Jax Taylor ütleb, et tema ja Brittany Cartwright “töötavad jälle”

Jax Taylor ja Brittany Cartwright Chelsea Guglielmino / Getty Images

Tunnike pärast oma võõra naise süüdistamist, Brittany Cartwrightmagada kellegi teisega, Jax Taylor Ütleb, et paar “töötab midagi välja”.

“Me mõtleme asju välja. See, mida te näete, on filmitud kuid tagasi…,” vastas ta kolmapäeval, 5. juunil X vahendusel Bravo tõsielusaate The Valley vaatajale.

Me töötame millegi kallal. See, mida näete, on filmitud kuid tagasi… https://t.co/QaY1JySBb9

— Jax (@mrjaxtaylor) 5. juuni 2024

Vaid mõni tund varem postitas 44-aastane Jax X-i kaudu väite, mille kohaselt Brittany (35) oli pärast veebruaris lahkumineku väljakuulutamist kellegi teisega kohtunud.

“Võib-olla soovite Brittany käest küsida, kellega ta on viimased 4 kuud maganud…,” kirjutas tõsielustaar Kuuendas leheküljel, tekitades veebis arvukalt kommentaare.

Jax ja Brittany, kellel on ühine poeg Cruz (3), rääkisid oma lahkuminekust The Valley 1. hooaja finaalis teisipäeval, 4. juunil stseenides, mis filmiti pärast seda, kui nad veebruaris uudise avaldasid.

“Minu ja Jaxiga juhtus palju asju,” ütles Britney pihtimuses, “olime juba terve suve hädas, kuid kui kaamerad hakkasid veerema, hakkasid asjad hullemaks minema. Nii läksin umbes kuus nädalat tagasi Jaxiga lahku. Olen Cruise’is, sest ma arvan, et see näitab, kui isekas on.

Teises stseenis meenutab Jax, et ta oli “prügi all”, kui Brittany ütles talle, et soovib lahku minna. “Brittany ja mina oleme pausil. … See ei näe hea välja,” ütles ta.

“Pole tähtis, ei mingit petmist ega kuritarvitamist. Mitte ükski neist. Ma olen nii vallandatud,” lisas Jax.

Valley Peaksi kaamera varundamine on suunatud Jaxi ja Brittany Spliti pooleCasey Durkin/Bravo

Jax pöördus hiljuti Brittany poole oma abielu olukorra pärast pärast seda, kui ilmusid fotod temast koos modelliga Paige Woolen Mai lõpuks.

“Ma ei ole – kordan mitte – kellegagi kohtamas. Kohtasin kedagi ja see oli rangelt lõunasöök,” ütles Jax oma ja Brittany taskuhäälingusaate “When Reality Hits” reedel, 31. mail “Muidugi, Brittany ja mina Abielu, mida me praegu läbi elame, ei ole lihtne.

“Püüame välja mõelda palju erinevaid asju: teraapiat, lahkuminekut ja võib-olla ka teiste inimestega tutvumist,” jätkas ta. “Püüame kõik ammendada, enne kui läheme lahutusele – kui see on nii.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Jax kirjeldas ka paari potentsiaalset kohtumist teiste inimestega, öeldes, et tema ja Brittany on “samal lainel”.

“Me mõlemad nõustume, et see on hea. Kõige tähtsam on siiski meie poeg, ” ütles ta.

Jax lisas: “Osa eraldatud ajast uurib teisi inimesi. Iga abielu on erinev, kuid see on meie abielule hea. See on midagi, millest oleme rääkinud ja oleme ühel lainel. Meil ​​on sellega mõned reeglid, kuid see on see, mida me uurime.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *