Iga popkultuuri killuke noogutab Sabrina Carpenteri videole “Palun palun palun”.

Võtke “Espresso”, sest Sabrina PuuseppSelle uus muusikavideo on popkultuuri fänni uus unistus.

Neljapäeval, 6. juunil avaldas 25-aastane Carpenter ametliku video singlile “Please Please Please” oma peagi ilmuvalt albumilt Short N’ Sweet. Kui tema kaaslane (ja väljavalitu) Barry Keoghan See on kindlasti video element, millest piisab mõne inimese tähelepanu köitmiseks.

“Lõpetasin just viimase vahistamise video, nii et loomulikult arvasin, et oleks rahuldust pakkuv alustada videot “Palun palun palun” vanglas,” jagas Carpenter Vogue’iga. “Mulle meeldis mõte armuda süüdimõistetusse ning olla šokeeritud ja piinlik iga kord, kui ta kuriteo toime paneb. Mul vedas väga, et Barry Keoghan oli videos, sest ta on ekraanil võlukunst.

Kuigi nende keemia on vaieldamatu, saavad fännid tänu muusikavideo režissöörile märgata ka mõningaid popkultuuri viiteid. Bardia Jinali ja stilist Ron Hartleben.

Seotud: Barry Keoghani ja Sabrina Carpenteri suhete ajaskaala

Näib, et Barry Keohane elab koos Sabrina Carpenteriga oma parimat elu. Saltburni näitleja ja “Nonsense”i laulja tekitasid 2023. aasta detsembris kuulujutud romantikast, kui Daily Mail avaldas fotod paarist Los Angelese väljasõidul. Oma Disney Channeli päevil oli Carpenter Bradley suhetes Steven Perryga, mis tuligi […]

Kahe ebatõenäolise armastaja põgenemisest kohustusliku moe juurde vaadake allpool, kuidas “Please Please” viitab popkultuurile:

Ikooniline Hollywoodi paar

Sabrina Carpenteri popkultuuri viidete jagamine muusikavideos vevo

Muusikavideole lähenedes ütles Jinali, et mõtles “ajaloolistele ja kuulsalt kaootilistele paaridele”, kuna Carpenteri tegelaskuju tõmmati segadusse, enne kui ta lõpuks olukorra kontrolli alla sai.

Pamela [Anderson] Ja Tommy LeeSid ja Nancy, madonna Ja Dennis Rodman, ja siis filmis Natural Born Killers ja natuke Thelma & Louise’i filmis,” jagas Jainaly Vogue’iga, kui Hollywoodi paarimine meelde tuli. “Need lood räägivad kahest jooksvast või teel olevast inimesest, dünaamilistest muutustest, mille käigus üks inimene muutub allaheitlikumaks ja teine ​​domineerivamaks, kus partner saab kontrolli ja võimu, mis juhtub videos.”

Victoria Monet ja teiste staaride silmapaistev Coachella välimus

Seotud: Vaadake staaride silmapaistvat Coachella välimust

Coachella muusika- ja kunstifestival on taas osutunud sama stiilseks kui iga moeetendus. “Planeerige oma riietus ette, sest see on kõik koos kõigi õigete aksessuaaride ja vibratsioonidega,” nõustas Paris Hilton reedel, 12. “[And] kinnitada […]

Austusavaldus Coachella muusikafestivalile

Neile, kes mõtlevad, kuidas Carpenter loo pealkirja “Please Please Please” mõtles, võis see teada saada palju enne laulja aprillikuu esinemist Coachella muusikafestivalil Indios, Californias. Tema seti ajal kuulus rahvahulga silt “Palun! Palun! Palun! “Espresso!” Jookse!” Fännid ei tea, et tähis on tema 23. augustil ilmuva albumi uue singli lihavõttemuna.

Quentin Tarantino jõud

Sabrina Carpenteri popkultuuri viidete jagamine muusikavideos vevo

Muusikavideo alguses ja lõpus näevad vaatajad tiitlikaarti, millel on režissöörilaadses kirjas kiri “Please Please Please”. Quentin Tarantino Kasutatakse sellistes filmides nagu Pulp Fiction, The Hateful Eight ja Jackie Brown. “Bardia mainis ka seda Quentin Tarantino tunnet, kui me esimest korda rääkima hakkasime, ja see pani minu jaoks rattad käima,” meenutab Harleben Vogue’ile.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Mobi naine on ilus

Sabrina Carpenteri popkultuuri viidete jagamine muusikavideos vevo

Kui ta leiab end muusikavideos vanglast vabanenuna, ajab Carpenter oma asju, kui ta avaldab oma suurte tumedate päikeseprillide ja julge punase huulepulgaga austust populaarsele Mob Wives’i esteetikale. Kui 31-aastane Keoghan leiab end hiljem verise maffiabossi vastasseisu ohvriks, tuleb Carpenter abi pakkuma.

Moehetki peab nägema

Sabrina Carpenteri popkultuuri viidete jagamine muusikavideos vevo

Kogu neljaminutilise video jooksul, mis filmiti vaid ühe päevaga, teeb Carpenter kummarduse rohkele meeldejäävale popkultuurile. Kui laulja järgnes Keoghanile sissemurdmise pärast kontorisse, kandis ta valget nuppu, mis tuletas mõnele fännile meelde Britney Spears‘… Baby One More Time’ muusikavideo või Uma ThurmanSelle ikooniline välimus Pulp Fictionis.

Kui Carpenter muutus uueks välimuseks, muutusid mõned vaatajad 1983. aastal Michelle Pfeiffer Peaosa filmis Scarface. Ja kuigi ühes stseenis kannab laulja selga karvase kollase jope, on filmis Kill Bill: Volume 1 raske mitte mõelda Thurmani kollasele kombinesoonile. “Mulle meeldib alati oma videote moodi ja süžee üle tõsta,” rääkis Carpenter Vogue’ile. “Minu jaoks on mänguaeg.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *