Jonathan Groff raseda Lea Michele kohta: “Ta on suurepärane ema”

Jonathan Groff ja Lea Michele John Nation/Getty Images; Cindy Ord / Getty Images

Jonathan Groff Tema parima sõbra nägemine tugineb “sürrealistlikule” kogemusele Lea Michele Läbida tema teine ​​rasedus.

“See oli tema viimane rasedus [during] Covid,” meenutas 39-aastane Groff Us Weeklyle eranditult, kui osales esmaspäeval, 3. juunil New Yorgis ajakirja Advocate + Out kaaneesitlusel Pride. “Ta oli LA-s, mina Pennsylvanias, enamasti Berliinis, filmides The Matrixit. . Ja nii ma ei näinud teda kordagi kogu esimese raseduse ajal rasedana.”

Groff, kes on olnud Michelle’iga (37) lähedane sellest ajast, kui nad 2006. aastal Broadway kevadises ärkamises koos töötasid, on õnnelik, et saab seekord “näha selle igat etappi”.

Kus on praegu Broadway kevadise ärkamise algnäitlejad?

Seotud: Filmi “Kevadine ärkamine” originaalosatäitjad: kus nad praegu on?

Nende lillakas suvelaul! Pärast Spring Awakeningi debüüti Broadwayl saavutas see staarid Lea Michele, Jonathan Groffi ja Skyler Astini kuulsuse ning lõi originaalse muusikali, mis inspireeris tervet põlvkonda. “Ma teadsin juba esimesest päevast, mil töötasin Spring Awakeningiga – 1999. aastal –, et see on eriline,” rääkis Scream Queensi vilistlane 2015. aasta juulis Playbillile. […]

“Tundsin eelmisel nädalal esimest korda, kuidas laps lööb. See on väga põnev,” väljendas Groff.

Aastatel 2010–2015 saates Glee Michelle’iga peaosas osalenud näitleja ütles, et Michelle näeb oma teist last kandes suurepärane välja.

“Ta on raseda eesotsas, nii et see pole sama Leah. See on nagu rase olemine,” rääkis Groff oma keha muutumisest, märkides, et Michelle’il on ikka veel selline “pisike, pisike raam”.

Jonathan Groff on elevil lapseootel Lea Michele ja lapse nr 2 pärast:

NEW YORK, NEW YORK – 03. JUUNI: Jonathan Groff osaleb 03. juunil 2024 New Yorgis toimuval Out/Advocate Pride’i kaanepitel 2024: Pride Off Broadway. (Foto Slaven Vlasic / Getty Images) Slaven Vlasic / Getty Images

Lisaks Michelle’i füüsilistele muutustele ütles Groff meile, et tema BFF kaldub lapsevanemaks saamise poole. “Ta on suurepärane ema,” ütles ta. “Ma olen põnevil, et tal on veel üks.”

Michelle teatas märtsis, et tema ja abikaasa Jandy Rich Nad ootavad oma teist last. 2019. aastal abielu sõlminud paar sünnitas 2020. aasta augustis oma esiklapse, poja Everi.

“Emme, issi ja Ever on õnnelikud,” kirjutas ta toona Instagrami fotole oma paljast kõhust.

Lea Michele naudib pojaga magusat perepuhkust

Seotud: Lea Michele armsaim hetk tema ja Zandy Richi pojaga

Lea Michele tervitas 2020. aasta augustis enda ja Zandi Richi pisipoega ning on sellest ajast saati jaganud oma armsaid pilte. Kui Us Weekly kinnitas väikese lapse saabumist, jagas allikas: “Kõik on õnnelikud ja terved ning nad on nii tänulikud. Siiani on ta olnud lihtne laps.” Täname! Tellisite edukalt. Telli […]

Kaks kuud hiljem paljastas Michelle, et nende uue versiooni sugu oli tüdruk. “Täna on kõige ilusam emadepäev, ma hoian oma poega, kes tegi minust emaks… ja kannan mu tütart,” kirjutas ta sotsiaalmeedias tehtud fotole, millel ta maikuus oma beebipunni turvas.

Kuigi Groff ei saaks olla Michelle’i pere laienemise üle õnnelikum, on Scream Queensi alum samamoodi põnevil, mis iganes Groffi tulevik toob. Tegelikult paljastas Michelle 2022. aasta aprillis, et Groff oleks tema surrogaat, kui ta kunagi isaks tahab saada.

“Ma võtan su lapse. Ma teeksin seda,” ütles Michelle Groffile People’i intervjuu ajal, millele too vastas: “Kas sa tahaksid?”

Michelle oli täiesti pardal ja vastas: “Põrgan jah! Mulle meeldib rase olla. See on nii lõbus.” Groff mängis kavalalt selle üle, kas ta tahab lapsi, kuid lisas, et Michelle’i seljataga on “hea teada”.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

2009. aastal geina välja tulnud Groff teab aga, et 2000. aastate alguses oli Spring Awakeningi kallal töötamine just see, mida ta vajas, et saada oma autentseks minaks.

“Teater päästis mind. Tagantjärele mõeldes ei saanud ma aru, et see mind päästis,” rääkis Groff esmaspäeval. “Kui ma olin ka omamoodi võhik – olin nii lahterdatud ja nii kinnine, et ei saanud aru, mida [a] Olin selles vanuses, et laulsin Lifeline’i ja tantsisin, olin emotsionaalne ja nutsin ja rõõmustasin.

Travis Cronini aruandega

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *