Hispaania kuninganna Letizia oli taas äritegevuses, kui saabus pärast Guatemalasse reisi Madridi autasustamistseremooniale šikis pükskostüümis.

Hispaania kuninganna Letizia on taas äritegevuses, kui saabub pärast Guatemala reisi Madridi auhinnatseremooniale.

Kahe lapse ema, 51, nägi teisipäeval lavendliülikonnas väljapeetud välja, kui ta osales üritusel “Euro de tu nomina” (eurod teie palgatšekist).

Hispaania kuninganna täiendas oma riietust vabaaja dressipluusi ja valge pluusiga stiilse ülisuure bleiseri all.

Endine ajakirjanik hoidis oma ehete osas asju lihtsana, kandes oma lemmikut Koreturno sõrmust, millele on graveeritud Amr Che Tuto Move, mis tähendab armastust liigutab kõike.

Letizia kandis oma läikivaid brünettilukke sirge ja klanitud fööniga ning valis šiki meigi, millel oli suitsusilm ja roosa huuleläige.

Hispaania kuninganna Letizia nägi lavendliülikonnas välja peen, kui ta osales teisipäeval üritusel “Euros de tu nomina” (eurod teie palgast).

„Euros de tu nomina” on üleskutse, mille reklaamivad Santander Banki töötajad, kes on loonud fondi erinevate sotsiaalprojektide rahastamiseks.

See toimub pärast seda, kui Letizia käis kolmepäevasel üksikvisiidil Guatemalas, et saada teavet erinevate projektide kohta, mille kallal Hispaania koostöö töötab.

See oli tema üheksas reis, et anda nähtavust programmidele, mis arenevad valdkondades, mida peetakse Hispaania koostööprioriteetideks.

Ta säras, kui veetis oma reisi teist päeva Kesk-Ameerika riiki San Jose de Chacaya koolis.

Royal ei kartnud õpilastega vahele jääda ja vestles väikeste lastega klassiruumis, kui nad valgele tahvlile kirjutasid.

Pärast kooli külastamist suundus kuninglik perekond samas piirkonnas vee-, kanalisatsiooni-, laste alatoitluse ja naiste mõjuvõimu suurendamise projekti.

Tema kuninglik visiit saabus pärast seda, kui ajakirjanik Jaime Penafiel (91) alustas oma eelmisel nädalal Hispaanias ilmunud uue raamatuga “Letizious Silences” uut rünnakut Euroopa kuningannade vastu.

Pärast oma esimest enimmüüdud raamatut “Letizia ja mina” (mis väitis, et Letizial oli suhe oma endise õe Jamie del Bergoga) väidab veteran kuninglik korrespondent oma viimases kirjatükis, et Felipe oli temast “teadlik”. . Naise väidetav truudusetus “reaalajas”.

Hispaania kuninganna täiendas oma riietust vabaaja dressipluusi ja valge pluusiga stiilse ülisuure bleiseri all.

Hispaania kuninganna täiendas oma riietust vabaaja dressipluusi ja valge pluusiga stiilse ülisuure bleiseri all.

Letizia kandis oma läikivaid brünette tunnuslukke sirge, klanitud fööniga ja valis šiki meigi, millel oli suitsusilm ja roosa huuleläige.

Letizia kandis oma läikivaid brünette tunnuslukke sirge, klanitud fööniga ja valis šiki meigi, millel oli suitsusilm ja roosa huuleläige.

Jaanuaris vallandas Hispaania ajaleht El Mundo Jaime Peñafieli pärast 20 aastat pärast tema esimeses raamatus “Letizia ja mina” esitatud kahjulikke süüdistusi.

Tema enimmüüdud raamat väidab, et kuninganna Letizial oli suhe oma endise õe Jamie del Burgoga. Hispaania kuninglik majapidamine keeldus toona väiteid kommenteerimast.

Oma viimases töös väidab Jamie, et Felipe oli “teadlik, et Letizia petab teda reaalajas”, kuna tema ihukaitsjatel oli kohustus naise asukohast teatada.

Autor väitis, et ihukaitsjad saatsid kuninganna Letiziat 2011. aastal visiidil New Yorki koos tema poiss-sõbra Jaime del Burgoga, kellega ta kohtus enne Felipega kohtumist.

Autor ütles: Sel päeval [in New York]Temaga olid kaasas tema usaldusväärsed saatjad, kes kahtlemata saadavad ettekande siseministeeriumile või [the Palace of] Zarzuela.

Hiljem väidab Jaime, et Felipe on tema naise väidetava petmise tõttu “purustatud ja hävitatud”.

Kuninglik korrespondent – ​​kes töötas Hola heaks! ajakirjas 20 aastat – väidab, et Felipe on tema naise „reetmise” tõttu „põrgusse sukeldatud” ja „tahab välja pääseda”.

Mujal raamatus märgib Jamie kuninganna Letizia “külmaks, emotsionaalselt ebaküpseks ja passiivseks agressiivseks” ning esitab põhjendamatuid väiteid, et kuningas Felipe perekond “vihab” teda.

91-aastase Jaime Peñafieli vallandas Hispaania ajaleht El Mundo 20 aastat pärast kuninganna esimese raamatu “Letizia ja mina” avaldamist.

Hispaania kuninganna jäi visiidi ajal tudengikultuuri juurde ja istus koos teiste õpilastega puidust laua taga

Hispaania kuninganna jäi visiidi ajal tudengikultuuri juurde ja istus koos teiste õpilastega puidust laua taga

51-aastane mees tundus San José de Chacaya turul lasterõivaid uurides animeeritud.

51-aastane naine näis olevat animeeritud, kui ta tutvus San José de Chacaya turul asuvas müügiletis lasteriietega.

Letizia külastas Guatemalat, et tutvuda erinevate projektidega riigis, kus Hispaania koostöö toimib

Letizia külastas Guatemalat, et tutvuda erinevate projektidega riigis, kus Hispaania koostöö toimib

Raamat saatis Hispaania kuninglikus perekonnas šokilaineid pärast seda, kui autor väitis, et kuningannal oli romantiline suhe oma endise õe Jaime del Burgoga. Hispaania kuninglik majapidamine keeldus toona väiteid kommenteerimast.

Pärast vallandamist on veteranajakirjanik nüüd kirjutanud teise raamatu – “Letizius vaikib”, mis algab tema varasest romantikast kuningas Felipega.

Avapeatükis väidab autor sensatsiooniliselt, et “Letizia maailmas on kõik lagunenud” väidetava “pettuse, abielurikkumise ja reetmise” tagajärjel.

Autor ütleb, et kuninganna Letizial on tema suhtes “külm, äraostmatu ja sihikindel” aura ning kuninglik vaikimine hiljutiste väidete kohta viitab tema “emotsionaalsele ebaküpsusele”.

Jaime väidab, et kuninglik kodakondsus “püüab vaikida kui vahendit teiste inimeste kontrollimiseks ja karistamiseks”.

Seejärel väidab ta, et Letizia “passiivselt agressiivne” käitumine kuningas Felipe suhtes on tema “ämm”. [Queen Sofia] ja õde [Infanta Cristina and the Duchess of Lugo] Ma vihkan teda nii väga’.

Järgmises peatükis väidab Jaime, et kuningas Felipe armus oma tulevasesse naisesse, vaadates teda uudiseid edastades.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *