HGTV suurimad staarid: Chip ja Joanna Gaines ja palju muud

Tänu HGTV-le on tuntud kinnisvaramaaklerid, peatöövõtjad ja sisekujundajad.

“Majade ehitamine [and] 20 aastat tagasi oli kodukujundus see sügav ja tume müsteerium, ”oli võrgustiku kaasasutaja Kenneth Lowe rääkis Architectural Digestile 2019. aasta juulis. “Inimesed ei mõistnud seda ja suur osa sellest, mida HGTV tegi, oli avalikkuse harimine. See oli lihtsalt peavari – sa vajad kodu. Nüüd on see rohkem teema: “Milline on minu elustiil, milline on minu pere elustiil ja kuidas mu kodu kõige paremini sobib ja teenindab seda ning kuidas ma saan seda kujundada?”

Lowe sai 25 miljonit dollarit kodu- ja aiatelevisiooni käivitamiseks 1993. aastal ning HGTV jõudis eetrisse järgmisel aastal. “Ootused olid tõesti väga madalad,” meenutab Lowe. “Mulle on palju uksi näkku löönud kaablioperaatorid, kes ütlesid: “See on nii väike idee, keegi ei näe seda tegelikult, me ei näe seda.””

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Kuna kodu parandamisest on saanud õitsev tööstusharu, on tänu Chaneli abikaasade meeskonnale Slate muutunud ka renoveerimisetendused. Kiip Ja Joanna Gaines ja endine abikaasa Tarek El Musa Ja Christina Hall – suurendab ainult selle populaarsust.

Kerige alla, et näha televisioonis mõnda HGTV esimese kolme aastakümne staare.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *