Jenny Lewis ei kahetse, et jättis näitlemise muusikaga tegelema

Jenny Lewis Bobby on rikas

Jenny Lewis oli 80ndatel ja 90ndatel Hollywoodi üks armastatumaid noori näitlejaid, kuid ta loobus sellest kõigest, et muusikaga tegeleda – ega ole sellest ajast peale tagasi vaadanud.

Oma eelseisva Joy’All Ball Touri reklaamimiseks antud eksklusiivses intervjuus ajalehele Us Weekly pajatab 48-aastane Lewis julgusest järgida oma unistusi. «Läksin näitlemisest pensionile, kui olin 19-aastane. [Acting] “Psychose” laulja selgitas, et see oli rohkem pereettevõte, kui mulle meeldis. “Muusika on minu kirg – ja midagi, mille poole olen püüdlenud, sest olen sellest täiesti kirglik.”

Lewis, kes on esinenud lugematutes tiitrites, sealhulgas The Wizard ja Life With Lucy, vaatab tagasi oma ajale showbisnis. “See oli suurepärane ja see oli väga keeruline,” ütles ta. “Olen oma teel kohanud huvitavaid inimesi.”

Seotud: “Troop Beverly Hillsi” osatäitjad: kus nad praegu on?

Milline põnevus! Alates sellest, kui Troop Beverly Hills 1989. aastal kinodesse jõudis, on see publikut köitnud oma südamliku sõnumi, lõbusate joontega ja loomulikult trupijuhi Phyllis Neffleri (Shelley Long) ikoonilise moega. Pärast abikaasat lahkub Freddie Neffler (Craig T. Nelson) noorema naise, Beverly Hillsi seltskonnadaami Phyllise pärast. […]

“Enamasti olid kõik suurepärased. Mul oli kaasas sada mentorit Lucille Ball, Betty White, Rue McClanahan Ja Shelly Long“Lewis jätkas. “Siis olid mul kõik need inimesed, kes mängisid mu isa. Mu isa suri, kui ma olin noor – ma ei tundnud oma isa – nii et mul olid kõik need volitatud isad, kellelt ma õppisin. David Strathairn Ja Griffinil on õigus Ja kõik need hämmastavad inimesed ja see andis mulle kui kunstnikule teada.”

Endine lapsstaar Jenny Lewis ei kahetse näitlejatöö muusikukarjääri selja taha jätmist

Jenny Lewis Bobby on rikas

Muidugi oli Hollywoodil ka varjukülg, mida Lewisel oli õnn vältida. “Nickelodeoni dokumentaalfilmi vaatamine [Quiet on Set] [was] Õudne ja need asjad käisid,” rääkis ta meile. “Mul vedas, et ma nendest asjadest kuidagi pääsesin, kuid olin kindlasti kõigi nende inimeste läheduses.”

Lewise teed ristusid võtteplatsil vaiksete näojoontega inimesega, kuigi ta ei maininud nimesid. “Olin ilmselt toas koos ühe kutiga dokumentaalfilmis, kes läks vangi,” selgitas naine. “See oli ohtlik keskkond, kui teie jaoks polnud kedagi. Õnneks olid mul kõik need hiilgavad, hämmastavad inimesed, kes minust tõesti hoolisid ja minusse tõesti uskusid.”

Seotud: Iga Nickelodeoni staar, kes reageeris plahvatusohtlikule „Chute on Set” Doc

Vestlus võis alata Nickelodeoni väidetavalt mürgise töökeskkonna ümber. Vaikne võtteplatsil: Märtsis Investigation Discovery eetris olnud lastetelevisioon The Dark Side of Kids kajastas produtsent Dan Snyderi võrgustikus töötamise aega, kusjuures endised lapsstaarid ja meeskonnaliikmed meenutasid oma kogemusi erinevate saadete võtteplatsil. […]

Nende jaoks, kes kasvasid üles 90ndatel, on Lewis Troup kõige paremini äratuntav Hannah Neffleri rollist Beverly Hillsis. “Nagu kõik need mälestused sellest ajast, on need veidi segased,” selgitas muusik 1989. aasta perekomöödia kohta, märkides, et enam näitlejatega ei räägi, kuid mäletab Longi, kes kehastas oma tegelase ema Phyllist. “Suurepärane.”

Endine lapsstaar Jenny Lewis ei kahetse näitlejatöö muusikukarjääri selja taha jätmist

Jenny Lewis Michael Ochsi arhiivid / Getty Images

Üks Lewise selgemaid mälestusi sellest ajast on Universal Studios helilaval. “Palee interjöör et [the characters] otse-eetris olid nad kõik helilaval ja kui nad ühel filmisid, läks teine ​​pimedaks,” selgitas ta. “Nii et ma läheksin Neffleri magamistuppa ja seisaksin kätega vastu seina olen 12-aastane.”

Nagu kauaaegsed fännid teavad, hõlmas Lewise näitlejakarjäär Rilo Keeley asutamist, mängimist mitmes bändis, sealhulgas Postiteenistuses, ja soolokarjääri alustamist. 18. juunil suundub ta tagasi teele Joy’All Ball Tourile, tehes peatusi Lexingtonis, Birminghamis ja mujal.

Endine lapsstaar Jenny Lewis ei kahetse näitlejatöö muusikukarjääri selja taha jätmist

Jenny Lewis Bobby on rikas

“Te ohverdate tõesti palju suhteid, sest olete maailmas väljas, või isegi suhteid oma aiaga – ma ei näe kunagi, kuidas mu pojengid õitsevad,” selgitas ta töötavat muusikut. “Seal on palju asju, mida eelistate [like] Oma ringreisil annate lubaduse mõnikord aasta ette ja ilmute seda lubadust järgima, kui elu kõrvale jätta. See võib olla keeruline, kuid lõpuks on see seda väärt, kui olete tänavakoer.”

Seotud: Muusikud, kellest said näitlejad: Jack Harlow, Jennifer Lopez jt

Topeltähvardus! Muusikud võivad edetabelite tipus olla ja oma erialal domineerida, kuid kui nad esinemisest pausi teevad, viib nende oskus selle teisele tasemele. Jennifer Lopezi jaoks läksid tema muusika- ja näitlejakarjäär käsikäes pärast nimiosa saavutamist 1997. aasta eluloofilmis Selena. Kuigi ta sai peagi tuntuks oma hittide poolest […]

“Läbi kõigi tõusude ja mõõnade,” jätkas Lewis.[music] See on see, mida ma kõige rohkem teha tahan.”

Nii kaunistatud karjääriga on raske tema uhkeimat hetke kitsendada, kuid üks neist paistab silma. «Jätsin 19-aastaselt näitlejakarjääri selja taha, sest keegi ei soovitanud mul seda teha,» jagas ta. “Kõik olid minu peale pahased ja ütlesid, et ma kahetsen seda.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Endine lapsstaar Jenny Lewis ei kahetse näitlejatöö muusikukarjääri selja taha jätmist

Jenny Lewis Bobby on rikas

“Ei kahetse. Ma olen lihtsalt nii uhke selle lapse üle, kes tegi selle valiku kunsti ja luulega tegeleda,” rääkis “Poppy and a Truck” laulja. “Ausalt öeldes on mul ainus kahju, et sain lahti oma 64. aasta Malibust.”

Siiski ei tähenda see, et stsenaariumide kallal töötav Lewis oleks filmitööstusesse naasmise vastu. “Ma olen avatud,” jagas ta. “Kui tuleks midagi, mis oleks suurepärane, kaaluksin seda kindlasti.”

Joy’All Ball Touri piletid on nüüd saadaval.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *