Jordaania printsess Rajwa embab uhkusega oma tärkavat võsukest vapustava punase kleidiga uuel portreel, mis avaldati tema esimese pulma-aastapäeva tähistamiseks kroonprints Husseiniga.

Jordaania printsess Rajwa esitleb oma õitsvat beebipohmakat imelisel uuel portreel, et tähistada oma kuningliku pulma esimest aastapäeva kroonprints Husseiniga.

Tulevane Jordaania kuninganna (30), kes peaks sel suvel sünnitama, nägi silmatorkavas punases hommikumantlis särav välja, kui ta maalilisel rohelusel fotodel poseeris.

Tema New Yorgis asuva Alice + Olivia pilkupüüdval maksikleidil olid laienevad varrukad, volditud seelik ja vöökoht, mis demonstreerisid üha teravamat kuninglikkust.

Ta täiendas oma elegantset ansamblit paari sädelevate kullast ja pärlitest kõrvarõngastega, aga ka šiki meigiga, et tõsta esile tema kauneid näojooni, ja kujundas juuksed pehmete lainetega šikiks.

Tormi tõustes ei suutnud kuninglik pererahvas jätta naeratama, kui ta hoidis oma beebiootust ametlikel portreedel, mis selgus sel nädalavahetusel Kuninglikus Hašimiidi Kohtus, et tähistada printsess Razwa ja kroonprints Husseini esimest pulma-aastapäeva.

Jordaania printsess Rajwa esitleb oma õitsevat beebipoega imelisel uuel portreel, et tähistada oma kuningliku pulma esimest aastapäeva kroonprints Husseiniga

Möödunud aasta 1. juunil Ammanis toimunud paari uhkes pulmas osalesid ka teised kuninglikud perekonnad üle maailma, sealhulgas Walesi prints ja printsess.

10. aprillil teatas kuninglik Hašimiidi kohus, et Jordaania kroonprints Hussein ja tema abikaasa printsess Razwa ootavad sel suvel oma esimest last.

See rõõmus sündmus tähistab esimest korda, kui kuninganna Rania (53) on vanaema ja kuningas Abdullah II bin Al-Hussein (62), vanaisa.

“Kuninglikul Hašimiidi Õukonnal on hea meel teatada, et nende kuninglikud kõrgused prints Hussein bin Abdullah II, kroonprints ja printsess Razwa Al Hussein ootavad sel suvel Jumala abi ja armuga oma esimest last.” lugege kuningliku majapidamise veebisaidi avaldust.

“Ja kuninglik Hašimiidi kohus õnnitleb selle puhul Tema Majesteet kuningas Abdullah II, Al Husseini poega ja Tema Majesteet kuninganna Rania Al Abdullah’d, soovides nende Kuninglikele Kõrgustele head tervist.”

Anandi teade järgneb tema isa traagilisele kaotusele veebruaris – vaid paar kuud pärast seda, kui ta abiellus Jordani kuningliku perega.

Khaled bin Musad bin Saif bin Abdul Aziz Al Saif suri 71-aastaselt.

Prints jagas Instagrami südamlikus postituses pilti Hussainist, kes kallistab Khaledit, kellest sai tema armastatud äia pärast seda, kui abiellus mullu juunis printsess Rajwaga.

Tulevane Jordaania kuninganna (30), kes peaks sel suvel sünnitama, nägi silmatorkavas punases hommikumantlis särav välja, kui ta maalilisel rohelusel fotodel poseeris.

Tulevane Jordaania kuninganna (30), kes peaks sel suvel sünnitama, nägi silmatorkavas punases hommikumantlis särav välja, kui ta maalilisel rohelusel fotodel poseeris.

Jordaania kroonprints Hussein ja tema abikaasa printsess Razwa ootavad sel suvel last.  Nende pulmafoto juunis

Jordaania kroonprints Hussein ja tema abikaasa printsess Razwa ootavad sel suvel last. Nende pulmafoto juunis

„Sügava kurbuse ja kurbusega jätame hüvasti mu armastatud äiaga. Me mäletame alati tema lahkust, suuremeelsust ja ausust. Jumal halastagu tema peale ja andku meile kannatlikkust ja jõudu,” kirjutas ta.

29-aastane Hussain ja 30-aastane kõrgelennuline arhitekt Rajwa abiellusid eelmise aasta juunis Ammanis Zahrani palees.

Pärast lühikest jumalateenistust korraldasid Abdullah II ja Rania Al Husseiniya palees uhke vastuvõtu, millest võttis osa üle 1700 külalise.

Rajwa pimestas Liibanoni disainer Elie Saabi valges kleidis, millel on pikk lilledega tikitud rong ja sädelev teemantdiadem.

Abdullah II ja Rania vaatasid uhkusega pealt, kuidas nende poeg abiellus islami tseremoonia ajal, mida peeti lehtlas, mida tuntakse nime all Katb Katab ja mille viis läbi Kuningliku Hašimiidi Kohtu imaam dr Ahmed Al Khalaileh.

Lapsepõlves lühikest aega Jordaanias elanud Kate juhatas üritusele glamuursed külalised Elie Saabi põsepunases roosas pitskleidis. Printsess Beatrice kandis selleks puhuks hõbedast litritega kleiti Briti etiketilt Needle & Thread.

Rajwa õppis enne Ameerika Ühendriikidesse kolimist Saudi Araabias. New Yorgis elades õppis ta Syracuse’i ülikoolis arhitektuuri – omandades bakalaureusekraadi.

Bakalaureuseõppe ajal lendas Rajwa oma klassiga Dubaisse, et õppida säästvat linnaarengut.

Paar – kes abiellus prestiižses pulmas mullu juunis – on peagi vanemad, avaldas kuninglik perekond.

Paar – kes abiellus prestiižses pulmas mullu juunis – on peagi vanemad, avaldas kuninglik perekond.

Jordaania kuningas Abdullah II (paremal) ja kuninganna Rania (vasakul) seisavad koos Husseiniga tema kihlumise ajal Rajwas

Jordaania kuningas Abdullah II (paremal) ja kuninganna Rania (vasakul) seisavad koos Husseiniga tema kihlumise ajal Rajawaga

Pärast kooli lõpetamist asus ta õppima visuaalset kommunikatsiooni Los Angelese disaini- ja kaubanduse moeinstituuti, kus õppisid ka tõsielustaar Lauren Conrad ja moelooja Monique Lhuillier.

Seejärel töötas ta Los Angelese arhitektuuribüroos ja eelmisel aastal määrati ta DesignLab Experience Design Studiosse Riyadhis.

Lisaks ratsutamiskirele on Rajwal ka loominguline suund – väidetavalt naudib ta vabal ajal joonistamist ja kunsti loomist.

Vaatamata Hussaini avalikule profiilile hoidis paar oma suhet alguses suures osas tähelepanu keskpunktist eemal.

Kroonprints teatas oma kihlusest Rajwaga 2022. aasta augustis – pärast seda, kui troonipärija oma tulevase naise kodus Saudi Araabias Riyadhis abieluettepaneku tegi.

Tulevane Jordaania kuningas valis väljapakumiseks silmapaistva pirnikujulise teemandi, mis on asetatud pavé-ribale.

Sel ajal hoolitses Hussain, et nii tema kui ka Rajwari perekond oleksid sellel erilisel hetkel kohal.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *