Julia Louis-Dreyfus mõistab hukka Jerry Seinfeldi tundetud kommentaarid komöödia kohta

Julia Louis-Dreyfus lükkas tagasi Jerry Seinfeldi hiljutised “punase lipu” kommentaarid komöödia allakäigu kohta.

“Kui vaadata tagasi nii komöödiale kui ka draamale, oletame, et 30 aastat tagasi, siis tänapäeva objektiivi kaudu, võite leida killukesi, mis pole hästi vananenud,” ütles Louis-Dreyfus (63) laupäeval, juunil The New York Timesile. 8. Avaldatud intervjuu. See ei tähenda, et kogu komöödia selle tulemusel aknast välja läheks.”

Louis-Dreyfus viitas Seinfeldi aprillikuu intervjuule The New Yorkeri taskuhäälingusaates “Radio Hour”, milles ta rääkis poliitilisest korrektsusest komöödiamaailmas. “See on vasakäärmuslaste ja arvutite jamade tagajärg ning inimesed, kes on nii mures teiste inimeste solvamise pärast,” ütles 70-aastane Seinfeld.

Louis-Dreyfus märkis, et “inimesed, kes hakkavad kaebama poliitilise korrektsuse üle” on “punane lipp”, lisades, et “see tähendab mõnikord midagi muud”.

Seotud: Osatäitja “Seinfeld”: kus nad praegu on?

Raske uskuda, aga 30 aastat tagasi eimillestki kõnelevast saatest sai kiiresti saade, millest kõik rääkisid. Kui Seinfeld 5. juulil 1989 debüteeris, ei kujutanud keegi ette, et Larry Davidi ja Jerry Seinfeldi loodud NBC sitcom Manhattanil elavatest sõpradest kestab üheksa hooaega. See ulatub 180-ni […]

“Ma usun, et teatud tundlikkuse teadvustamine ei ole halb,” selgitas ta. “Ma ei tea, kuidas seda öelda.”

Julia Louis-Dreyfus naaseb Jerry Seinfeldi punase lipu kommentaari juurde

Jerry Seinfeld ja Julia Louis-Dreyfus filmis “Seinfeld”. Kaanepilt

Seinfeldi staar jätkas: “Minu tunne selle kõige kohta on, et poliitiline korrektsus, nii palju kui see võrdsustub sallivusega, on ilmselgelt fantastiline. Ja loomulikult jätan endale õiguse karjuda kellegi peale, kes ütleb midagi, mis mind solvab, austades samas tema õigust sõnavabadusele, eks? Kuid suurim probleem – ja minu arvates tõeline oht kunstile ja sellele järgnevale loomingule – on raha ja võimu konsolideerimine.

“Kõik see stuudiote ja müügipunktide ning striimijate ja levitajate silotamine — ma ei usu, et see loomingulisele häälele hea on,” lisas ta. “See on see, mida ma mõtlen tööstusele ähvardavate ohtude all.”

Julia Louis-Dreyfus naaseb Jerry Seinfeldi punase lipu kommentaari juurde

Julia Louis-Dreyfus ja Jerry Seinfeld. Getty Images (2)

Louis-Dreyfus selgitas, et tema ja Seinfeldi hitt NBC saade täna eetrisse ei jõua. “Kui Seinfeld tehti, oli see tõesti erinev sellest, mis see tol ajal oli,” ütles ta müügile. “See oli lihtsalt hulk luusereid, kes hängisid. Nii et ma ütleksin, et üks peamisi põhjusi, miks seda praegu ei tehta, on see, et midagi teistsugust on raske ära tunda.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Seinfeld kritiseeris täiendavalt tänast komöödiat oma aprillikuu saates “Raadiotund”.

“Varem oli nii, et läksite päeva lõpus koju ja enamik inimesi ütles: “Oh, Cheers on sisse lülitatud. Puder on sisse lülitatud,” ütles Seinfeld. “Mary Tyler Moore on sisse lülitatud. Kogu pere on sisse lülitatud.” Sa lihtsalt lootsid: “Ma näen täna õhtul televiisorist midagi naljakat.” Noh, arvake ära, kus see on?”

Seinfeld, mis oli eetris üheksa hooaega aastatel 1989–1998, mängis koomiku peaosa väljamõeldud versioonina endast. Saates osalevad tema parim sõber George Costanza (Jason Alexander), tema endine tüdruksõber Elaine Benes (Louis-Dreyfus) ja tema ekstsentriline naaber Cosmo Kramer (Michael Richards). Saade võitis kokku 10 Primetime Emmy auhinda ja kandideeris 68-le.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *