Henry Winkler teab, millest sai alguse pikaajaline vaen Tom Hanksiga

Henry Winkler ja Tom Hanks Steve Granitz/FilmMagic; Max Cissotti / Dave Bennett / Getty Images

Nende vahel olid pikka aega olnud kuuldused halvast verest Henry Winkler Ja Tom Hanks, on kaks näitlejat muidu tuntud oma lahke olemuse poolest. 78-aastane Winkler arvab teadvat aastakümnete tagust hetke, mil kuulujutuveski veerema hakkas.

Podcasti “Kuidas ebaõnnestuda” 7. mai osas meenutas Happy Days näitleja, kuidas ta vallandati 1989. aasta Hanksi juhitud politseikomöödia Turner & Hooch lavastamisest, mis oleks olnud Winkleri teine ​​täispikk film režissöörina.

Turner & Hooch jälgib hullumeelset detektiivi Scott Turnerit (Hanks), kes püüab lahendada oma endise elukaaslase mõrva, hoolitsedes selle partneri tohutu ja räpase mastifi Hoochi eest. Ilma 67-aastast Hanksi otse nimetamata tunnistas Winkler, et suhtus filmi kallal töötades koera poole, kuid ei tundnud sama oma kaaspeaosalise suhtes.

“Ma valmistusin 11 nädalat,” rääkis ta saates “Kuidas ebaõnnestuda”. Elizabethi päev. “Ma teadsin seda koera, seda lörtsist mastifit ja sain sõpradeks. Staarist pole mu sõber saanud. Küsimusele, kas ta mõtles Hanksi, vastas Winkler: “Tõenäoliselt mõtlen.”

Britney Spears ja Alyssa Milano ootamatu kuulsuste vaen

Seotud: Ootamatu kuulsuste vaen

Kuulsuste tülid on nii põnevad, et sellele teemale on pühendatud isegi auhinnatud Ryan Murphy antoloogiasari. Kuigi mõned A-nimekirja veiselihad tunduvad vältimatud – näiteks Nicki Minaj vs. Cardi B või Jef Holm vs. Arie Luyendyk Jr. – näivad tulevat eikuskilt. Näiteks Freddie Prinze Jr rääkis halvasti […]

Barry näitleja kirjeldas hetke, mil ta usub, et nende suhe läks hapuks, kui üks fänn tunnustas Winklerit tema töö eest Hanksina Fonzi kohal.

„Olime Carmelis, selles imelises väikeses mereäärses linnas California rannikul, otsisime asukohta ja üks naine, kes oli jumala ees aus, jooksis poest välja ja ütles: „Henry, Fonz! Issand! Ja ma ütlen: “Ja muidugi sa tead Tom Hanksi,” jagas ta. “Kui mind 13-päevase filmimise eest vallandati, ütles fotograafia režissöör: “Ma teadsin, et see juhtub sel päeval Carmelis.”

Kunagi ei leidnud kinnitust, et Hanks tungis Winkleri vallandamise poole. Mõlemad pooled on juhtunu osas jäänud suhteliselt napisõnaliseks, kusjuures 2020. aastal saabub Winkleri endise Happy Days näitleja vahendusel kinnitus kahe näitleja vahelisele vaenule. Ron Howard. Howard arvab omalt poolt, et paar oli lihtsalt vaene mees.

“Olen mõlemaga sõber ja mõlemad mehed tunnevad, et on sunnitud minuga sellest rääkima. See oli üks neist kahetsusväärsetest asjadest, kus neil oli tõesti tööstiil, mis ei sobinud,” rääkis ta The Guardianile ja lisas, et paar on sellest ajast peale oma halvad tunded rahu teinud. “On möödunud aastaid, kaks inimest, kellel on palju tööd. vesi silla all.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Henry Winkler on väljendi

Seotud: Henry Winkler omab uhkusega olla “Jumping the Shark” nägu

Henry Winkler ei häbene olla inspiratsiooniks väljendile “hüppa hai”. “Ma olen üks ainsaid näitlejaid maailmas, kes on kaks korda haid hüpanud,” ütles Winkler (77) teisipäeval, 26. septembril Yahoo Entertainmentile. Olen väga […]

Winkler kinnitas ka, et tema ja Hanksi vahel pole konflikti, öeldes TMZ-le, et “see, mida kõik ütlevad ja mis on tõsi, on kaks erinevat asja.” Hanks pole kunagi kuulujutud veiselihast avalikult rääkinud.

Tagasi saates “Kuidas ebaõnnestuda”, meenutas Winkler oma esialgset viga projektiga tegelemisel ja ütles, et kogu kogemus õpetas teda usaldama oma sisetunnet. Ta jagas, et ütles alguses Disney juhtidele, et pole kindel [he’s] Turner ja Hooch on õiged inimesed, kellega hakkama saada.

“Kuid teie ego sekkub. Disney pea? Sa tahad hallata. Mängufilm! Oh issand!” ütles ta. “Veel üks õppetund, mille olen õppinud: kui teie instinktid teavad pöörata ja minna teist teed, ärge arvake, et teie instinktid teavad kõike ja teie pea teab mõnda.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *