Jamesi ja Ruby aurav “Maxton Halli” hetk: trepikoja suudlus, basseinistseen

Prime Video / YouTube

Prime teadis täpselt, mida ta video ülekandmisega teeb Damian Hardung Ja Harriet Harbig-Matten Et äratada James ja Ruby Maxton Hallis ellu.

põhineb Mona KastenSelle Save You raamatusari keskendub Maxton Halli stipendiumitudeng Ruby Belli (Harbig-Matten) ja tema jõuka klassivenna James Beauforti (Hardung) armastajate muutumisele vaenlasteks, kui naine mõistab, et ta teab saladust. mis võib rikkuda tema perekonna mainet.

Ei läinud kaua, kui ekraanil olev keemia kasvas ja publik – sealhulgas meie – tõusis Hardungi ja Herbig-Matteni vahelise stseeni jaoks. Kostaarid rääkisid eksklusiivselt väljaandele Us Weekly, kuidas nad koos filmimisele lähenesid.

«Meil oli pildistamise ajal väga huvitav dünaamika. Kuna elasime sõna otseses mõttes läbi kõike, mida tegelased läbi elasid,” jagas Hardung juunis. „Kui järgmisel päeval teadsime, et teeme võtte, kus me üksteist vihkame, ei rääkinud me eelmisel õhtul sõna otseses mõttes teadsime, et oleme järgmisel päeval parimad sõbrad, nii et läksime koos välja õhtust sööma.”

Lemmik uus telepaar 2024. aastal

Seotud: Meie nädala lemmik uus telepaar

Alates Maxton Halli Rubyst ja Jamesist kuni Bridgertoni Colini ja Penelopeni on telepaarid meid sel aastal toitnud. Meil on 2024. aastal väga palju väljamõeldud suhteid, kuid parimad üllatused on tulnud paaridelt, kellest me ei osanud sel aastal armuda. Maxton Prime Videost […]

Kuigi Hardung tundis oma tegelastega “24/7 kokkupuudet”, ütles Herbig-Matten, et Hardungiga oli “tõesti lihtne” töötada.

«Meil on tegelaskujule sarnane lähenemine ja mõnes stseenis ajame selle piirini. Näiteks trepikoja stseen, kui me üksteise peale karjusime,” mainis ta. “See oli tõesti äge ja me aitasime üksteist ja me usaldasime üksteist. Väga oluline oli oma partnerit usaldada.”

Jätkake kerimist, et saada ülevaade Jamesi ja Ruby kõige auravamatest hetkedest – seni:

Põnevust õhus

James ja Ruby Steamiest Maxton Halli hetkPrime Video / YouTube

Kuigi see tundus esmapilgul mõttetu, armastasid fännid Jamesit ja Rubyt kohe, kui nad kohtusid. Algselt olid nad vaenulikud, kui James üritas Rubyle altkäemaksu anda, et ta oma õe Lydiast vaikiks (Sonja Weiser) salajane romantika õpetajaga. Ruby andis mõista, et Jamesi raha loopimisega teda ära osta ei saa.

James ja Ruby pidid vaenlastena välja tulema, kuid viis, kuidas nad teineteise isiklikku ruumi tungisid, vihjas vaid sellele, mis oli veel ees.

aina lähemale kasvamas

James ja Ruby Steamiest Maxton Halli hetkPrime Video / YouTube

James ja Ruby sattusid üksteisele vastandumise mustrisse, kuni neil ei jäänud muud üle, kui koostööd teha. Nende koolis eelseisvat üritust kavandades pikendas James oliivioksa ühepäevase reisiga Rubyga, mille tulemusel riietusid nad Victoria ajastu kostüümidesse – ja peaaegu jagasid suudlust.

Kui Jamesi isa poleks asju nagu tavaliselt ära rikkunud, oleksid James ja Ruby ilmselt siis ja seal kohtamas käima hakanud.

Esitage telepaarid, keda 2024. aastal koos vajame

Seotud: Telepaari näeme 2024. aastal

2024. aasta suurim kingitus meie jaoks on näha ekraanil koos fännide lemmikpaare nagu The Bear’s Sydney ja Carmi ning Sweet Magnolias’ Ty ja Annie. Alates The Bear debüüdist 2022. aastal on nii vaatajad kui ka fännid erinenud selles, kas saates tuleks uurida võimalikke romantilisi tundeid. […]

Tants, mis muutis kõike

James ja Ruby Steamiest Maxton Halli hetkPrime Video / YouTube

James ja Ruby, kes ei suuda üksteisest distantsi hoida, hakkavad peol läbi rääkima. Ruby astus sisse ja Jamesil oli ainult tema jaoks silmi. Mõistlik on vaid see, et paar jagas tantsu, mis annab neile võimaluse näha, kuidas asjad võiksid olla, kui nad kaklemise asemel teineteise vastu tundeid arendaksid.

Basseinistseen, mida me kõik teame ja armastame

James ja Ruby Steamiest Maxton Halli hetkPrime Video / YouTube

Jamesi ja Ruby kontrolli alt väljunud katkestused andsid peol asja hoo sisse. Kui Ruby naljana basseini visati, said kõik kiiresti aru, et ta ei oska ujuda. Siin hakkas James kangelasena tegutsema ja päästis Ruby. (Stseen annab ka fännidele võimaluse näha, kuidas James Ruby veest välja viib nagu armulugu.)

James viib Ruby koju, samal ajal kui nad suhtlevad emotsionaalsemal tasandil. Just sel hetkel mõistsime James – ja meie –, kui väga ta Rubyst hoolib ja kui vältimatu oli nende romantika.

Esimene suudlus, mida kuuldi kogu maailmas

James ja Ruby Steamiest Maxton Halli hetkPrime Video / YouTube

Miski hea telesaates ei saa kesta igavesti, sest see vajab draamat, kuid jäta meid praegu. Jamesi ja Ruby esimene katse nende vahel läbi lüüa toimus nende kooliüritusel. Nad jagasid veel ühe tantsu, enne kui läksid kuhugi privaatselt tulesid põlema panema. Välja arvatud, James ja Ruby lasid ilutulestikku oma esimese suudlusega.

Ja just siis oli stseen enamiku fännide jaoks läbi, sest pärast seda ei ilmunud ekraanile meeldejäävalt midagi muud – ja mitte kedagi teist.

Sisaldab aastaringselt ägedaimat teleseksistseeni

Seotud: Steamiest TV seksistseenid

Alates Bridgertoni Kateist ja Anthonyst kuni Maxton Halli Ruby ja Jamesini on fännid aastate jooksul nautinud mitmeid meeldejäävaid seksistseene oma lemmiktelepaaride vahel Netflixi Regency sari kergitas algselt kulme Daphne (Phoebe Dinevore) arvukate auravate hetkedega 1. hooaja jooksul. ja Simon (Regé-Jean Page). 2. hooaeg ees, looja […]

Kanalite “Uhkus ja eelarvamus” hõngu

James ja Ruby Steamiest Maxton Halli hetkPrime Video / YouTube

Et kaitsta Rubyt tema vägivaldse isa eest, murrab James tema südame. See tähendab, et saame nautida palju ängistavaid hetki, kuid mis hinnaga? Fännide-lemmikpaar hoidis distantsi, kuid tõmmet ja iha, mida nad teineteise vastu tundsid, polnud just lihtne ignoreerida.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

James libises sisse reisil Oxfordi, kus ta hoidis hetkeks Rubyl käest ja soovis talle intervjuuks õnne. Ilmselt mõjutas refleksiivne puudutus neid mõlemaid selles, mida võiks pidada kenaks noogutuseks 2005. aasta Uhkuse ja eelarvamuse iteratsioonile. (Filmi ikoonilises stseenis Mr. Darcy (Matthew Macfadyen) käed sirutavad õrnalt Elizabeth Benneti (rüütellik) Ta püüdis enne minestamist võimsa hetke maha raputada.)

Treppide lepitamine – ja kõik pärast seda

James ja Ruby Steamiest Maxton Halli hetkPrime Video / YouTube

Enamik paare ei saaks pärast karjumise matši ametlikult kokku, kuid enamik paare pole James ja Ruby. 1. hooaeg lõppes kuulsa trepistseeniga, kus Ruby palub Jamesil võidelda selle eest, mida ta tahab, ja tuleviku nimel, mida ta tahab.

Enne seksimist saate seni auravaimas stseenis pidasid nad tulevikust väga vajaliku jutu. Jamesil ja Rubyl on veel probleeme lahendada, kui saade naaseb 2. hooajale, millele Maxton Hall finaali lõpuhetkedel vihjas. Kuid praegu saavad vaatajad tagasi minna ja vaadata Jamesi ja Ruby romantilist möllu ja lahkumissuudlust pärast seda, kui nad on kinnitanud oma otsust koos võidelda.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *