Iza Gonzalez “tüütu” J pärast seda, kui laulja tühistas tuuri. Madal kritiseeriti

Iza Gonzalez; Jennifer Lopez Tim Whitby / Getty Images; Hector Vivas / Getty Images

Iza Gonzalez astus selle kaitsele Jennifer Lopez Pärast seda, kui laulja teatas oma esimese turnee tühistamisest viie aasta jooksul.

“Pean ütlema, et kiusamise tase, mida see naine viimaste kuude jooksul on saanud, on häiriv ja südantlõhestav,” kirjutas Gonzalez reedel, 31. mail Instagram Story vahendusel.

“Kuidas saab süüdistada kedagi halba, samal ajal kui ta õnne naudib [sic] Tähendab nende kohta,” lisas ta. “Inimesed on inimesed, teevad vigu ja juhtuvad mõned isiklikud asjad, samal ajal kui nad peavad olema avalikkuse silmis pidevalt täiuslikud.”

“3 Body Problem” staar jätkas: “Maailm on üsna keeruline koht. Kõik, mida me praegu teha saame, on olla lahke. Meil pole aimugi, mida inimesed tunnevad.”

Jennifer Lopezi ja Ben Afflecki suurimad erinevused: mida nad on öelnud, teinud ja palju muud

Seotud: Suurimad erinevused Jennifer Lopezi ja Ben Afflecki vahel

Jennifer Lopezil ja Ben Affleckil ei pruugi paberil palju ühist olla, kuid nad on aastate jooksul oma erinevused omaks võtnud. Paar alustas oma keeristormilist romantikat 2000. aastate alguses. Vahetult enne seda, kui nad 2003. aasta septembris pidid mööda vahekäiku minema, katkestasid Lopez ja Affleck oma pulmad. Nad teatasid […]

Gonzalez kaitses “Jenny From The Blocki” lauljannat samal päeval, kui Live Nationi ja fännide uudiskirja vahendusel teatati, et This Is Me … live-tuur on tühistatud. Tühistamine tuli keset kehva piletimüüki ja kuuldusi segadustest tema pulmas loll. “Jennifer võtab aega, et olla koos oma laste, pere ja lähedaste sõpradega,” seisis teates.

Lopez jagas oma uudiskirjas “erisõnumit”, milles öeldakse, et Ticketmasteri kaudu pileti ostnud fännidele makstakse raha “automaatselt” tagasi.

“Olen täiesti valus ja laastatud, et teid alt vedasin,” kirjutas ta. „Palun teadke, et ma ei teeks seda, kui ma ei peaks seda absoluutselt vajalikuks. Ma luban, et jõuan teieni ja oleme jälle kõik koos. Ma armastan teid kõiki nii väga. Järgmise korrani…”

Mais rääkis üks allikas ajalehele Us Weekly eranditult, et Lopezil ja Affleckil, kes abiellusid 2022. aastal, tekkisid nende abielus “probleemid”, kuna ta hakkas “oma ringreisiks valmistuma”.

Ben Affleck ja Jennifer Lopez: Algse Jennifer Lopezi romantika ajaskaala

Seotud: Ben Affleck ja Jennifer Lopez: Jenniferi romantika ajaskaala

Sõna “beefer” võib hõlmata tagasivaateid härmatise huuleläike ja liblikaklambrite juurde, kuid lõpuks tuleb kõik tagasi stiili. Ben Affleck ja Jennifer Lopez said pärast peaaegu 20 aastat taas kokku ja nende romantika vallutas esmakordselt kogu maailma. Paar lõi esimest korda kokku õnnetu Gigli võtteplatsil 2002. aastal. filmi […]

“Jane’il ja Benil on abielus raskusi,” ütles siseringi teadlane meile. “Nende probleemid said alguse paar kuud tagasi, kui Jane hakkas töökohustusi suurendama ja oma ringreisiks valmistuma.” Allikas lisas toona, et Lopez oli “tööle väga keskendunud”, öeldes, et tema ja Affleck olid “enamiku ajast kahel täiesti erineval lehel”.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Allikas ütles meile AINULT mai alguses, et paar ei ela enam samas kodus, öeldes, et Affleck kolis mõisast, mida ta Lopeziga jagab, välja “mitu nädalat tagasi”.

Lopez vältis oma abielu puudutavaid küsimusi oma Netflixi filmi Atlase hiljutisel pressiüritusel. Coster, kui reporter seadis kahtluse alla Lopezi ja Afflecki suhte Simu Liu Hüppas sisse, et küsimuse eest kõrvale hiilida. “No me ei tee seda,” ütles ta pressiürituse lõpus. “Suur aitäh. Oleme selle eest väga tänulikud.” Lopez manitses enne lahkumist reporterit: “Te teate seda paremini.”

Lopez ja Affleck pole oma abielu staatust veel avalikult käsitlenud.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *