Jax Taylor väidab, et Brittany Cartwright magas kellegi teisega

Jax Taylor ja Brittany Cartwright Kevin Winter / Getty Images

Jax Taylor väitis Brittany Cartwright “Magas” kellegi teisega oma lahkuminekus.

44-aastane Taylor postitas kaebuse oma X-kontole kolmapäeval, 5. juunil täpselt kell 3.14, enne kui selle kiiresti kustutas. Kuues lehekülg Aruanne

“Võib-olla soovite Brittany käest küsida, kellega ta on viimased 4 kuud maganud…,” kirjutas tõsielustaar oma võõrandunud naise kohta, tekitades veebis arvukalt kommentaare.

“Miks sa kohtled avalikus foorumis oma naist ja poja ema nii?” isik vastuseks. „Kas kuulsus ja televisioon tähendavad teie jaoks oma musta pesu õhutamist, et kogu maailm seda näeks? Jäbe.”

Jax Tayloril ja Brittany Cartwrightil on aastate jooksul olnud tõusud ja mõõnad

Seotud: Jax Taylori ja Brittany Cartwrighti tõusud ja mõõnad aastate jooksul

Jax Taylori ja Brittany Cartwrighti armastuslugu, mis viis nende 2024. aasta pausini, ei olnud muinasjutt. Taylor kohtus Cartwrightiga 2015. aasta kevadel Vanderpump Rules’i 3. ja 4. hooaja vahel. Fännid nägid, et Cartwright kolis Los Angelesse, et olla koos Tayloriga tõsieluseriaali 4. hooajal. kui tal on kiire […]

Eelmisel nädalal, Taylor andis värskenduse Abielu kohta Cartwrightiga (35) selgitab, et teiste inimestega kohtamas käimine oli laual. Ta rääkis ka Tema hiljutised reisid koos mudeliga Paige Woolen.

“Ma ei käi – kordan mitte – kellegagi kohtamas,” ütles ta 31. mai podcasti “When Reality Hits” saates. “Kohtusin kellegagi ja see oli rangelt lõunasöök. Ilmselgelt oleme Brittanyga lahus ja oleme olnud juba pikka aega. See, mida me praegu läbi elame, on raske. Abielu ei ole lihtne.”

Ta ja Cartwright “püüavad välja mõelda palju erinevaid asju: teraapiat, lahkuminekut ja võib-olla ka kohtumist teiste inimestega”, ütles ta. “Püüame kõik ammendada, enne kui läheme lahutusele – kui see on nii.”

Mis puutub teistega kohtamisse, siis nad on “samal lainel”, paljastas ta. “Okei. Oleme mõlemad nõus, et see on hea. Kuid kõige tähtsam on meie poeg.”

Vanderpumpi reeglid Lala Kent Scheana Shay Jax Taylori ja teiste staaride armuelude näitlejate tutvumisajalugu

Seotud: “Vanderpumba reeglid” näitlejate tutvumisajalugu

Kui vaatajatele 2013. aasta Vanderpump Rules’i esilinastuse ajal Lisa Vanderpumba restoranitöötajaid tutvustati, oli selge, et kõik olid seotud üksteise armueluga. Alates Stacy Schroederi kivisest suhtest Jax Tayloriga, mis võtab pöörde, kui ta kohtub oma parima sõbranna Kristen Doubtiga, kuni mitmete juhuslike suheteni Peter Madrigaliga. […]

Ta lisas: “Osa aja eraldamisest tähendab teiste inimeste uurimist. Kõik abielud on erinevad, kuid see on meie abielule hea. … Meil ​​on sellega mõned reeglid, kuid see on see, mida me uurime.”

Cartwright teatas oma lahkuminekust Taylorist veebruaris ja on sellest ajast alates olnud avatud muudatuste kohta, mida ta Taylorilt näha soovib. Enne kui ta kaalub taaskohtumist.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“Seda on palju ja ma ei näe temalt piisavalt pingutusi. Ta peab minema teraapiasse. Ta ei pea kogu aeg baaris olema. Ta peab mind rohkem austama ja lõpetama mind enesestmõistetavana võtmise,“ paljastas ta Us Weekly kaaneloos. «Olin talle kõige lähedasem inimene ja nagu tema poksikott. Ta kiusas mind alati. Ma ei saa sellega elu lõpuni tegeleda.”

Cartwright räägib neist lähemalt Abieluprobleemid sisse 1. hooaja finaal Of The Valley, mis on eetris teisipäeval, 4. juunil.

“Ma tean, et olen talunud palju jama, mille Jax mind läbi tegi,” ütles ta. “Kuid mul poleks Cruzi olnud, kui oleksin temast juba ammu lahti saanud,” selgitas naine oma 3-aastast poega, keda ta jagab Jaxiga. “Nüüd, kui mul on kruiis ja ma olen olukorra peale ärganud, tunnen, et ma ei saa tema ja oma vaimse tervise pärast enam siia jääda.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *