JoJo Fletcher räägib oma tõsielusaate tulevikust Kuldse bakalaureuse lahutus

Jojo Fletcher Steven Ferdman / Getty Images

Pärast kaheksa aastat kohtuge abikaasaga Jordan Rogers poissmehepoiss, Jojo Fletcher Endiselt registreerib end mitmes tõsielusaates, sealhulgas The Golden Bachelor.

“Pidin Jerryga sammu. Mul on sellest kahju. See ajab mind kuidagi maha, nagu see on kõrge. Ma olin tõesti kõik kaasas, ”rääkis 33-aastane JoJo ajalehele Us Weekly eranditult intervjuu ajal oma partnerlusest Wasaga. “Ja siis, kui ma nägin, et nad lahku läksid, olin veidi muserdatud.”

Vaatasin Bachelor Nationi Gerry Turner Ja Theresa Nist Seenior osales 2023. aasta novembris The Bachelor avahooaja finaalis. Nad abiellusid jaanuaris ABC kaamerate ees, kuid esitasid märtsis pärast vähem kui kolmekuulist abielu lahutuse sisse. Sellest hoolimata häälestab JoJo saates The Golden Bachelorette spinoffi staarid Joan Vasos Sügisel debüüt

“Joan oli mulle kallis, kui ma seda nägin. Mul oli temast kahju [when] Tema teekond katkes. Kuid ma sain põhjusest täiesti aru, ”ütles ta, viidates 61-aastasele Joanile, kes Gerry hooajal ise välja kukkus, et toetada tütre sünnitusjärgset teekonda. “Inimestel ja eriti temal on seda väga põnev vaadata. Mulle meeldis “Kuldne poissmees”. See teeb mind alati nii õnnelikuks, kui tavaliselt seda saadet vaatate, emotsioonide teerull. Ma olen põnevil. kindlasti ma näen.”

Jordan Rodgers tähistab 8 aasta möödumist Jojo Fletcherile abieluettepanekust

Seotud: Jojo Fletcheri ja Jordan Rogersi suhete ajaskaala

JoJo Fletcher ja Jordan Rogers võivad lugeda end Bachelor Nationi edulugudeks. Paar kohtus ja armus 2016. aasta The Bachelorette’i 12. hooajal. Tõsielustaaridel oli pikk kihlus, enne kui nad lõpuks 2020. aasta juunis pulmakuupäeva määrasid Koronaviiruse pandeemia lükkas aga nende plaanid edasi vahel […]

ABC valib nüüd väidetavalt The Golden Bachelorette’i jaoks meessoost kosilasi. JoJo lisas: “Mõtlesin sõna otseses mõttes lihtsalt, et arvan, et tõenäoliselt oleks palju lihtsam valida naisi võrreldes meestega, kuid see oleks väga huvitav.” “Ma arvan, et sellepärast olen sellest põnevil, sest seda pole varem tehtud, mistõttu olen Gerryst vaimustuses.”

Nii JoJo kui ka Jordan on teinud kaameod järgmistel hooaegadel The Bachelor ja Bachelorette ning juhtinud mitmeid saateid, sealhulgas Cash Pad ja The Big D. Kuigi JoJo on hõivatud ega oota kindlasti telefoni helisemist, ei suutnud me küsida, kas ta kavatseb liituda teiste populaarsete tõsielusaadetega Bachelor ja Bachelorette’i alum võrgustike seas.

Kõigepealt oli Foxi eriüksus: “Ma arvan, et see, mida need poisid teevad, on päris hämmastav ja ma arvan, et see on üks saadetest, mida ma kunagi teen. Mulle meeldib see, sest see on tõeline vaimse jõu proovikivi [and] vaimne tugevus Ja ma arvan, et sa kasvad sellest kogemusest kindlasti edasi. Ma oleksin kohkunud, aga jah.”

Pange tähele, et millal Hannah Brown, Nick Viall Ja Tyler Cameron “See lihtsalt näitab teile, et The Bachelor on tõesti eksperiment,” ütles JoJo sarja edu kohta.

JoJo nõustus, et abikaasa Jordan sobib suurepäraselt temaga koos tegutsema. “See oleks olnud tore. Ma arvan, et see on üks asi, milles me mõlemad oma suhetes väga head oleme – kuna teeme palju koos, oleme mõlemad motivaatorid. [for each other]”Ta ütles meile. “Ta on ilmselgelt sportlane ja püüab minusse suunata keskkooli sportlast, et olen kindlasti väga konkurentsivõimeline.”

Eriväed näitavad tsitaate halvimate elutingimuste kohta

Seotud: “Eriüksused” esitavad tsitaate saate ekstreemsete elutingimuste kohta

Õppetund erivägede staaridele: maailma raskeim test õpib, et isegi karmid elutingimused võivad olla sama keerulised kui väljakutsed Kuulsused surutakse Fox võistlussarja sõjalise väljaõppe kaudu oma füüsilise ja vaimse piirini. Saate kaks esimest hooaega hoidsid oma näitlejaid kahel […]

Kui rääkida Peacocki filmist The Traitors, siis JoJo pole veel müüdud. “Olen vaadanud ainult mõnda hooaega või mõnda osa sellest. Ma pole kindel, kuidas mul läheb,” ütles ta. “Ma ei tea, kas ma saan selles hästi hakkama, sest ma tunnen inimestele valetamise pärast palju süüd. See on minu jaoks TBD.”

Võib-olla esimene seeria, mis Bachelor Nationi tervitas, oli Dancing With the Stars koos Hannahiga, Caitlin Bristow Ja Melissa Rycroft Kõik viivad peegelkuuli minevikku. Viimasel ajal endine juht Gabby Winde tuli 2022. aastal teiseks ja Charity Lawson 2023. aastal sai neljanda koha.

“Minu päevil, poissmeeste päevil, pidin selles saates osalema ja siis see ilmselgelt ei õnnestunud. Ma olin sellest väga põnevil [but] Ma olen kohutav tantsija,” rääkis JoJo meile. «Ma võin liikuda, aga tantsude meeldejätmise osas on mul halb koordinatsioon. Kuid see kõlab nagu midagi, millest sa tõesti välja kasvad, nagu see on raske, nii et see võib olla jah. Ma ei läheks hästi kõigi teiste poissmeestega, kes läbi tulid. Ma ei mäleta TikToki kolmeastmelist tantsuliigutust, rääkimata tervest rutiinist!

Bachelor Nation teemal Tantsud tähtedega

Seotud: Kõik Bachelor Nationi staarid, kes on DWTS-il võistelnud.

Aastate jooksul on paljud Bachelor Nationi liikmed pärast romantikaotsinguid liitunud programmiga Dancing with the Stars, kuid mitte kõik pole peegelkuuli koju viinud. Melissa Rycroft oli esimene bakalaureusekandidaat, kes 2009. aastal sarjas võistles. Kuigi ta oma hooaega ei võitnud, valiti ta taas Tähtede turniirile. […]

Samal ajal veedavad JoJo ja Jordan oma äsja renoveeritud kodu Puerto Ricos nautides, üritusi korraldades ja Wassa abiga parki põrutades.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Partnerlus WASA-ga [was an organic partnership.] Tõenäoliselt teate seda minust, kuid me Jordaniga elame väga aktiivset elu. Oleme kas rannas, hapupalliplatsil või koertepargis. Kuna oleme Puerto Ricos, on meie jaoks aastaringselt terrassihooaeg. Seega on Wasa Crispbread meie jaoks alati näksimise aksessuaar. Me võõrustame hunnikut ja Wasa Crispbread on parim väike asi, kuhu meie täidised panna. Saate nendega kõike teha. Nad tegid ka väikese snäkikomplekti, mis oli väga tore, varustuskarp, kuhu kõik need lisandid panna.

Seal oli üksSeal oli üks

JoJo märgib, et kreekereid on “nii lihtne kõigega näksida”, kuid paari praeguste lemmikute hulka kuuluvad maapähklivõi banaanid meetilgaga ning avokaado tomati ja fetaga.

“Aga nagu oleme ringi mänginud, on uueks lemmikuks saanud kitsejuustu- või toorjuustumääre ja seejärel terav pipratarretis,” rääkis ta. “See on väga hea.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *