Jelly Roll ütleb, et kondiitritoodete võitmiseks otsingutulemustes kulus aastaid

John Shearer / Getty Images

Tarretisrull Üks saiake võiks olla tema järgi nime saanud, kuid ema ei teadnud seda talle hüüdnime andes – ega aimanud ka vajadust hea SEO järele tema tulevikus.

“Mu ema ei teadnud, et on olemas küpsetis, mida nimetatakse tarretisrulliks. Nii et ta lihtsalt arvas, et tarretisõõrikud on nagu tarretisrullid,” ütles 39-aastane laulja ajalehele Us Weekly eranditult, et helistada riiklikule sõõrikute päevale, reklaamides samal ajal oma partnerlust Dunkin’iga. “Nii et ma sain hüüdnime Jelly Roll, sest mulle meeldisid tarretisesõõrikud.”

Aastaid hiljem, kui tema kantrimuusika laulja karjäär hüppeliselt tõusis, sattus ta oma nime pärast hätta.

“Sain hiljem teada, et seal on kondiitritooted ja pidin selle kinnisvara jaoks Google’i otsima,” ütleb Jelly Roll, tegelik nimi on Jason Bradley Deford.

Tutvuge Jelly Rolli perejuhiga koos tema kahe lapse ja naise Bunny XO-ga

Seotud: Jelly Rolli perejuht: tutvuge tema kahe lapse ja naise Bunnie XO-ga

Tema isaduse algus võis olla vastuoluline, kuid Jelly Roll on alati oma perekonna esikohale seadnud. Kantrilaulja tervitas 2008. aastal oma esiklast, tütart Bailey Anni, endise tüdruksõbra Feliciaga. Sel ajal kandis Jelly (õige nimega Jason Deford) narkoäri eest vanglakaristust. “Valvur ründas mind […]

See, et tema nimi ilmuks otsingutulemustes enne magusaid maiustusi, oli raske saavutus.

“Mul kulus aastaid enne kondiitritoodete valmimist,” ütles ta. „Teate, kui raske oli Pastryt Google’is võita? See on nagu millal Pitbull Google pidi koera tapma. Teate, kui raske oli pitbullidel Google’i otsingumootoris tervet koeratõugu võita?

Dunkini partnerluse eesmärk on panna inimesed valmis tähistama riiklikku sõõrikupäeva reedel, 7. juunil, märkis Jelly Roll, et tema elu on “nii täisring”.

“Mõelge vaid, et mu ema pani mulle hüüdnime sõõrik ja ma saan piisavalt kuulsaks, et saaksin Dunkini lepingu. Teate, mida ma mõtlen?” ta ütles. “Alati, kui ma arvan, et see ei saa minu jaoks muutuda kummalisemaks ega metsikumaks, siis see läheb. Kui see juhtub just seal, kus te olete, on see järjekordne täisringi hetk.”

Mis puudutab seda, kas sõõriku söömiseks on õige viis, siis Jelly Roll juhib tähelepanu sellele, et “ei ole valet viisi”. “Ainus vale viis sõõriku söömiseks on ei,” lisas ta.

Alates staariks tõusmisest on “Need a Favor” crooner esinenud Grand Ole Opry’s, saavutanud oma esimese loo “Son of a Sinner”, võitnud 2023. aasta CMA-l aasta uue artisti tiitli ja on nomineeritud. kahe Grammy eest.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Kuigi tal on aastate jooksul olnud palju fännidega kohtumisi, ütleb Jelly Roll meile ainult, et üks neist “paistab endiselt silma” muudest suhtlustest.

“Eelmisel aastal oli Las Vegases oma naisega 70ndates veteran – ma teadsin, et ta on veteran, sest müts, mida ta kandis, ütles, et ta oli nii uhke,” ütles ta märtsis. “Näidata, kuidas Luke ja tema naine kontserti nautisid, oli üks tuuri sürreaalsemaid hetki – olen uhke, et ta on fänn. Palusin turvameestel ta lava taha tuua ja me rääkisime umbes tund aega – see tähendas mulle tõesti palju.

Mandie DeCamp’i aruandega

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *