Joey Graziadei ütleb, et Kelsey ja kahe toakaaslasega koos elamine on nagu “uus tüdruk”

Kelsey Anderson ja Joey Graziadei. Dia Deepasupil / Getty Images

poissmees Joey Graziadei Ja Kelsey Anderson Oma sisemise Nick Milleri ja Jessica Day suunamine, kui nad kohanevad kooseluga – ja kahe lisatoakaaslasega.

Nende esmaspäeval, 10. juunil esinemise ajal Autor Jason Tartick “Kaubandussaladuste” taskuhääling, Kelsey (26) rääkis, kuidas paari praegune elukorraldus – nelja magamistoaga ja kolme vannitoaga kodu New Orleansis koos Kelsey kahe sõbrannaga – tekkis pärast kihlumist sarja The Bachelor 28. hooajal. .

“Ma töötasin endiselt ja mõtlesin nii: “Tead, ma pean enda juurde tagasi pöörduma, nagu ma ei jäta oma tööd ära,” meenutas Kelsey pärast kaamerate veeremise lõpetamist. “Ta elas just oma õega, nii et ma olin nagu: “Sa võid minuga kaasa minna.” Mul on väga suur tuba ja kõik mu toakaaslased olid seal. Nad ütlevad: “Me ei jõua ära oodata, et saaksime Zoega tuttavaks saada” ja see on nagu uus tüdruku olukord.”

Joey omalt poolt nõustub, et paari elu sarnaneb kohutavalt armastatud telesaate omadega. “Jah. Ma teen praegu komöödia sketši, nagu. Ma arvan, et olen uues tüdruku olukorras täis,” ironiseeris ta. “Seal on kolm tüdrukut ja üks joey. Ma lihtsalt istun keset koridori.”

Kelsey võrdles olukorda teise populaarse ansambliseriaaliga Sõbrad – eriti kui nende toakaaslastel on „poiss-sõbrad üle”, nimetas ta olukorda „suurepäraseks keskkonnaks, kuhu sisse astuda” pärast seda, kui Zoey on oma õega. Ta märkis, et õe-vennaga katuse jagamine oli “strateegiline” samm, olles samal ajal ABC sarja peaosas.

“Nagu ma elasin Hawaiil. Ma ei saa seal kuidagi elada, kui palju ajakirjandust ma New Yorgist LA-sse tegema hakkan,” ütles ta. “Nii ma mõtlesin: “Ma pean kas minema uue koha leidma või pean minema kohta, mis võimaldab mul väga lihtsalt mandrile reisida.” “

Joey lisas, et oleks “vale” Kelsey kogu oma elust välja lõigata, sest ta “jättis kogu oma elu maha”, et olla osa The Bachelor’ist. “Ja ma teadsin, et olenemata sellest, mis juhtuma hakkab, pean oma elu muutma ja minema kuhugi mujale,” ütles ta.

“Mulle meeldib seal elada,” lisas Joey oma uue kodu kohta.

Kuigi paar on Kelsey kaevamistest kodu “baasi” loonud, jagasid nad ka seda, et pärast saate lõppu on suur osa nende ajast reisimisele kulunud.

Uus tüdruk on Zooey DeschanelJeff Lipsky / FOX

“See on praegu otse meie kapis, sest oleme palju reisinud,” ironiseeris Kelsey. “Nagu, see on õige, nagu, kus meil on riided. Me lihtsalt pakime lahti ja pakime uuesti, et järgmisse kohta liikuda.”

Uus tüdruk oli Foxi eetris seitse hooaega aastatel 2011–2018. Sari järgneb Jess Day’le (Kolm poliitilist naist Mahabharatas), kui ta siseneb koos kolme võõra mehega, tegutsedes Jake Johnson, Max Greenfield Ja Damon Wayans Jr (Wayens lahkus pärast pilooti ja teda asendas Lamorne Morris, kuigi ta naasis kogu sarja jooksul korduvas rollis.)

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Kuigi need neli alustasid sõpradena, armub Jess Nicki (Johnsoni) ja nad peavad seksima oma lähedaste sõpradega, sest nad saavad sõpradest armukesteks. Armastatud komöödia pälvis viis Emmy nominatsiooni ja kaks Critics’ Choice Awardi auhinda.

Zooey Deschaneli uus tüdruk, kus nad praegu on?

Seotud: Osades “Uus tüdruk”: kus nad praegu on?

Gäng on kõik kohal! New Girl on fänne naerutanud päevade kaupa, kuid pole jätnud pakkumata ka südantsoojendavaid hetki. Kõige tähtsam on see, et see tutvustas väikese ekraani kaunistamiseks maailma kõige armastatumaid ja omapärasemaid tegelasi. Elizabeth Meriwetheri loodud komöödiasari jooksis Foxis seitse hooaega […]

Kelsey ja Zoey on vahepeal osutunud mitmel korral Nicki ja Jessiga sarnaseks, esinedes sageli koos erinevatel lõbusatel TikTokidel. Eelmisel kuul jagas Kelsey oma Instagrami loos lõbusat pilti oma viimasest Joy maalitud maniküürist. Tema pöial ja nimetissõrm olid paljad ning tema keskmistel, sõrmus- ja roosadel sõrmedel olid paksud valge küünelaki tilgad. Ta sidus räpane laka turskete rõngastega.

“Joey tegi mu küüned ära,” kirjutas ta postituse pealkirjaks. “Üks tema paljudest annetest 😍

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *