Jack Blocker mõtiskleb nõuannete üle, mida ta sai American Idoli kohtunikelt

Jacki blokeerija American Idol ei pruugi olla uueks meistriks kroonitud, kuid ta läheb kohtunikelt väärtuslike õppetundidega minema.

„Ainult nende enesekindlus inspireerib mind tegema seda, mida kunstnikuna teen. Nashville’is on raske, sest näed inimesi edetabelitesse tõusmas ja sa mõtled: “Ma tahan, et see juhtuks.” Kas ma peaksin tegema midagi, mida nemad teevad?”” rääkis 25-aastane Blocker Us Weeklyle eksklusiivselt laupäeval, 8. juunil CMA Festis. Tehke seda, mis teeb teid ainulaadseks. Isegi kui see lõpuks on veider näoilme. Kuid lihtsalt toetuge sellesse ja te saate kunstnikuks.

Ta jätkas: “Ja nii ma võtsin selle kätte ja jooksin sellega saatesse. Tõesti, see on rohkem usku kui kunagi varem. Nii et jah, see on olnud suurepärane.”

Blokeerija märkis, et tema ja kohtunik Katy Perry Nüüd “lähedasemaks” – ja isegi kutsub teda “heaks sõbraks”. Kuid nende side “ei ole kindlasti” see, mida ta esimest korda majast lahkudes ootas, sest ta arvas, et nad ei saanud “paremal jalal”.

Seotud: “American Idol” kohtunikud aastate jooksul ja miks nad lahkusid

Pöörduks! Kui American Idol 2002. aastal Foxis debüteeris, moodustasid kohtunikekogu muusikamänedžer Randy Jackson, koreograaf Paula Abdul ja muusikajuht Simon Cowell. Saate esimese seitsme hooaja jooksul olid kolmik sarja näod koos saatejuht Ryan Seacrestiga. (Kaassaatejuht koomik Brian Dunkleman […]

“Kui jõudsime LA-sse ja saated olid otse-eetris, tuli ta pärast etendust sisse ja küsis: “Mida sa teed?”,” ütles ta. “Ja siis lõpuks … ta tuli minu juurde ja ütles: “Mis siis, kui sa võidad selle asja?” Ma olin nagu: “Ma ei tea, ma pole veel nii kaugele jõudnud.”

Blocker oli maikuu tõsieluslauluvõistluse 22. hooaja finaalis teine ​​teine ​​koht. Meiega vesteldes mainis ta, et armastus, mida ta fännidelt on saanud, on olnud “vinge”.

Jack Blocker mõtiskleb nõuannete üle, mida ta sai American Idoli kohtunikelt

Jacki blokeerija Monica Schipper / Getty Images

“Laule, mis ma kirjutasin, ei lootnud ma neid laulda… See tähendab, et kirjutasin need enamasti selleks, et hinge tervendada,” ütles ta. “Ja nii et inimesed näevad neid laulmas ja sõnadega tõeliselt ühenduses ja tahavad neid oma elus rakendada, ma mõtlen, et see on põhjus, miks te seda teete. See on suurepärane ja see on andnud mulle taas energiat soovi jätkata.

Ta jätkas,”[American] Murthy on mine, mine, mine. See on kurnav ja sellest välja tulemas on tunne, et tahaksid murduda, aga teete midagi sellist nagu “Lähme, mees.” See on tõesti lahe.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Seotud: “American Idoli” võitjad: kus nad praegu on?

American Idol sillutas teed tõsieluvõistlustele, et aidata igapäevastel inimestel saavutada oma unistusi muusikastaarist. Sari esilinastus telekanalil Fox 2002. aastal koos staaridest koosneva kohtunikekoguga, kuhu kuulusid Simon Cowell, Paula Abdul ja Randy Jackson. American Idoli uus hooaeg tutvustas Kelly Clarksoni, kellest saab saate esimene läbimurdetäht. […]

CMA Festil esinenud Blocker märkis, et verstapostihetk oli “unistuse täitumine”.

“Olen pikka aega tahtnud karjäärina teha seda, mida armastan ja see tundus alati kauge unistusena,” sõnas ta. “See tundub nüüd tõeline. Natuke, samal ajal, ei tundu reaalne, sest see juhtub nii kiiresti. Kuid see on midagi, mida ma tegelikult teha saan ja ma olen rohkem motiveeritud kui kunagi varem, et see teoks saaks, sest tundub, et see on otse minu ees.”

Jeremy Parsonsi reportaažiga

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *