Jordaania kuninganna Rania ja printsess Rajwa lõikasid kuningas Abdullah II hõbejuubeli tähistamiseks glamuursed kujud

Jordaania kuninganna Rania ja kroonprintsess Rajwa korraldasid pühapäeval kuningas Abdullahi hõbejuubeli tähistamiseks suure väljapaneku.

Nayani riietatud Jordaania kuningliku perekonna liikmed osalesid erilise sündmuse tähistamiseks lipuheiskamise tseremoonial ja sõjaväeparaadil Ammanis.

30-aastane tulevane kuninganna, kes peaks sel suvel sünnitama, säras Beirutis asuva moemaja Honayda eritellimusel valmistatud hommikumantlis – kaubamärki, mida varem kandsid Shaw Mitchell ja Priyanka Chopra.

30-aastane naine valis selleks puhuks glamuurse meigi – koos pronksjas suitsusilma ja punase huulepulgaga.

Instagramis kirjutas Honaida: „Honaida majal on au olla osa Jordaania Hašimiidi Kuningriigi 25. hõbejuubeli erilisest tähistamisest.

Jordaania kuningliku perekonna liikmed korraldasid pühapäeval kuningas Abdullahi hõbedast juubelit tähistades suurejoonelise väljapaneku (L–R: kuninganna Rania, kuningas Abdullah, prints Hussein, printsess Razwa).

„Oleme uhked, et avalikustame HRH printsess Rajwa Al Husseini kuningliku kleidi, mille Jordaania käsitööliste osavad käed on spetsiaalselt kujundanud tema kroonimiseks sel ajaloolisel sündmusel.

„HRH printsess Rajwa Al Husseini disainimine täidab meid suure uhkuse ja rõõmuga. HONAYDA kaudu sukeldume rikkalikku pärandinarratiivi, väärtustades rahva minevikku, olevikku ja tulevikku.

Samal ajal lõikas 53-aastane Rani Rania saleda figuuri valges kleidis, millel on elegantsed õhupallivarrukad ja hall korsett.

Rania, kelle Forbes valis 2011. aastal 100 kõige võimsama naise hulka, valis selleks puhuks täisõhtumeigi.

Ta kujundas oma brünetid püksid lahtise kukliga, mis sobis ideaalselt tema silmipimestava teemantdiademiga.

Ürituse ajal pöördus kuningas Abdullah (62) rahva poole kõnega ja kiitis jordaanlasi nende tugevate väärtuste eest, vahendab Arab News.

25. troonilolekuaastat tähistav kuningas nägi täies sõjaväevormis nutikas välja.

Tema poeg, 29-aastane kroonprints Hussein nägi mereväe ülikonnas ja lenduri päikeseprillides sama nutikas välja.

Kuninganna Rania nägi elegantsete õhupallivarrukatega valges kleidis ja halli mergli korsetiga šikk välja.

Kuninganna Rania nägi elegantsete õhupallivarrukatega valges kleidis ja halli mergli korsetiga šikk välja.

Jordaania kuninganna valis selleks puhuks glamuurse meigi, mida täiendab alasti huulepulk.

Jordaania kuninganna valis selleks puhuks glamuurse meigi, mida täiendab alasti huulepulk.

See sünnib pärast seda, kui Jordaania printsess Rajwa näitas oma õitsvat beebipoega jalustrabaval uuel portreel, et tähistada oma kuningliku pulma esimest aastapäeva kroonprints Husseiniga.

Tulevane kuninganna nägi silmatorkavas punases kleidis särav välja, kui ta maalilisel rohelusel fotodel poseeris.

Tema New Yorgis asuva Alice + Olivia pilkupüüdval maksikleidil olid laienevad varrukad, volditud seelik ja vöökoht, mis demonstreerisid üha teravamat kuninglikkust.

Ta täiendas oma elegantset ansamblit paari sädelevate kullast ja pärlitest kõrvarõngastega, aga ka šiki meigiga, mis tõstab esile tema kaunid näojooned, ning kujundas oma juuksed pehmete lainetega šikiks.

Tormi tõustes ei suutnud kuninglik pererahvas jätta naeratama, kui ta hoidis oma beebiootust ametlikel portreedel, mis selgus sel nädalavahetusel Kuninglikus Hašimiidi Kohtus, et tähistada printsess Razwa ja kroonprints Husseini esimest pulma-aastapäeva.

Eilse tseremooniaga Jordaania pealinnas tähistati kuningas Abdullah II valitsemisaja 25. aastapäeva.

Eilse tseremooniaga Jordaania pealinnas tähistati kuningas Abdullah II valitsemisaja 25. aastapäeva.

Möödunud aasta 1. juunil Ammanis toimunud paari uhkes pulmas osalesid ka teised kuninglikud perekonnad üle maailma, sealhulgas Walesi prints ja printsess.

10. aprillil teatas kuninglik Hašimiidi kohus, et Jordaania kroonprints Hussein ja tema abikaasa printsess Razwa ootavad sel suvel oma esimest last.

See rõõmus sündmus tähistab esimest korda, kui kuninganna Rania (53) on vanaema ja kuningas Abdullah II bin Al-Hussein (62), vanaisa.

“Kuninglikul Hašimiidi Õukonnal on hea meel teatada, et nende kuninglikud kõrgused prints Hussein bin Abdullah II, kroonprints ja printsess Razwa Al Hussein ootavad sel suvel Jumala abi ja armuga oma esimest last.” lugege kuningliku majapidamise veebisaidi avaldust.

“Ja kuninglik Hašimiidi kohus õnnitleb selle puhul Tema Majesteet kuningas Abdullah II, Al Husseini poega ja Tema Majesteet kuninganna Rania Al Abdullah’d, soovides nende Kuninglikele Kõrgustele head tervist.”

Anandi teade järgneb tema isa traagilisele kaotusele veebruaris – vaid paar kuud pärast seda, kui ta abiellus Jordani kuningliku perega.

Khaled bin Musad bin Saif bin Abdul Aziz Al Saif suri 71-aastaselt.

Prints jagas Instagrami südamlikus postituses pilti Hussainist, kes kallistab Khaledit, kellest sai tema armastatud äia pärast seda, kui abiellus mullu juunis printsess Rajwaga.

‘Jätame sügava kurbusega ja kurbusega hüvasti mu armastatud äiaga. Me mäletame alati tema lahkust, suuremeelsust ja ausust. Jumal halastagu tema peale ja andku meile kannatlikkust ja jõudu,” kirjutas ta.

29-aastane Hussain ja 30-aastane kõrgelennuline arhitekt Rajwa abiellusid eelmise aasta juunis Ammanis Zahrani palees.

Pärast lühikest jumalateenistust korraldasid Abdullah II ja Rania Al Husseiniya palees uhke vastuvõtu, millest võttis osa üle 1700 külalise.

Rajwa pimestas Liibanoni disainer Elie Saabi valges kleidis, millel on pikk lilledega tikitud rong ja sädelev teemantdiadem.

Abdullah pöördus kõnes rahva poole ja kiitis kodanikke nende tugevate väärtuste ja tõekspidamiste eest

Abdullah pöördus kõnes rahva poole ja kiitis kodanikke nende tugevate väärtuste ja tõekspidamiste eest

Abdullah II ja Rania vaatasid uhkusega pealt, kuidas nende poeg abiellus islami tseremoonia ajal, mida peeti lehtlas, mida tuntakse nime all Katb Katab ja mille viis läbi Kuningliku Hašimiidi Kohtu imaam dr Ahmed Al Khalaileh.

Lapsepõlves lühikest aega Jordaanias elanud Walesi printsess juhatas üritusel glamuurseid külalisi Elie Saberi põsepunases roosas pitskleidis. Printsess Beatrice kandis selleks puhuks hõbedast litritega kleiti Briti etiketilt Needle & Thread.

Rajwa õppis enne Ameerika Ühendriikidesse kolimist Saudi Araabias. New Yorgis elades õppis ta Syracuse’i ülikoolis arhitektuuri – omandades bakalaureusekraadi.

Bakalaureuseõppe ajal lendas Rajwa oma klassiga Dubaisse, et õppida säästvat linnaarengut.

Pärast lõpetamist asus ta õppima visuaalset kommunikatsiooni Los Angelese disaini ja kaubanduse moeinstituuti, kus õppisid ka tõsielustaar Lauren Conrad ja moelooja Monique Lhuillier.

Seejärel töötas ta Los Angelese arhitektuuribüroos ja eelmisel aastal määrati ta DesignLab Experience Design Studiosse Riyadhis.

Lisaks ratsutamiskirele on Rajwal ka loominguline suund – väidetavalt naudib ta vabal ajal joonistamist ja kunsti loomist.

Vaatamata Hussaini avalikule profiilile hoidis paar oma suhet alguses suures osas tähelepanu keskpunktist eemal.

Kroonprints teatas oma kihlusest Rajwaga 2022. aasta augustis – pärast seda, kui troonipärija oma tulevase naise kodus Saudi Araabias Riyadhis abieluettepaneku tegi.

Tulevane Jordaania kuningas valis väljapakumiseks silmapaistva pirnikujulise teemandi, mis on asetatud pavé-ribale.

Sel ajal hoolitses Hussain, et nii tema kui ka Rajwari perekond oleksid erilisel hetkel kohal.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *