Jason ja Kylie Kells on oma mainest teadlikumad kui Travis, Taylor

Jason Kells, Kylie Kells, Taylor Swift ja Travis Kells Getty Images (2)

Jason Kells ja tema naine, Kylie KellsFännid saavad palju tähelepanu, kuid nad teavad, et see pole tema vennaga võrreldes midagi Travis Kelcetema tüdruksõber, Taylor Swiftja tema kuulsuse tase.

“See on olnud hull [and] Siis viisid Travis ja Taylor selle teisele tasemele ja see on asja hoopis teine ​​pool,” rääkis 36-aastane Jason reedel, 6. juunil. Andrew Santinopodcastist “Whiskey Ginger”. “Näiteks Kylie ja mina arvame, et meil on kõik halvasti ja siis veedame ühega neist hetke. Siin on hoopis teine ​​olukord. [and] Ma isegi ei tea, kuidas sa ei saa siis normaalne inimene olla.”

Jason on olnud abielus 31-aastase Kylie’ga alates 2018. aastast, keset oma ametiaega Philadelphia Eaglesi jalgpallikeskusena. Paari tuntus kasvas, sest Jasonist ja Travisest (34) said eelmisel aastal esimesed õed-vennad Super Bowlis. Travise Kansas City Chiefs võitis suure mängu viis kuud enne, kui ta 34-aastase Swiftiga kohtamas alustas.

Travis ei olnud harjunud tähelepanuga, mida Swift algselt sai, kui nad üksteist nägema hakkasid, kuid ei heitnud sellest kõrvale.

Travis Kelce ja Taylor Swift

Seotud: Taylor Swifti ja Travis Kelce’i suhete ajaskaala

Igaüks võib rääkida Taylor Swiftist ja Travis Kelce’ist. Swift ja Kelce seoti esmakordselt 2023. aasta juulis, kui Kansas City Chiefsi titt üritas Swifti pärast Erase turneel osalemist välja kutsuda. “Ma olin veidi tüütu. Ma ei saanud talle käevõru […]

“Ilmselgelt pole ma kunagi kellegagi kohtamas käinud, kellel on selline aura… Ma pole sellega kunagi tegelenud,” ütles kolmekordne Super Bowli tšempion Travis WSJ-le. Ajakiri 2023. aasta novembri profiilis. “Kuid samas ma ei põgene selle eest. … Kontrollimine, mida ta teeb, kui palju suurendusklaase tal iga päev peal on, paparatsod väljaspool oma maja, väljaspool iga restorani, kuhu ta läheb, pärast iga lennult väljumist, ja ta lihtsalt elab elu, naudib elu. Kui ta nii käitub, ei käitu ma nii veidralt.”

Jason ja Kylie Kells arvavad, et meil oli halb, kuni veetsime aega Travis Kellsi ja Taylor Swiftiga

Jason ja Kylie Kells Kylie Kellsi / Instagrami loal

Kui Travise ja Swifti romantika kuumenes, hakkasid tema fännid tema NFL-i mänge vaatama. Swifties hakkas toetama Jasonit, kes läks märtsis Eaglesist pensionile, ja tema maalähedast naist Kylie’t.

“Ta peaks olema [more famous than me] Pole kahtlust,” naljatas Jason reedeses podcasti episoodis Kylie üle, kellega tal on kolm tütart. “Nii, me tegime [Kelce] Dokumentaalfilm paar aastat tagasi ja… Ma arvan, et tal on natuke ebamugav, kui palju sellest on saanud ja meie pere on seal, nagu inimesed teavad, millised meie lapsed välja näevad.”

Taylor Swift Kellsi perekond

Seotud: Taylor Swifti parimad hetked Travis Kelce perega

Kui Taylor Swift ja Travis Kelce on tõesti lõppmäng, on ta ilmselt juba oma ämmadest võitu saanud. Grammy võitja ja Kansas City Chiefs hakkasid käima 2023. aasta suvel. Sel septembril hakkas Swift Chiefsi mängudel osalema, istudes esimest korda 1. oktoobril 2024 koos sportlase ema Donna Kellsiga. […]

Ta jätkas: “Oleme püüdnud sellest veidi eemalduda, kuid ma arvan, et ta naudib seda, et ta saab heategevusreise teha. [and] Ta saab kogukonnale tagasi anda [and] Teeme kliinikuid väikeste tüdrukutega [for] Maahoki ja kõik need muud asjad.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Jasoni sõnul on kuulsuse aspekte, mille puhul Kylie oli “kõhklevam”, kui tunnistas, et ta “ei registreerunud”, kui abiellus nüüdseks pensionile jäänud Kendraga.

“Ma olen nagu:” Me saame hakkama [and] Me elame seda läbi,” selgitas Jason. “Mõnikord muutub see üle jõu käivaks ja raske on kogu aeg kättesaadav olla, kuid ma arvan, et enamasti on see alati suurepärane, kui te neid asju teete, ja enamik inimesi on lihtsalt austusest ja imetlusest.”

Jason teab ka, et ta – koos oma perega – on tänu „tõesti, tõesti suurtele fännidele” “suurel õnnel”.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *