James Charles mõtiskleb oma vastuoluliste aastate üle: “Keegi pole täiuslik”

James Charles. Amanda Edwards / Getty Images

James Charles Mõtiskledes tema vastuolulise aasta üle tähelepanu keskpunktis.

“Keegi pole täiuslik. Ma arvan, et kui sa kasvad üles tähelepanu keskpunktis, on see õnnistus ja needus,” rääkis 25-aastane Charles eksklusiivselt ajakirja Gurus ajakirja #30VOICES30DAYS kaaneesituspeol The Godfrey hotellis Hollywoodis, laupäeval, 1. juunil. “Sa oled nii uskumatu. Kasutage võimalust ja saage kasu nii paljudest uskumatutest ja lõbusatest asjadest, mida enamikul inimestel pole eesõigust oma elus kogeda, kuid teie kasvate üles tähelepanu keskpunktis. sellest tulevad vead.”

Ta jätkas: “See on õppimine, kuidas kasvada ja olla alati tugevam, targem ja parem inimene.”

Charles lisas, et ta on viimase kahe aasta jooksul end “uuesti leiutanud” ja “uuesti kujutlenud, milline on James Charlesi bränd avalikkuse silmis”.

“Olen väiksest peale sotsiaalmeediaga tegelenud ja see on olnud suurim õnnistus,” sõnas ta. “Kuid ma arvan ka, et nii kaua mul oli – ma ei taha tegelaskuju öelda, sest see kõlab võltsilt –, aga see oli minust tõesti hüperversioon. Nüüd olen mures selle pärast, et olen autentne ja räägin oma tõde ja lugusid ning luban inimestel näha mind sellisena, kes ma tegelikult olen, kui kaamerad on välja lülitatud.”

Charles märkis, et hakkas töötama oma muusika kallal, mida ta nimetas “suurimaks õnnistuseks”. “See on tõesti minust rohkem jagamine ülimalt autentsel ja tõelisel viisil,” lisas ta.

James Charles ütleb, et keegi pole täiuslik, kui ta mõtiskleb oma vastuoluliste aastate üle tähelepanu keskpunktis

James Charles. Amanda Edwards / Getty Images

Tööstuses märkis Charles, et tal on mõned “tõeliselt head” sõbrad – sh Jojo Siwa keda ta nimetas “suureks sõbraks, kes hoiab seda alati 100 protsenti tõelisena”. Ta lisas, et “on mõned OG-d”, millele ta “saab tõesti üles vaadata”. Nikki õpetus Ja Jacqueline Hill.

Charles on pärast meigimogulina staariks tõusmist seisnud silmitsi mitme vaidlusega – ja vaidlustega. 2021. aasta veebruaris eitas ta väiteid, nagu oleks ta pärast TikTokis süüdistuste esilekerkimist alaealist poissi võrgus hooldanud. Kuigi Charles väitis, et poiss oli 18-aastane, eitas poiss neid väiteid avalduses.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

James-Charles-vaenu-Tati-Westbrook-1

Seotud: James Charles, Tati Westbrooki näidendid: mida me teame

Skandaalne õestsenaarium. 2019. aasta mais vapustas online-ilukogukonda, kui meigiguru Tati Westbrook postitas video James Charlesist, kes oli kunagi YouTube’i enim tellitud meigikunstnik. Videos, mis kandis pealkirja “Bye Sister”, andis Westbrook mõista, et ta ei soovi end sellega enam seostada […]

“James, me mõlemad teame, et ma su blokeerisin, sa ei tahtnud kunagi mu vanust teada. Kui ma ütlesin, et olen 16-aastane, palusite mul end alasti võtta ja ütlesite, et see pole oluline,” kirjutas ta X-i vahendusel. “Sa helistasid mulle kuumalt ja ütlesite: “Ma soovin, et ajaskaala saaks kiireneda, et saaksite olla 18.” “

Lisaks tülitses Charles kuulsalt kaas YouTuberi ja meigiguruga Tati Westbrook 2019. aastal postitas 42-aastane Westbrook nädala jooksul video sellest, miks ta ei soovinud enam Charlesiga seotud olla. Allikas ütles toona ainult meile, et Westbrooki olukord jättis Charlesi “trauma”.

Mike Vulpo reportaažiga

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *