Jamie-Lynn Sigler “peaaegu suri” 1 aasta tagasi pärast operatsiooni sepsisesse

Jamie-Lynn Sigler. Roy Rochlin / Getty Images

Jamie-Lynn Sigler Pärast muutlikku India reisi on tal surmalähedane kogemus.

“Vähem kui aasta tagasi, kui ma Indias käisin ja jäin siia ashramisse, tundsin end nii ärkvel, ühenduses ja rahulikuna,” ütles 43-aastane Sigler oma teisipäevases, 4. juuni saates “Messy”. taskuhäälingusaade, mis salvestati selle aasta alguses. “Ja kui ma kaks nädalat hiljem koju tulin, oli mul väga halb reaktsioon operatsioonile ja sain sepsise, olin haiglas ja suri peaaegu ära. Ma ei rääkinud sellest kunagi kellelegi.”

kohost Christina Applegate Sõbra ülestunnistusest üllatunud hüüatas ta: “Oh, issand!”

Sigler märkis, et ta on surmast “väga kaugel” ja 2023. aastast oli tervisehirmu tõttu saanud tema “leinaaasta”.

“Ma pole kunagi oma elus tundnud nii kurbust, madalamat tunnet. Aga mida ma olen Indiast õppinud, on see, et ma ei saa sellest põgeneda, ”sõnas ta. “Ma pidin sellele istuma. Karjun patja, nutan sõbrannade poole. Ma liikusin edasi, istusin ise maha, sain terapeudi. Tegin kõiki neid asju, mida ma polnud kunagi varem teinud, ja läbisin selle protsessi, mis oli absoluutselt vajalik.”

Sigler on aastate jooksul olnud oma tervisevõitluste osas avameelne. 2016. aastal paljastas Sopranos alum esimest korda avalikult oma võitlused hulgiskleroosiga, peaaegu 15 aastat pärast seda, kui tal diagnoositi autoimmuunne seisund.

Jamie Lynn Sigler jagas, et suri peaaegu aasta tagasi sepsisestPaul Archuleta / Getty Images

“Mul oli juba suur karjäär,” ütles ta toona Fox Newsis esinedes. “Seda oli raske aktsepteerida.”

Vaatamata oma võitlustele ütles Sigler eranditult ajakirjale Us Weekly, et haigus ei mõjuta emadust.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Kuulsused, kes võitlevad hulgiskleroosiga

Seotud: Christina Applegate ja rohkem staare võitlevad hulgiskleroosiga

Christina Applegate, Selma Blair, Jamie-Lynn Sigler, Jack Osbourne ja paljud teised kuulsused on rääkinud autoimmuunhaiguse hulgiskleroosiga toimetulekust. Applegate avaldas 2021. aasta augustis, et tal on haigusseisund diagnoositud. “Hei poisid. Mõni kuu tagasi diagnoositi mul MS,” kirjutas The Married … With Children maarjas X kaudu […]

“Ma olen inimene. On päevi, kus ma mõtlen: “Kas ma oleksin natuke kannatlikum, kui ma füüsiliselt ei pingutaks?” See paneb teid kahtlema kõiges teie elus,” ütles Siegler 2023. aasta septembris. “Kuid ma arvan, et kui ma panen oma lapsed magama ja ma näen seda seost, mis mul on täiesti mõjutamata sellest, mida ma saan või ei saa teha.”

Sigler, kes jagab abikaasaga poegi Beau (10) ja Jack (6), Lõikur DykstraTa on avatud väljakutsete kohta, millega ta selle haigusega lapsevanemaks saades kokku puutub

“See on aus ja tõeline ja seega on see, kuidas ma nende mõlemaga läbi räägin, erinev,” ütleb ta meile. “Kuid ma julgustan neid alati väljendama oma tundeid selle kohta, sest kui elate kroonilise haigusega, siis kogu pere peab sellega tegelema. See on meie kõigi elus.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *