Iga kord, kui Taylor Swift peatab oma “Eras ​​Tour”, et aidata fänne rahvahulgast

Kevin Mazur/TAS24/Getty Images TAS-i õiguste haldamiseks

Taylor SwiftTema Eras tuur on vallutanud maailma tormiliselt ning kui kolmetunnise saatega tähistatakse tema diskograafiat, on lauljatari murekoht nr 1 oma fännide turvalisus.

Swift on oma maailmaturnee ajal isegi mitu korda oma esinemised peatanud, et hoiatada turvalisust rahvahulga raskustes olevate fännide eest, lootes saada kiiret abi. Eras Touril on tipptehnoloogia oma valgusdisaini ja laserefektidega ning Swift on varem arutanud, kuidas tema esinemine pole ainus asi, mis nõuab palju planeerimist.

Enne oma mainetuurile 2018. aastal alustamist ütles Swift, et ta oli sügavalt mõjutatud pärast seda, kui pommirünnakus hukkus 22 inimest. Ariana GrandeKontsert Manchesteris.

2019. aastal ütles Swift Elle’ile: “Ma kartsin seekord tuurile minna, sest ma ei teadnud, kuidas me kavatseme 3 miljonit fänni seitsme kuu jooksul turvaliselt hoida.” “Minu fännide turvalisuse tagamiseks on tehtud tohutult palju planeerimist, kulutusi ja jõupingutusi. Vägivallahirm minu isiklikus elus jätkub.»

Taylor Swifti Eras Tour üllatuslaulu segamine ja mida see tähendab

Seotud: Juhend Taylor Swifti üllatuslaulu “Eras” juurde

Mõnedel Swiftidel veab rohkem kui teistel, kui tegemist on Taylor Swifti The Era Touri hämmastavate komplektidega. Alates 2023. aasta märtsis rekordilise turnee avamisest on Swift kasutanud oma show viimast osa, et esitada laule kogu oma diskograafiast, mis ei kuulu kontserdi ulatuslikku setlisti. mõnikord, […]

Eras Tour on olnud Swifti jaoks veelgi suurem ettevõtmine. 2023. aasta detsembris teatati, et ta oli müünud ​​hinnanguliselt 4,35 miljonit piletit oma 60 kontserdile Põhja-Ameerikas, Argentinas ja Brasiilias, enne kui asus oma turnee rahvusvahelisele etapile.

Fännide turvalisuse tagamine pole väike ülesanne ning lisaks paljudele elementaarsetele turvameetmetele ja tipptasemel turvameeskonnale võtab Swift isikliku vastutuse oma fännide kogemuse eest – isegi laval olles.

Lugege edasi iga kord, kui Swift Eras’i tuur peatub, et aidata hädas fännil turvaküsimusi küsida.

Philadelphia, Pennsylvania

Swift katkestas 2023. aasta Erase saates oma etenduse “Bad Blood”, et kutsuda välja turvamees, kes oli fänniga tülli läinud.

“Temaga on kõik korras,” on kuulda Swiftit rahva sekka karjumas, olles selgelt pettunud oma turvameeskonnalt nähtu pärast. Laulja teeb uuesti pausi, et lisada: “Ta ei teinud midagi,” enne kui hüüab veel kaks korda: “Hei, lõpeta”.

Rio de Janeiro, Brasiilia

Swift ja tema fännid talusid 2023. aasta novembris Brasiilias toimunud show ajal äärmist kuumust. Kontserdikülastaja, Ana Clara BenevidesRio suri kuuma kurnatuse tõttu enne etendust.

Iga kord, kui Taylor Swift on oma Eras Touri ajal oma fänne aitama kutsunud turvalisustBuda Mendes/TAS23/Getty Images TAS-i õiguste haldamiseks

Swift andis endast parima, et fänne aidata ja esinemise ajal palus ta korduvalt oma lavavälisel meeskonnal rahvale vett pakkuda.

“On inimesi, kes vajavad vett, võib-olla 30, 35, 40 jalga tagapool,” ütles ta, osutades Evermore’i lavastuse ajal laval olevale rahvahulgale. “Nii et kes iganes vastutab selle neile andmise eest, veenduge selles. Kas ma saan signaali, et teate, kus nad on?”

Kuulsused, kellel oli oma eluaeg Taylor Swifti tuuril

Seotud: Kõik kuulsused, kes esinesid saates Eras ​​Tour

Mitmed Taylor Swifti kuulsad sõbrad ja fännid ilmusid kohale, et maha raputada laulja kauaoodatud The Eras Tour. Swifti muusikavideo “Bejeweled” staarid – Estee Haim, Daniel Haim, Alana Haim ja Laura Dern – olid nende tuhandete fännide hulgas, kes osalesid tuuri avaõhtul Arizonas Glendale’is. […]

Lissabon, Portugal

Kui Swift istus maikuu kontserdi ajal oma klaveri taga ja esitas laulu “Champagne Trouble”, katkestas ta kiiresti oma laulu, et hoiatada oma turvameeskonda olukorrast.

“Ajuda vala armu. Palun aidake neid,” ütles ta hädas olevatele kontserdikülastajatele osutades. Fänniga juhtunu kohta üksikasju ei jagatud.

Stockholm, Rootsi

Swift peatas oma akustilise komplekti, et fänne kontrollida mai etenduse ajal.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Iga kord, kui Taylor Swift on oma Eras Touri ajal oma fänne aitama kutsunud turvalisustKevin Mazur/TAS23/Getty Images TAS-i õiguste haldamiseks

“Keegi esireas, kas saate mulle vastata sellele küsimusele jah või ei: kui paned grupile hunniku taskulampe, kas see tähendab, et inimesed vajavad abi?” küsis Swift rahvahulgalt. “Oleme hilja õhtul, nii et kui ma seda uuesti näen, proovin sellele tähelepanu juhtida. Ma ei teadnud, et sa… lehvitad mulle.”

Iga kord, kui Taylor Swift Erase ringreis osutub vigaseks tuuriks

Seotud: Iga kord, kui Taylor Swifti „Eras ​​Tour” muutub „Errors Touriks”

Ethan Miller / TAS23 / Getty Images Taylor Swift võib olla miljardär, kuid ta on siiski suhteline kuninganna. Alates Eras Touri avamisest märtsis on Swift lummanud nii fänne kui ka kriitikuid oma muljetavaldavate rekordiliste kontsertidega, mis kestsid üle kolme ja poole tunni ning kus lauljatar esines 44 inimesega. […]

Madrid, Hispaania

Swift peatas oma “Betty” esituse Madridis oma folkloori rubriigis, et aidata hädas olevat fänni.

“Ayuda por favor,” ütles Swift mai etenduse ajal, mis inglise keeles tähendab “palun aidake”. Samuti lõpetas Swift oma punase akustilise kitarri mängimise kontserdikülastajate poole. Ei tea, mis juhtus.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *