Hr Finney näitleja William Daniels jagab “Boy Meets World” taaskohtumise fotot

Will Daniels, Daniel Fishel, Ryder Strong, Will Friedl ja Bonnie Bartlett Twitter/@MrBillDaniels

William Daniels The Boy Meets World näitlejad jagasid fotosid improviseeritud taaskohtumisest laupäeval, 1. juunil

Näitleja, keda paljud teavad tema BMW tegelaskuju Mr. Feeny nime all, jagas X-i vahendusel näilist peopilti. Fotol naeratab Daniels oma naise kõrval, Bonnie Bartlettja endised kostrid Daniel Fishel, Tugev rattur Ja Will Friedl.

“Väike taaskohtumine lemmikõpilastega!!” Ta pani pildi pealkirjaks.

Näitlejad kohtusid pärast seitset hooaega esimest korda pärast seda, kui ABC saates Boy Meets World 2000. aastal lõppes. Fishel, Strong ja Friedl juhivad 2022. aastal alustatud sitcomi “Pod Meets World” netisaadet Rewatch.

97-aastane Daniels esines saatesarja varases osas, kus ta paljastas saatekolmikule, et oleks peaaegu ühest oma ikoonilisemast rollist eemale jäänud. Ta ütles, et Boy Meets Worldi saatejuht pidi teda rahustama Michael Jacobs Et hr Finney tegelaskujusse suhtutaks austusega.

William Danielsi ja naise Bonnie Bartletti suhte ajaskaala

Seotud: Poiss kohtus tüdrukuga! William Daniels, Bonnie Bartletti suhete ajaskaala

Poiss kohtus tüdrukuga! William Daniels ja Bonnie Bartlett on elav tõestus, et Hollywoodi abielud võivad kesta, armastuslugu, mis hõlmab rohkem kui seitset aastakümmet. Nad kohtusid Northwesterni ülikoolis mängides ja sõlmisid 1951. aastal sõlme. Vaatamata oma pühendumusele teineteisele, oli paar avameelne võitluste kohta, millega nad sõja ajal silmitsi seisid. […]

“Ma ütlesin:” Noh, see on naljakas nimi ja ma ei taha õpetajate üle nalja teha. Ma austan neid ja nad on maksmata ja kõik muu,” meenutas Daniels 2022. aasta juulis. “Siis [Jacobs] Rääkis mulle, millel põhines minu roll, kes oli tema mentor, kui ta keskkoolis käis… Ma kartsin. [Feeny] Nali saab olema tagumik [but then] Sain aru, et süžee kirjutatakse austusega.”

Poiss kohtub maailma juhtpositsiooniga Ben Savage Danielsi jagatud fotol eriti puudus. See pole ka midagi uut. 47-aastane Friedl rääkis 2023. aastal, et Savage lõpetas mõne aasta eest ootamatult temaga rääkimise.

“Ta kadus – ma ei teadnud, miks kuni tänaseni,” rääkis Friedl Varietyle. “Me ei tülitsenud. Kukkumist pole. Vaenulikkust polnud. Ta lihtsalt ärkas ühel päeval ja otsustas: “Ma ei taha seda inimest enam oma ellu.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Friedl ütles, et helistas 43-aastasele Savage’ile korduvalt, keeldudes jäämast inimesele, keda ta tunneb 11-aastaselt. Ta jagas: “Ma proovisin ja proovisin ja proovisin kuude kaupa, kuni lõpuks mu naine ütles:” Miks sa seda endale teed? Ta kindlasti ei taha sind oma ellu.

The Boy Meets World näitlejad vaatavad tagasi hirmuäratavale viimasele stseenile 3

Seotud: Filmi “Poiss kohtub maailma” osatäitjad vaatavad “Halastamatu” lõpustseenis tagasi

Hr Feeneyga hüvasti jätmine oli raske, kuid üksteisega hüvasti jätmine veelgi raskem. Boy Meets World’s Ryder Strong, Daniel Fishel ja Will Friedl räägivad armastatud sarja viimase episoodi filmimisest nagu eile. Osatäitjad “Poiss kohtub maailmaga”: kus nad praegu on? “Nii kaua kulus selle stseeni vaatamiseks […]

Siiski kõhkles Cast Savage’ist halvasti rääkida. Kui Fishel eelmisel aastal Tampas toimunud 90ndate konverentsil endiste Boy Meets Worldi staaride suurel paneelil oma näitlejakaaslasi kiitis, nägid mõned, et see oli Savage’i, märkimisväärselt puuduva näitlejaliikme, kaevetöö. 43-aastane Fishel püstitas rekordi oma Instagrami loo kaudu.

“Tore klikipeit, aga ma ei räägi kellestki, kes minuga koos laval ei olnud,” kirjutas ta. “See oli armastuskiri neile, mitte passiivne agressiivne rünnak kellegi teise vastu. Palun tehke parem.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *