John Balsoni lesk ütleb, et tema surm oli “tööstuslik läbikukkumine”

Briti teleprodutsent John Balson. Yumeno Nimura / Instagrami loal

John Balsontema lesk, Yumeno NimuraBriti teleprodutsendile on avaldatud austust pärast tema surma 40-aastaselt.

“Johni elu on nüüd pärand,” ütles Niemura teisipäeval, 11. juunil Deadline’ile antud avalduses. “Minu armastus tema vastu ei sure kunagi ja jääb minuga igavesti. Ma ei saa oma armastusest Johni “edasi minna” ega saa ka kunagi. Armastus on ainus asi, mis kunagi ei sure.”

Nimura nimetas oma meest “pühendunuks, lojaalseks ja töökaks”, kes oli tema “parim sõber ja mul kulus 32 aastat, et leida oma elu armastus”.

Nimura märkis, et “armastust ja toetust” on tulnud sõpradelt ja pereliikmetelt pärast seda, kui Balson 17. mail enesetapu tagajärjel suri. Ta kiitis oma vanemaid, kes ütlesid, et “otsutasid armastada mind, mu tütart ja meie sündimata last, et pikendada oma armastust oma poja vastu.”

2024. aasta tähtede kuulsuste surmad Me kaotasime sel aastal 794 Ewen MacIntoshi

Seotud: 2024. aasta kuulsuste surmad: tähed, kelle me sel aastal kaotasime

Hollywood leinas 2024. aastal paljusid kuulsusi. Kiirsõidustaar Christian Oliver (sünninimega Christian Klepser) suri 5. jaanuaril 51-aastasena hukkunud lennuõnnetuses. Oliver sõitis Kariibi mere puhkuselt koju koos oma kahe tütre — Madita ja Annickiga. Ta jagab abikaasa Jessica Klepseriga – 4. jaan. […]

Balson suri kuu aega pärast töö lõpetamist Channel 4 saates In the Footsteps of a Killer 3. hooaeg. Meditsiinitöötajad ütlesid Balsonile, kes ütles, et tal oli enne surma tugev valu ja peapööritus, et tõenäoliselt on tegemist vestibulaarse migreenihäirega.

Kanal 4 on tellinud Balsoni surma asjaolude uurimiseks sõltumatu uurimise, teatas Deadline teisipäeval. Saate produtsent Alaska TV ütles, et selle töötajate heaolu on “ülima tähtsusega”.

Briti teleprodutsendi John Balsoni lesk avaldas pärast tema surma emotsionaalse avalduseJohn Balsoni / Instagrami loal

„John Balsoni kaotus ei ole ainult tema elu; See on tööstuse läbikukkumine. Tööstus võib leida asendaja järgmisel päeval, kuid teist John Balsonit ei tule kunagi,” ütles Niemura oma avalduses, lisades, et “loodab, et keegi teine ​​ei koge seda, mida me selle aasta alguses läbi elasime”.

Nimura märkis, et tema abikaasa andis talle teada, et väikestel tootmisettevõtetel on “ebareaalselt väikesed eelarved” ja “sunnivad temasugustele vabakutselistele sageli lisatööd ja ebareaalseid ülesandeid”.

Nimura meenutas, et ta oli “tõeliselt põnevil”, kui Balson kontserdile jõudis, öeldes: “Olime väga uhked, sest ta oli üks kahest sadade kandidaatide hulgast.”

Selle rolli jaoks pidi Balson kolm korda nädalas kahe tunni kaugusel asuvasse kontorisse pendeldama. Lisaks reisile ütles Nimura, et Balson ütles talle, et ta oli saanud ähvardusi kelleltki, kes on seotud kellegagi, keda ta uuris, ja et teda süüdistati lavastuses, kui perekond keeldus osalemast. (Alaska TV ei käsitlenud neid väiteid, viidates uurimisele.)

Balson uskus, et “stress” tööl oli üks põhjusi, miks ta koges “piinavat valu”.

“See on paratamatu, et ta võttis endale tohutu surve,” ütles ta. “Elu kõige kurvem ja julmem on see, kui inimesest, kes sulle parimad mälestused andis, saab mälestus. Minu kolmeaastane tütar ei mäleta kunagi temaga koos veedetud kallihinnalisi hetki.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Deadline teatas, et Balsoni perekonnas pole vaimuhaigusi esinenud. Väidetavalt oli Balsonil, kes on töötanud projektidega, sealhulgas Netflixi filmiga “When Missing Turns to Murder”, raskete teemade ja kaastöölistega töötades raskusi, märkis väljaanne.

Alaska TV lisas Deadline’ile tehtud avalduses: „Saame suure kurbusega teada Johni lahkumisest – väga andekas ja läbimõeldud režissöör, kellest me kõik väga puudust tunneme. Kõigi meie töötajate heaolu on ülimalt tähtis ja kuigi me ei saa Channel 4 uurimise valguses rohkem kommenteerida, on meie mõtted ja armastus sel raskel ajal Johni perekonna ja sõpradega.

Kui teie või teie tuttav on raskustes või kriisis, on abi saadaval. Helistage või kirjutage 988 või vestelge aadressil 988lifeline.org.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *