Jack Browni endine Kelly Yazdi räägib oma ebaõnnestunud lähenemiskeelust

Jeff Kravitz/FilmMagic; Kelly Yazdi / Instagrami loal

Kelly Yazdi Oma võõrdunud abikaasa järel rääkides, Jack Brownpüüdis eelmisel kuul taotleda tema suhtes erakorralist ajutist lähenemiskeeldu

“24. mail lükkas föderaalse ringkonnakohtu kohtunik tagasi Jack Browni katse mind vaigistada, kuna postitasin luuletuse oma purunenud suhetest,” alustas Yazdi (33) esmaspäeval, 3. juunil Instagrami vahendusel pikka avaldust. “Eelkõige oli Jack vastuseks tema ettepanekule, mis lükati tagasi, avaldada pressiteade, milles kahekordistati tema laimavat rünnakut minu vastu, süüdistades teda selles, et ta kasutas kohtuasja, mille ta minu vastu esitas, ad hoc pressiteatena ja tõotas oma alusetut jälitada. Sest nüüd, kui tundub, et see on just see, mida Jack teha tahab, on oluline teada, et ma ei ole selles päevakorras meelsasti osaline.

45-aastane Brown esitas 17. mail Yazdi vastu hagi, väites, et ta võttis maha Instagrami postituse, mis rikkus tema mainet. Jack Brown Bandi esimehe sõnul väidab ta, et tema võõrandunud naise postitus rikkus konfidentsiaalsuslepingut, mille naine nende suhte ajal allkirjastas. Erakorraline korraldus sunniks teda ametikohalt eemaldama, selgub NBC-le jõudnud kohtudokumentidest.

Esmaspäevases avalduses ütles Yazdi, et ta “ei avaldanud meie poolelioleva lahutuse valguses pressiteadet – seda tegi ainult Jack”, lisades, et ta ei kasutanud oma “väga piiratud platvormi” laulja solvamiseks või halvustamiseks.

Zac Browni ja Kelly Yazdi lahutus – Kõik, mida nende segase lõhe kohta teada 325

Seotud: Kõik, mida pead teadma Zac Browni ja Kelly Yazdi segase lahutuse kohta

Paras Griffin/Getty Images; Kelly Yazdi/Instagrami loal Zac Brown on leidnud end avalikust lahutusest põlvini. Kantrilaulja ja tema võõrandunud naine Kelly Yazdi teatasid 2023. aasta detsembris, et lahkuvad pärast neljakuulist abielu. “Me oleme lahutusprotsessis. Meil on vastastikune lugupidamine üksteise vastu.” […]

“Kuid kuu aega pärast lahutusavalduse esitamist tegi ta minuga sama, kui muutis meie pulmavideo muusikavideoks, mis asendas pildid minust sarnase modelliga tablette poputades ja levitas videot üle maailma,” kirjutas ta. “Ja ma isegi ei alustanud kohtuasja, et avaldada oma väiteid, kus need oleksid ilmselge tabloidsööt – seda tegi ainult Jack.”

Yazdi märkis, et ta loodab, et endised abikaasad suudavad meie lahuselu ja võimaliku lahutuse lahendada täiskasvanuna, eraviisiliselt ja teineteist austades, kuid teda ei ähvardata ega hirmutata.

Ta lisas: “Kui Jack jätkab oma kahetsusväärset otsimist kohtu ettekirjutuse saamiseks minu vaigistamiseks või laimab mind uuesti avalikult või süüdistab mind ebaaususes, kohtun temaga kohtus, olles täielikult süüdistatud juhtunu tões. Meie suhe on teel. .

Yazdi lõpetas: “Seni ootan Zaci vabandust ja tunnen end lohutavalt teadmisega, et selle riigi föderaalkohtud on pühendunud sõnavabaduse kaitsmisele – isegi kui vastane on kuulsus, kellel on praktiliselt piiramatu rikkus ja väga suur megafon. . “

Us Weekly pöördus kommentaari saamiseks Browni meeskonna poole, kuid ei kuulnud avaldamise ajaks tagasi.

Hollywoodi kole lahutus

Seotud: Hollywoodi koledad lahutused: Johnnyst ja Amberist Erica ja Tomini

Kogu oma tähelepanu keskpunktis oldud aja jooksul on mõned A-kategooria liikmed – sealhulgas Brad Pitt, Britney Spears, Madonna ja Tom Cruise – leidnud end seotuna päris räpane lahutusega. Johnny Depp ja Amber Heard lõpetasid oma lahutuse 2017. aastal, kuid nende suhtedraama jätkus pärast nii verbaalset kui ka teineteise süüdistamist vastiku kohtulahinguga. […]

Brown, kes jagab oma esimese naisega viit last, Shelly Brownoli meile pärast Yazdi vastu hagi esitamist varem avalduse teinud.

“Pärast pikki arutelusid olen astunud vajalikke samme, et viia ellu meievaheline kokkulepe, et hoida isiklikke ja äriasju konfidentsiaalsena ning kaitsta oma perekonda võrguahistamise ja spekulatsioonide eest,” ütles “Chicken Fried” laulja 19. mail. “Minu ainus lootus on hoida meie eraasjad privaatsena ja liikuda edasi vastastikuse austusega, mida me lahku minekul üksteisele üles näitama leppisime.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Samal päeval vastas Yazdi Instagrami kaudu postitatud avalduses, kirjutades osaliselt: “Keegi – isegi mitte Jack Brown koos kogu oma raha, võimu, kuulsuste ja advokaatidega – ei saa vaigistada minu õigust end kunsti kaudu vabalt väljendada või vaatamata sellele. Meie ootel olen pidanud avalikult keelduma lahutuse asjaoludest rääkimast.”

Kelsey Ballerini peegeldab kantrimuusika

Seotud: Aastate suurim kantrimuusika poleemika

Mõnikord lähevad Ameerika kallid hapuks. Morgan Wallenist The Chicksini on mõned kantrimuusika suurimad nimed olnud suurte vastuolude keskmes. Natalie Maines, Martie Maguire ja Emily Strayer sattusid 2000. aastate alguses pärast oma isikliku poliitika jagamist avalikul laval kuuma vette. Läbivalt esinedes […]

Brown ja Yazdi, kes hakkasid käima 2022. aastal, abiellusid salaja augustis 2023 ja läksid lahku neli kuud hiljem.

“Me oleme lahutusprotsessis. Meie vastastikune lugupidamine teineteise vastu jääb püsima,” ütles praegu lahku läinud paar 2023. aasta detsembri avalduses. “Soovime üksteisele head ja väärtustame alati koos veedetud aega, kuid sel ajal taotleme lihtsalt privaatsust. teha.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *