Johnny Walkeri “Üldhaigla” rannasõiduk reageerib tema surmale

Johnny WalkerTema enneaegne surm üldhaigla võtteplatsil on tekitanud leina.

Carolyn Hennessykes kehastas Diane Millerit kauamängival seebil, jagas teisipäeval, 4. juunil ajakirjaga PEOPLE, et näitleja tapmine on loonud “turbulentse” atmosfääri.

“See oli mõrv, nii et see mõjutab tema konkreetset surma eriti inetult,” ütles ta. “Olime eelmisel nädalal pimedas, nii et inimesed töötlevad seda omal moel. Samuti ei tundnud ma teda ja ma tean paljusid teisi inimesi, aga iga surm, punkt, surm saates, iga surm minu valdkonnas, võtan selle südamesse.

Üldhaiglas Brando Corbinit mänginud Wachter suri Us Weekly poolt vaadatud koroneri aruande kohaselt mõrva tagajärjel. Waktori surm rindkere tulistamishaava tagajärjel kinnitati. Ta oli 37-aastane.

Seotud: 2024. aasta kuulsuste surmad: tähed, kelle me sel aastal kaotasime

Hollywood on 2024. aastal leinanud paljusid kuulsusi. Kiirsõidustaar Christian Oliver (sünninimega Christian Klepser) hukkus 5. jaanuaril 51-aastasena hukkunud lennuõnnetuses. Oliver sõitis Kariibi mere puhkuselt koju koos oma kahe tütre – Madita ja Anniquega. Ta jagab abikaasa Jessica Klepseriga – 4. jaan. […]

Walker oli Los Angeleses koos kolleegiga, Anita Joy, keda ta väidetavalt üritas oma ründajate eest kaitsta. Johnny vend Grant Wactor rääkis hiljem Daily Mailile, et Johnny lõpetas baarmenivahetuse ja kõndis koos oma töökaaslasega parklasse.

Carolyn Hennessy reageerib Johnnie Walkeri üldhaigla Coasteri surmale

Carolyn Hennessy Amy Graves/Getty Images 14. indie-sarja auhindade jagamisel

“Oleme lõunamaalased, sündinud ja kasvanud ning me ei laseks kunagi naisel üksi nende autos kõndida,” ütles Grant väljaandele. «Ta tuli nende juurde ja arvas, et tema veokit pukseeritakse. Nii et ta ütles poistele midagi, näiteks: “Hei, kas te vedate?” Ja siis, kui ta kord ümber pööras, nägi, mis toimub, ja pani kolleegi selja taha. Ja siis nad tulistasid teda.

Joy avas Johnny mõrvast Instagrami vahendusel, jagades oma vaprat viimase hetke ülevaadet.

“Johnny oli minu ja teda tulistanud tüübi vahel – kui kuulsin öösel lasku kostmas, surus ta end tagasi mu käte vahele ja ma haarasin temast kinni ja karjusin: “Kallis, kas sul on kõik korras?! Ja ta vastas lihtsalt: “Ei! Tulista! Läksime mööda tänavat, kus ma surusin oma jala tema alla ja püüdsin ta kehast kinni hoida, samal ajal appi karjudes ja temale, et ta jääks minu juurde,” kirjutas ta.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Johnny ema Scarlett Walker28. mai rääkis meile ainult, et rääkis oma kolleegiga pärast poja surma.

“[Joy] Minuga oli väga lahke rääkida, et saaksin küsimusi esitada, ”ütles Scarlett. “Ta tundis, et detektiivid olid väga põhjalikud ja see muutis mind rahulikuks.” Ta lisas: “Mul on hea meel, et ta ei olnud üksi.”

Scarlett mainis, et tahab oma pojale “õiglust”. “Ma ei taha, et see oleks külm juhtum,” ütles ta.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *