Jonic Pullinsi sõnul on T.I-le isadepäeva kingituste ostmine raske

Paul Archuleta / Getty Images; Prints Williams / WireImage

Isadepäev läheneb kiiresti ja Jonic Pullins Möönab, et on oma kasuisale ideaalse kingituse leidmisest “tõesti maha jäänud”. T.I

“Mu isa asju on nii raske kätte saada,” rääkis 28-aastane Pullins ajalehele Us Weekly ainult oma uue filmi Rock the Boat 2 esilinastusel neljapäeval, 13. juunil Californias Glendale’is. “Ma mõtlen, eriti minu kasuisa. … Tal on kõik olemas, aga ta on nii tänulik.

Pullinsi praeguste kingiideede hulka kuuluvad “natuke odekolonni” ja paar “kenad majakingad”. Ta lisas: “Sest kui sul on kõik olemas, on lihtne asju kaotada. Tead, sa pead saama pisiasju.”

Pullins on üks seitsmest T.I ja tema ema lapsest Tameka “Tiny” Harris‘Ühis perekond. 48-aastane Tiny tervitas Jonique’i 1996. aastal koos endisega Johnny Pullins. TI (43) jagab endise abikaasaga poegi Messiah (23) ja Domani (22) Lashion DixonNagu ka tütar Deyjah, 22, lauljaga Proua Nico.

TI perejuht

Seotud: TI perejuht: naine Tameka “Tiny” Harris ja 7 last

T.I perekond pole paar aastat televisioonis olnud, kuid see ei tähenda, et tema peredraama oleks peatunud. TI & Tiny: The Family Hustle jälgis räppari ja tema naise Tameka “Tiny” Harrise elu, kui nad liikusid segaperena. Enne Xscape’i liikmega abiellumist oli TI juba isa pojale Messiah […]

TI-st ja Harrisest said 2010. aastal teineteise laste kasuisad. Paar tervitas koos kolme last: pojad Clifford (18) ja Major (16) ning tütar Heiress (8).

Kuulsate vanemate lapseks olemine on olnud nii õnnistus kui ka “väljakutse”, ütles Zonic meile oma karjääri kohta Hollywoodis. “Nad on nii väljakujunenud ja teinud nii palju suurepärast tööd. See võib olla kõige raskem osa, lihtsalt oma nime tegemine, oma sõiduraja loomine, ”selgitas ta. “Ja jah, ma olen pikka aega püüdnud TI ja Tiny tütreks olemisest välja saada, nii et ma olen väga õnnelik, et ma sellega kuhugi jõuan.”

Jonic Pullins ütleb, et T.I-le on raske isadepäeva kingitusi osta

TI, Tameka Harris, Zonnique Pullins, Deyjah Harris, Domani Harris ja Messiah Harris Prints Williams / WireImage

Siiski ei pahanda ta ilmtingimata, kui inimesed tunnevad ta ära tema põlvnemise tõttu. “Nüüd, kui ma olen vanem, saan sellest aru ega ole nende peale pahane,” jagas Zonic. “Mu vanemad on need, kes nad on ja nad on selle mängu legendid, nii et ma ei saa selle peale vihane olla.”

Üks osa tema enda tee sepistamisest hõlmas enda muusikukarjääri alustamist ja näitlejamaailma astumine. Ta tegi oma filmidebüüdi 2019. aasta filmides Three’s Complicated ning mängis 2023. aasta filmides Rock the Boat ja Forever Us. Tema uusim film “Rock the Boat 2” algab pärast originaalfilmi sündmusi, kui sõpruskonda kummitab salapärane Lake House Killer.

Zonnique rääkis meile, et tema perekond annab talle näitlemise kohta “ausat tagasisidet” ja et ta pöördub sageli näitlemisnõu saamiseks TI poole. “Ma lähen alati tema juurde, sest ta on peres näitleja,” jagas ta. «Kõigil mu pereliikmetel on ausalt öeldes mõned näitlejarollid olnud, aga kui ma nõu vajan, lähen tema juurde, nii et ma arvan, et ta on kõige professionaalsem. Ta teab, mida teeb.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Kuulsuste lapsed järgivad oma vanemate muusikalisi jälgedes

Seotud: Kuulsuste lapsed järgivad oma vanemate muusikalisi jälgedes

Paljud kuulsused on aastate jooksul järginud oma muusikaliste vanemate jälgedes, alustades oma popkarjääri ja võitnud selle käigus auhindu. Miley Cyrus, kelle isa Billy Ray Cyrus on kantri superstaar, on üks silmapaistvamaid näiteid kuulsast lapsest, kes järgis oma vanemaid show-ärisse. […]

Väljaspool näitlemist jagab tema perekond ka kasulikke elunõuandeid. “Ma palun olla oma tegemistes kohal, sest ma tean, et ma lihtsalt lähen tuulega kaasa ja unustan palju,” rääkis ta meile. “Ja jälgige kõiki oma asju ja püüdke oma äriga võimalikult palju kursis olla. [On] Ettevõtte poole pealt teadke ja õppige, mis tegelikult toimub. Proovige õppida, et saaksite ise kõigega kursis olla.”

Rock the Boat 2 esilinastub Tubby Laupäeval, 15. juunil.

Lanae Brody aruandega

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *