Jasmine ja Silas Cooperi roog ‘Suvemaja: Martha’s Vineyard’ Pos

Jasmine Ellis ja Silas Cooper Stephanie Diani/Bravo

Suvemaja: Martha’s Vineyard Star Jasmine Alice Cooper Ja Silas Cooper Bravo jagab oma mõtteid sarja kohta, mida 3. hooajaks ei uuendata.

Küsimusele, mida saade vajab ellu äratamiseks, vastas Silas ainult Us Weeklyle: “Kindlasti on saates rohkem vallalisi poisse.”

“Samuti rohkem meie elust linnas,” jätkas ta neljapäeval, 6. juunil New Yorgis New Yorgi linnaliiga 58. iga-aastasel Frederick Douglassi auhindade õhtusöögil meiega vesteldes.

2022. aasta juunis Jasminega abiellunud Silas märkis, et tõsielusari, mis keskendub professionaalide ja ettevõtjate rühmale, kes puhkavad Martha’s Vineyardil, oleks võinud näidata rohkem näitlejate igapäevaelust.

BravoCon Roundup sisaldab Kenya Moore Teresa Giudice Candace Dillard Lala Kenti

Seotud: 80 Bravokuulsust nimetavad Bravo staare, mida nad soovivad, et neil oleks vähem kära

Bravos pole veiseliha sarnast – parimaks roaks on Kenya Moore, Teresa Giudice ja Candace Dillard Bassett. Kuigi Bravobrity veedab suurema osa aastast võideldes oma näitlejate, enam kui 100 tõelise koduperenaise ja selliste saadete staaridega nagu Vanderpump Rules, Summer House, Southern Charm, Below […]

“Kaks nädalat selles kiirkeetjas oleks olnud hea [to] Saate meid iga päev näha [life] Linnas ja kuidas me suhtleme, meie töö, mis meid huvitab. Ma arvan, et mulle oleks meeldinud, kui see näeks rohkem välja nagu teine ​​suvila,” ütles ta, viidates OG saatele, mis jälgib Hamptonsis puhkajaid.

Jasmine Ellis ja Silas Cooper jagavad, mida nad suvemaja juures muudaksid

Jasmine Ellis ja Silas Cooper Getty Images

Vahepeal ütles Jasmine, et ta ei tea, miks Summer House: Martha’s Vineyardi 3. hooajaks ei uuendatud.

“Loodame, et saame kõik sel aastal palju ära teha ja siis järgmisel aastal tagasi tulla,” ütles ta 2023. aasta mais esilinastuva sarja kohta. tuleb kohe tagasi. See on paus. Võtame seda kui vaheaega.»

Veebruaris paarile esimese lapse, poja Silas “C” juuniori sünnitanud Jasmine lisas, et loodab 3. hooajal näidata, kuidas nad “paarina rohkem lahti lasevad”.

Suvemaja näitlejate tutvumisajalugu Lindsey Hubbard Kyle Cook Paige DeSorbo ja teiste staaride armastuse elud 723

Seotud: “Suvemaja” näitlejate tutvumisajalugu

Hamptonites toimuv jääb sinna harva – vähemalt kui rääkida Suvemaja näitlejatest ja nende romantikast. Tegelikult on mõned saate suurimad staarid, sealhulgas Lindsay Hubbard ja Carl Radke, oma kaasosalistega kohtamas käinud. Lindsay alustas oma aega Bravo 1. hooajal koos oma poiss-sõbra Everettiga […]

“Ootasin teda pikisilmi näha ja kutid lihtsalt möllasid,” ütles naine, mille peale Silas vastas, “vanematel võib ikka lõbus olla.”

Kuigi Jasmine ja Silas ei saanud saates Summer’s House: Martha’s Vineyard nii kaua kohtuda, kui nad oleks soovinud, ütles Jasmine meile, et tal on 2. hooaja lõppemisega hea meel.

“Ma arvan, et leidsin oma jalad nii, nagu hooaeg lõppes. Olen väga rahul, kuidas see välja kukkus,” sõnas ta. “Palju tuli öelda ja meeskonnana välja tulla. Ma ei saanud kogu selgust, mida tahtsin, kuid sain piisavalt.”

Jasminel oli konflikt oma endise sõbraga Jordan Emmanuel 2. hooajal, mis esilinastus märtsis. Jordan väitis, et Jasmine 1. hooaja isiksus oli “ebautentsed” ja suurendas vahemaad, mis nende vahel hooaja vaheajal kasvas.

“Eelmisel suvel ei tundnud Jasmine end nagu ta ise,” ütles Jordan saates. “See on täpselt nii, nagu ta tundis, et peab tegema seda tööd, et olla täiuslik naine; Selle asemel, et olla kergemeelne, rumal ja muretu inimene, kes ma olin, riietuge tema täiuslikkuses korralikult.

Teki all ütleb kapten Lee Carl Ruddile, et see ei ole tema kõne kõike öelda

Seotud: Meeldejäävaim Bravo crossover vaen

Bravo saated on tuntud oma õiglase osa vastuolude poolest – ja draama on aastate jooksul võrku levinud. Vanderpump Rulesi staar Lala Kent jõudis varem uudistesse, kui tema lahkuminek Randall Emmettist tekitas avaliku draama koos Sunseti šahhi Gigi Gharchedaghiga. Vahetult pärast kihluse lõpetamist iludusmogul Emmettiga, […]

2. hooaja draamale tagasi vaadates ütles Jasmine meile, et soovib, et ta saaks oma näitlejatelt rohkem “põhjust”.

“Mitte kelleltki konkreetselt. Meil on meie taaskohtumiseni nii palju aega,” ütles ta. “See on üks asi, mida ma õppisin ja ütlesin ka teisel päeval Silasele, et me tulistasime vaid lühikest aega. Nii et kõik pole lahenenud.

2. hooaja veiseliha ei takistanud Jordanil osalemast veebruaris Jasmine’i beebiõhtul – ja saate vaheaeg ei takista Cooperitel sel suvel uuesti Martha’s Vineyardi külastamast.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“Me läheme oma aastapäevale,” ütles Jasmine.

“26. juunil. Kindlasti võtan ta ikka kaasa,” hüüatas Silas. See on meie poja esimene kord sellel saarel.

Andrew Knodeli reportaažiga

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *