Howardi ülikool tühistas DD auastme rünnakusüüdistuste tõttu

Howardi ülikool tühistati Sean “DD” kammidAukraad pärast seksuaalse ahistamise süüdistusi.

“Howardi ülikooli hoolekogu hääletas täna ühehäälselt 2014. aastal hr Sean Combsile antud aukirja taastamise poolt,” seisis ülikooli reedel, 7. juunil avaldatud avalduses. perekonnanimi. Sellest tulenevalt otsustas juhatus tema nime eemaldada kõigist Howardi ülikooli aukirja saajate nimekirjast.

Avalduses jätkati: “Härra avaldatud videos jäädvustatud härra Combsi käitumine on nii vastuolus Howardi ülikooli põhiväärtuste ja tõekspidamistega, et teda ei peeta enam asutuse kõrgeima au vääriliseks. Ülikool seisab kindlalt vastu igasugusele inimsuhetele. vägivald.”

Juhatus tegi ülikooli juhtkonnale ülesandeks tühistada 2016. aasta kinkeleping DD-ga, 54, samuti tema nimel olev stipendiumiprogramm. Otsusega lõpetatakse nende 2023. aasta pandileping tema sihtasutusega ja “tagastab tema 1 miljon dollari suuruse panuse”.

Seotud: Kõik on pärast DDK rünnakusüüdistusi tühistatud

Mõned ettevõtted näivad end Sean “Diddy” Combsist distantseerivat, kuna räpparit ähvardavad seksuaalse ahistamise süüdistused. Viimastel kuudel on mitu naist üles astunud, et jagada süüdistusi muusikamoguli väärkäitumise kohta. Üks kohtusse kaevanud isik oli tema endine tüdruksõber Casey. (Juurdepääs on olnud sisse ja välja lülitatud alates 2007. aastast […]

Avalduses märgiti aga, et “selle kuupäeva seisuga ei ole Shawn Combsi sihtasutus miljoni dollari suuruse pandi eest makset teinud ega tasutud, seega ei tagastata 2023. aasta pandilepingu alusel raha.”

Värskendus tuleb ajal, kui mitmed ettevõtted distantseeruvad räpparist, kuna teda ähvardavad seksuaalse ahistamise süüdistused. 2023. aasta novembris Diddy endine Cassie (pärisnimi Cassandra Ventura) esitas tema vastu hagi, süüdistades teda väärkohtlemises ja vägistamises kogu nende suhte jooksul. (kuupäev on 2007–2018 ja lõppkuupäev).

Umbes kuus kuud hiljem avaldas CNN Los Angelese Century Citys asuva InterContinentali hotelli 2016. aasta turvakaadrid, millel on näha, kuidas DD ründas oma tollast tüdruksõpra, praegu 37-aastast Cassie. Videol ootab Casey liftiruumi lähedal ja DD-d on näha, kuidas ta ta pikali lööb, jalaga lööb ja koridori alla tirib.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Pärast Casey esialgset esitamist esitasid mitmed teatatud ohvrid DD vastu oma nõuded. Mais avaldatud pommuudises Rolling Stone’i raportis jagasid oma väidetavaid kogemusi veel kolm naist.

“Härra Combs ei saa kommenteerida lahendatud kohtuasju, ei saa kommenteerida pooleliolevaid juhtumeid ega saa käsitleda kõiki ajakirjanduse esitatud väiteid mis tahes allikast, ükskõik kui ebausaldusväärsed,” ütles advokaat. Jonathan Davis Ütles väljalaskeava. “Oleme teadlikud, et vastavad asutused viivad läbi põhjalikku uurimist ja seetõttu usume, et iga olulist asja käsitletakse vastavas foorumis, kus reeglid eraldavad faktid väljamõeldistest.”

Kui teid või teie tuttavat on seksuaalselt rünnatud, helistage riiklikule seksuaalvägivalla vihjeliinile numbril 1-800-656-HOPE (4673).

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *