Jane Tran ütleb, et tema “Bachelorette” hooaja finaal “pole kunagi varem juhtunud”

Jane Tran Michael Simon/startraksphoto.com

Jane Tran Bachelor käskis Nationil oodata Bachelorette’i hooaja 21 finaalis midagi uut.

“Ma arvan, et isegi mulle öeldakse, et minu hooaja lõpp on midagi sellist, mida pole kunagi varem juhtunud,” ütles Jen (26) endise Bachelorette’iga antud intervjuus. Caitlin Bristow Laupäeval, 8. juunil CMA Festil Nashville’is. 38-aastane Bristow jagas laupäeval Instagram Storiesi vahendusel klippi intervjuust.

Mida fännid 21. hooaja finaalist täpselt oodata võivad, Jenn ei täpsustanud.

Jen naasis sotsiaalmeediasse eelmisel kuul pärast tõsielusaate ABC filmimist. “Elu tõestus!!!!!!!!” Ta kirjutas 24. mail Instagrami vahendusel koos mitme fotoga endast alleel poseerimas. “Viimased kuud on olnud hullud, kuid ma olen tagasi, olen tänulik ja see on alles algus✨✨.”

Bachelorette 21. hooaeg Jane Tran

Seotud: Jane Trani ametliku “Bachelorette” osatäitja purustamine

Kui Jane Trani “The Bachelorette” esilinastusest on jäänud veidi üle kuu, kinnitab ABC ametlikku võistlejate koosseisu. Esmaspäeval, 3. juunil avaldas võrgustik 21. hooajal 25 mehe nimed, fotod ja biograafiad ning Us Weekly jagab tipphetki. Bachelorette 16. hooaeg ja Bachelor in Paradise […]

ABC loobus eelmisel kuul The Bachelor 21 hooaja esimesest reklaamist, näidates Jane’i ülisuures küünismasinas, kes on valmis valima poissmeeste kosilaste ja punaste rooside hulgast. Ekraanil vilkus hooaja tunnuslause: “Võim tema kätes.”

Jane Tran ütleb, et tema poissmeeste hooaja finaal pole kunagi varem juhtunud

Jane Tran Disney

Jeni esimene katse Bachelor Nationi maailma oli võistlejana sarja The Bachelor 28. hooajal, mille finaal jõudis eetrisse märtsis. Ta langes välja hooaja esinumbri poolt, Joey Graziadei, enne kui nad kodulinna külastavad. (Lõpuks oli Graziade see, kes ettepaneku tegi Kelsey Anderson.)

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“Mul on nii tänulik ja suur au olla selle frantsiisi esimene Aasia poissmees,” ütles Jane märtsis toimunud Finale Rose’i ajal. “Ja nüüd, kui ma täna olen selles ametis, öeldes, et hakkan ise oma armastuslugu juhtima, saan minust oma loo peategelane – nagu ma ei saa jätta mõtlemata, kui palju ma inspireerin.”

The Bachelorette, peaosas Jane Tran, esilinastus Uus mõis ja muud hooaja 21 üksikasjad 616

Seotud: “The Bachelorette” 21. hooaeg koos Jane Trani esilinastuskuupäevaga

Disney/Jon Flenori filmi “The Bachelorette” esilinastus on kohe-kohe nurga taga ja Jane Tran valmistub kohtuma meestega, kes ootavad tema südant 21 hooaega. 26-aastane Jane kuulutati uueks esileediks märtsis toimunud finaalis pärast Joey Graziadei hooaja lõppu. Miami päritolu […]

Jen kiusas varem, et tema The Bachelorette’i hooaeg saab olema ajalooline mitmel viisil, öeldes märtsis Entertainment Tonightile, et nad murravad eelmiste hooaegade hallituse.

“Ma arvan, et see on see, mida ma üritan endale öelda [is I’m the] Esimene Aasia poissmeestepoiss, esimene [physician assistant] Õpilased, me murrame sel hooajal hallitust, ”ütles Jane ET-le märtsikuus antud intervjuus. “Ma arvan, et uus palee on ideaalne viis hallituse purustamiseks. Ma õnnistan seda mõne tõeliselt hea vibratsiooniga.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *