Jessica Alba lükkas tagasi pakkumise korraldada oma tütre 16. sünnipäeva pidu

Jessica Alba Philip Pharaoh / Getty Images jaoks Baby2Baby

millal Jessica Alba Tema tütar pakkus, et korraldab Honori 16. sünnipäevaks peo, millest ta keeldus.

43-aastane Alba rääkis loo oma esmaspäeval, 3. juunil esinedes saates The Tonight Show, mille peaosas on Jimmy Fallon, öeldes, et Honor on “ametlikult roolis” ja saab “tõesti varsti” 16-aastaseks – täpsemalt reedel, 7. juunil.

“Ma olin,'[It’s] Sinu 16. sünnipäev, see on minu hetk tõeliselt särada peo korraldajana,” meenutab Alba. “Ja ta ütleb: “Ei, ema, see on liiga piinlik.”

Tegelikult ei osanud 15-aastane Honor midagi hullemat välja mõelda.

“Ma olen maailma parim peomees!” Alba mäletab, et rääkis talle.

“Ma tahan lihtsalt oma sõpradega õhtust süüa – nagu võib-olla 22 või midagi muud – ja me läheme lihtsalt mänge mängima,” vastas Honor.

“Oh, issand, mul on mängumees,” ütles Alba. “Ja me saame jaama. … saame teha teie väljalõikeid. Ja pidžaama võivad selga panna kõik!” (Honori vastus: “Kas sa teed minuga nalja? Kas sa tahad, et ma oma sõpru kunagi enam näeksin?”)

Alba ja abikaasa Cash Warren Jagage Honorit ja tema kahte nooremat õde-venda, Haven (12) ja Hayes (6). Aprillis astus Alba tagasi 2012. aastal käivitatud ettevõtte Honesti loomejuhi kohalt. Ta sai idee lapsele ohutu tootesarja loomiseks 2008. aastal pärast seda, kui tal oli Honoriga rasedana allergiline reaktsioon pesupesemisvahendile. Ainult veebipood avati nelja aasta pärast, et müüa vaid seitset toodet.

Jessica Alba perealbum Ema tütar

Seotud: Jessica Alba ja abikaasa Cash Warreni perepilt

Jessica Albal ja Cash Warrenil on kõige armsam laps! Paar on alates 2008. aasta mais toimunud pulmast tervitanud kolme pisikest. Paari vanim tütar Honor saabus kuu aega pärast pulmi, kellele järgnes Haven 2011. aasta augustis. Näitlejanna sünnitas 2017. aasta detsembris poja Hayesi. California põliselanik on tuntud kui beebi nr 3 […]

kui peremees Jimmy Fallon Kui küsiti Los Angeleses asuvast ettevõttest lahkumise kohta (praegu väärtuseks 363 miljonit dollarit), vastas Alba: “Mulle tundub, et see on minu neljas laps ja ma saatsin oma lapse kolledžisse. … See on olnud raske, kuid ma olen järgmiseks peatükiks valmis.

Alba naaseb näitlemise juurde, kus ta leidis edu esimese Fantastilise Neliku superkangelase filmi ja telesarja Dark Angel staarina.

Eelmisel kuul rääkis Alba meiega Los Angeleses toimunud Monster Jam World Final XXIII finaalis koos oma kolme lapsega, kuidas ta naasis hõbedale pärast enam kui kümme aastat kestnud keskendumist oma ausale kaubamärgile.

“Sellest on möödunud 12 aastat, nii et arvan, et on aeg naasta meelelahutuse juurde ja mõelda, mida ma veel luua või teha tahan,” ütles ta meile. “Mul on Netflixi jaoks 21. juunil ilmumas film nimega Trigger Warning. See on märulifilm ja mina produtseerisin selle. Niisiis, ma olen põnevil.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Filmis Trigger Warning mängib ta erivägede ohvitseri, kes võtab pärast tema surma tema vanaisa baari üle; Kodulinna naastes suundub ta a Kohalikud jõugud. Anthony Michael Hall costars ja Molly Surya näitab

“Minu jaoks meeldivad mulle märulifilmid” ja kaskadöörid, ütles Alba saates The Tonight Show, et soovib näha “maandatud, lahedat ja naistest juhitud märulifilmi”.

Päästikuhoiatus loeb meeskonnas palju naisi ja “liiga palju [female] Selle žanri juhid, mida valdavalt domineerivad mehed,” ütleb ta ja lisab: “Kõige hullemad inimesed, keda ma tean, on naised – see tähendab, et me sünnitame.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *