Joe Carey räägib oma “suurest lahkuminekust” Micah Monroest

Nii õnnelikud koos. Joe Carey Ja Micah Monroe on olnud suhtes alates 2017. aastast – samal aastal debüteerisid nad punasel vaibal Stranger Thingsi 2. hooaja esilinastusel.

Kuigi paar on oma suhte suhtes suhteliselt privaatne, on nad aastate jooksul käinud koos arvukatel auhinnanäitustel ja esilinastustel. Stranger Thingsi näitleja 2021. aasta GQ profiili kohaselt kohtus Carey Monroega Los Angeleses peol.

Massachusettsist pärit elanik ütles GQ-le, et kuldne kaelakee, mida ta alati kannab, on kingitus seda järginud näitlejannalt. “Ma leidsin selle, kui me reisil olime, ja siis kukkus see kokku. Jõuludeks lõi ta selle minu jaoks uuesti, ”rääkis naine. Kuigi ta naljatas, et mõnikord muretseb selle kaelakee kummitamise pärast, tunnistas näitleja ja muusik: “Asjad on minu jaoks olnud päris hästi, nii et ma ei saa öelda.”

Monroe ja Kyrie osalesid mõlemad 2018. aasta filmis After Everything. Monroe mängib Miat, kes alustab suhet Elliotiga (Jeremy Allen White) diagnoositi peagi eluohtlik haigus. Enne kui Mia Elliottiga kohtub, läheb ta Tinderi kehvale kohtingule mehega nimega Chris, keda kehastab Kyrie. Osales ka filmis Sasha Lane, Dean Winters Ja Marisa on sinu.

Enne Molly mängu näitlejaga kohtumist oli Monroe varem seotud tema iseseisvuspäeva: ülestõusmise kaustariga. Liam Hemsworth. 2015. aastal rääkis pealtnägija väljaandele Us Weekly, et paarike sai hubaseks direktori korraldatud neljanda juuli peol. Roland Emmerich. “Tema käed olid naise puusadel, kui ta teda lihvis, ja nad tegid baaris väljas,” ütles allikas. “Liam oli üleni temast. See oli nii pihuarvuti ja in-your-face!

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Monroele lähedane sisering ütles meile toona, et 5. laine näitleja ja Hemsworth ei ole ametlikud, kuid nende keemia on naljakas! 2015. aasta novembris Men’s Health & Fitnessile antud intervjuus rääkis Hemsworth kohtamas käimise väljakutsetest pärast 2013. aasta lahkuminekut. Miley Cyrus. “Kohtumine on tõesti raske. Ma reisin pidevalt, ma ei käi klubides ega muus sellises. Mul on elus suur sõpruskond, kuid kohtun harva uute inimestega. Suhet on raske luua. see tööstus, kuigi see teeb mind masenduseks,” ütles ta väljaandele.

Kuuldavasti käis Monroe kohtamas ka Twilighti alum Taylor Lautner Pärast seda, kui neid 2013. aastal ühisel Dodgersi mängul märgati. 2016. aastal pildistati teda Narcose näitlejaga käest kinni hoidmas Boyd Holbrook Lääne-Hollywoodis.

Jättes kõrvale varasemad paiskamised ja kohtamisjutud, on Monroe ja Kyrie jõudsad. Sirvige nende suhte ajaskaala:

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *