Jennifer Aniston lahkub, arutades “Sõprade” 30. aastapäeva

Jennifer Aniston. David Livingston / WireImage

Kolm aastakümmet hiljem mängib ta publiku elus Rachel Greeni, arutledes sõprade pärandi üle Jennifer Aniston Nagu tonn telliseid.

55-aastane Aniston ja Abbott olid erinevate näitlejatevaheliste vestluste ajal esimeste loojate ja staaride seas. Quinta BrunsonEkraaniväline produtsent soovitas Brunsonil (34) küsida Anistonilt, kuidas Friends pärast kõiki neid aastaid välja näeb.

“Oh, jumal, ära aja mind nutma,” ütles Aniston juba lämbudes.

“Ma ei tee,” ütles Brunson. “Me ei lase üksteisel nutta.”

Teema Sõbrad 2419 Meie nädalaleht

Seotud: Kuidas “Sõbrad” näitlejad tähistavad ilma Matthew Perryta finaali aastapäeva

2021. aasta aprillis esinesid kõik kuus Friendsi näitlejat Los Angeleses Warner Brosis. Stuudio Lott saabus filmima kauaoodatud taaskohtumise erifilmi, mis järgmisel kuul debüteerib suure menuga. Kahe päeva jooksul meenutasid Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, David Schwimmer ja Matthew Perry oma aega. […]

Ujuvluugid olid aga juba lahti. “Sa juba nutad,” märkis Brunson. „Kas sa tahad hetke? Me ei pea rääkima…”

Jennifer Aniston puhkes nutma, arutledes sõprade 30. aastapäeva üle

Saates “Sõbrad” näitlejad. Televisioon Warner Bros

Aniston tõstis pea lakke ja ütles: “Vabandust, ma just hakkasin mõtlema…”

Nähtavalt emotsionaalne Aniston nimetas neid “õnnepisarateks”, enne kui ta haaras salvrätiku, tupsutas silmi ja jätkas vestlust.

Kui nad jätkasid, küsis Branson Anistonilt 22. septembril 1994 eetris olnud Friendsi esilinastuse eelseisva 30. aastapäeva kohta.

“Nii imelik on mõelda, et ta on 30 aastat vana,” ütles Aniston. “Mäletan päeva, mil see esilinastus televisioonis, NBC-s.”

Nagu selgub, oli esilinastuspäev täis meeldejäävaid näpunäiteid tema peagi oma nimega näitlejakaaslastega.

“Minu oma ka Matthew Perry Sõime kuskil lõunat ja teadsime Lisa [Kudrow] Ta juukseid värvitakse,” jätkas Aniston. “Nii me jooksime juuksurisalongi. Ma hiilisin ja ta oli kraanikausis, juuksekausis, võtsin otsiku ja hakkasin just tema juukseid pesema mehe käest, kes seda tegema pidi. See lendas kindlasti kontrolli alt välja ja see oli kahetsusväärne.”

Nagu Aniston selgitas, on jant tal veel nii värskelt meeles, sest ei tundu, et palju aega oleks möödas.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

David Schwimmer jagab oma põnevust eelseisva Sõprade kokkutuleku näitlejate pärast

Seotud: Saates Sõbrad näitlejate tutvumislugu aastate jooksul

Jennifer Aniston, Courteney Cox ja paljud teised näitlejad on saanud oma osa kõrgetasemelistest romantikatest pärast seda, kui komöödia nende karjääri katapulteeris. Aastal 1995, aasta pärast NBC seriaali esilinastust, hakkas hommikusaate näitleja Tate Donovaniga kohtamas käima. Paar loobus kolme aasta pärast ja kui nad oma lahkumineku üle töötasid, siis nad seda ka tegid […]

“See tundub nagu eile,” ütles Aniston. “Asjaolu, et sellel on olnud nii pikk ja imeline elu ja see tähendab inimestele endiselt nii palju, on üks suurimaid kingitusi, mida me kõik kuus oleksime ette kujutanud.”

Jennifer Aniston puhkes nutma, arutledes sõprade 30. aastapäeva üle

Jennifer Aniston. Variety/YouTube

Saate pärandi muudab veelgi muljetavaldavamaks asjaolu, et sõbrad on ikka tegelikult sõbrad – eriti Perry surma traagilises tagajärjes 2023. aasta oktoobris.

“Me räägime ikka omavahel,” purskas Aniston. “Rääkisin kohtuga FaceTime’is[eney] Cox eile õhtul tund aega. ja Lisa ja poisid. See on pere igavesti.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *