John Leguizamo kutsub Emmy valijaid üles mitte andma valgeid auhindu

On möödunud peaaegu kümme aastat sellest ajast, kui auhindade hooaja vähest mitmekesisust rõhutas hashtag #OscarsSoWhite – ja John Leguizamo Teab, et tööd on veel teha.

“Ma tunnen nüüd, et meil on õigus narratiivi muuta… Meil ​​on umbes 30% voogedastusplatvormi tellijatest, kuid vähem kui 6% juhtrolli, et anda meile võimalus olla selles valdkonnas proportsionaalselt esindatud,” jagas Leguizamo meile eksklusiivses avalduses. Nädala pühapäeval, 9. juunil tegi

Seetõttu avaldas Greenville’i näitleja (63) pühapäevases, 9. juuni New York Timesis reklaamina Emmy valijatele avatud kirja. “Mõnikord inimesed kardavad muutusi, teinekord on nad lihtsalt laisad,” rääkis Leguizamo meile. “Minu kiri New York Timesile on minu kolleegide volitamise kohta tõeliste tegude tegemiseks, sest muutused on tõesti nende käeulatuses, nad peavad lihtsalt otsustama olla tõelised liitlased. Ja kuni nad seda teevad… ma ei peatu.”

Kirjas kutsus ta valijaid üles kaaluma mittevalgete näitlejate esinemisi, mida tuleks toetada.

Seotud: Suured kuulsuste kallurid: vaadake, millistel staaridel on sügavad taskud

Nad ei ole alati meie moodi, sest mõnikord näitavad nad oma tunnustust, jättes maha lõualuu langeva otsa. Kuigi 18–20 protsenti jootraha andmist peetakse normaalseks, on käputäiel kuulsustel välja kujunenud helde harjumus anda väljas einestades jootraha 100 protsenti või rohkem. Paljudele kuulsatele […]

“Palun las see olla aasta, mil me lõpuks muutuste omaks võtame,” kirjutas Leguizamo. “Aasta, mil me tõesti leiame omakapitali ja näeme värvikunstnikke esindatud mitte ainult ühes kategoorias, vaid kõigis kategooriates.”

Ta lisas: “Ärme valgendage oma auhinnanäitusi. Selle asemel olgu see aasta katalüsaatoriks, mis inspireerib vähemuste ja alaesindatud kunstnike järgmist põlvkonda.

Leguizamol on Emmy (tema Spike Lee juhitud ühemehesaate Freak eest) ja ta on viimastel aastatel kaks korda nomineeritud. Siiski pole see kiri esimene kord, kui ta võtab sõna Hollywoodi suhtumise vastu mittevalgete näitlejatega. 2022. aastal võttis Waco sõna näitleja casting’u vastu Chris Pratt Leguizamo mängis peaosa koos Luigiga filmis Super Mario Bros Bob Hoskins Nintendo tegelaskuju esimeses filmi kohandamises.

“Et nad läheksid tagurpidi ja ei viskaks teisi [actor of color] Veidi nõme,” ütles ta. “Paljudele inimestele meeldib originaal. Ma tegin Comic Coni New Yorgis ja Baltimore’is ning kõik ütlesid: “Ei, ei, me armastame vana, originaalset.” Nad ei tunne end uutena. Ma ei ole kibestunud. See on kahetsusväärne.”

Lugege allpool Leguizamo täielikku kirja Emmy valijatele:

Kallis Hollywood,

Palun sel aastal võtame lõpuks muutused omaks. Aastal, mil me tõesti leiame omakapitali ja näeme värvilisi kunstnikke esindatud mitte ainult ühes kategoorias, vaid kõigis kategooriates.

Ma tean, et olete väsinud kuulmast selliseid sõnu nagu “kaasamine” ja “mitmekesisus” – tallamas vett, kui proovite välja mõelda, kuidas nende tunnete taha tegevusi panna.

Ära vaata ette! See on lihtne! On sadu säravaid mittevalgeid kunstnikke, kes väärivad sel aastal auhindade jagamist, mitte ainult sellepärast, et nad ei ole… mustad, pruunid, põlisrahvad või Aasia päritolu, vaid seetõttu, et nad on tõeliselt suurepärased… erakordsed artistid, kes on saavutanud selle ülevuse ühe jalaga. pika kaelaga.

Olgu see uue ajastu algus.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Ärgem valgendagem oma auhindade jagamist. Selle asemel olgu see aasta katalüsaatoriks, mis inspireerib järgmist alaesindatud ja alaesindatud artistide põlvkonda… põlvkonda, kes lõpuks näeb end sellel laval peegeldumas ja mõtleb…

“Kui nemad saavad, võib-olla saan mina…”

sinu vanus
John Leguizamo
Kirjanik, näitleja, produtsent, režissöör ja Kolumbia ameeriklane, kes ei lase kellelgi endale “ei” öelda

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *