Jonathan Scotti ja Zooey Deschaneli pulm saab olema “kick-ass party”

Jonathan Scott Ja Kolm poliitilist naist Mahabharatas “Mitte tegelikult” nende pulmakuupäev on veel valimata, kuid planeerimine käib.

“Me töötame selle kallal ja ma arvan, et meie eesmärk on hoida see intiimne,” jagas 46-aastane Jonathan ajalehe Us Weekly viimases numbris, naljatades, et tema kaksikvend Drew Scott“Tõenäoliselt kutsutakse” üritusele.

Kui ta lõpuks mööda vahekäiku kõnnib, ei oota Jonathan, et nii palju muutub.

“Ma juba mängin seda rolli,” rääkis Jonathan oma suhetest Deschaneliga (44). “Peamine asi”, mida paar soovib, on “pidada pidulik pidu inimestega, keda me armastame”. Seega ootavad nad vastuvõttu väga.

Seotud: Jonathan Scotti ja Zooey Deschaneli suhete ajaskaala

Jonathan Scott ja Zooey Deschanel leidsid teineteist õigel ajal oma elus – ja nende keerises suhtes on fännid aukartusega. The Property Brothersi staar ja New Girli vilistlane kohtusid esmakordselt Carpool Karaoke filmimise ajal 2019. aasta septembris ja tabas seda peaaegu kohe. Meie iganädalased uudised on kinnitust leidnud […]

“Tseremoonia ja pompoos, me leiame selle tee ja siis tervitame seda,” jätkas Jonathan. “See saab olema plahvatuslik.”

Jonathan Scott ja Zooey Deschanel Want Kick Ass Party töötavad pulmaplaanide kallal

Jonathan Scott (R) ja Zooey Deschanel Monica Schipper / Getty Images Elton John AIDS Foundationile

Kogu nende suhte jooksul on Jonathan olnud avatud asjade suhtes, mis tema ja Deschaneli vahel paar aastat tagasi kohtudes poleks õnnestunud.

“Zooey ja mina olime väga erinevad inimesed,” ütles Jonathan meile. “Ma mõtlen, et me oleme mõlemad varem abielus olnud, aga kui olime nooremad, siis otsite ikka erinevaid asju ja kes teab, mida me siis otsisime?”

Jonathan kohtus Descheneliga 2019. aastal Carpool Karaoke filmimise ajal ja ta rääkis meile uudise oma endisest abikaasast lahkuminekust. Jacob Pechenik Ei olnud veel avalik. Nii et alguses “võtsime sõbralikult pihta”, lisas ta.

“Lähinädalatel [I] Ta mõistis, et seal on keemia, ja mõistis: “Oh, ta on vallaline,” meenutas ta. “Me tegelikult rääkisime iga päev.”

HGTV staaride tutvumisajalugu aastate jooksul

Seotud: HGTV staaride tutvumisajalugu aastate jooksul

Aastate jooksul on erinevate HGTV sarjade saatejuhid ja isiksused olnud oma suhete osas avameelsed. Tarek El Moussa ja Christina Hack panid võrgustikus silma, kui nende saade Flip or Flop debüteeris 2013. aasta aprillis, kirjeldades oma varandust Lõuna-Californias ja pereelu tollase abielupaari ja kahe lapse vanematena. Kinnisvara […]

Vahetult pärast kohtumist kinnitas Us Weekly, et Jonathan ja Deschanel hakkasid käima. Paar teatas oma kihlusest 2023. aasta augustis.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Deschanel oli Pechenikiga abielus neli aastat, nende suhe lõppes ametlikult 2020. aastal. Endised jagavad 8-aastast Elsie Otterit ja 6-aastast Charlie Wolfi. Jonathan ja endine naine Kelsey Woolley Abielus 2007-2013.

“Kui me kohtusime, oli see üllatav, sest olime mõlemad läbi elanud ebaõnnestunud suhted,” ütles Jonathan oma praeguse kihlatu kohta. “Õppige seda, mida te ei taha, ja mõelge asjadele, mida sa tahad – ja see kombinatsioon oli uskumatu. Saime selle kohe pihta. Tänaseni on meil neid rumalaid ja ilusaid hetki, kus oleme lihtsalt: “Vau , see on see.’ Kuidas see nii kaua aega võttis?’

Lisateabe saamiseks vaadake ülaltoodud videot ja hankige kohe meie nädalalehe uus number stendidelt.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *