Julia Louis-Dreyfus selgitab, miks ta emaga teraapias käis

Julia Louis-Dreyfus Jamie McCarthy / Getty Images

Julia Louis-Dreyfus Tõendab, et kunagi pole liiga hilja perekondlikke sidemeid tugevdada.

63-aastane Louis-Dreyfus selgitas oma otsust minna koos emaga teraapiasse, Judith BowlesKui Veepi näitlejanna oli 60-aastane ja tema ema 87-aastane.

“Käisin oma emaga teraapias, sest ta rääkis mulle midagi,” rääkis Louis-Dreyfus laupäeval, 8. juunil avaldatud intervjuus ajalehele The New York Times. Ta arvas, et on tema sünnipäev – ja ta ütles: “Ma olen kindel, et mõtlete oma isa peale. Ja ma tean, et oli asju, mida oleksin soovinud, et oleksime saanud tegeleda või rääkida, kui sa olid noorem. Sest mu vanemad on lahutatud. “Soovin, et mul oleks võimalus seda teha.” Ja ma ütlesin: “Oh, ema, mis meid hoiab? Miks me seda ei tee?’

13. aprilli saates “We Can Do Hard Things” korraldati taskuhäälingusaade Glennon Doyletema naine Abby Wambachja tema õde Amanda DoyleLouis-Dreyfus puudutas lühidalt oma perekonna otsust.

Florence Pugh juhib Marveli äikest koos Sebastian Staniga Kõik, mida me Yelena ja Bucky filmi kohta seni teame 625

Seotud: Kõik, mida pead teadma Marveli “Thunderbolts” kohta

Florence Pugh ja Sebastian Stan naasevad Marveli kinouniversumisse Thunderboltsis koos mõne tuttava näoga. Marvel kinnitas 2022. aasta septembris D23 Expol, et Oscarile kandideerinud näitlejanna juhib 2025. aasta filmi. Pugh teeb oma rolli Scarlett Johanssoni Natasha Romanoffi noorema õe Jelena Belovana. […]

Louis-Dreyfus lisas oma New York Timesi intervjuus kogemust laiendades, et “see oli väga-väga kasulik” ja lõi paari vahel uue suhtlusliini.

“Kõik ei lähe ideaalselt, aga see pole mingil juhul võimalik,” ütles ta väljaandele. “Aga see oli võimalus suhelda ausamalt ja turvalisel viisil, mis oli meile mõlemale kasulik. Ja ma ei kahetse seda. Nii et kui sa mõtled sellele koos oma emaga ja kui arvad, et su ema Jää sellesse, ma julgustan sind seda tegema, sest 10 aasta pärast ei pruugi sul enam võimalust olla ja sa võid mõelda, et oh, kui ainult.

Seinfeldi staar paljastas ka, et suhtub oma emasse nende jagatud kogemuste valguses erinevalt.

GettyImages-1052721254-julia-louis-dreyfus-ja-ema

Julia Louis-Dreyfus (vasakult 3.) koos ema Judith Bowlesiga (vasakult 2.). Andrew Caballero-Reynolds / AFP Getty Images kaudu

Paljastused tulevad siis, kui Louis-Dreyfus naaseb oma auhinnatud taskuhäälingusaate “Wiser Than Me” 2. hooajale, kus näitlejanna intervjueerib ikoonilisi vanemaid naisi, sealhulgas oma praegu 90-aastast ema.

Teised taskuhäälingusaatesse kaasatud külalised Julie Andrews, Patti Smith, Vera Wang, Carol Barnett, Billie Jean King Ja Jane Fonda.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Staarid, kes võitsid rinnavähi Julia Louis-Dreyfus Cynthia Nixon ja palju muud p.

Seotud: Tähed, kes võitsid rinnavähi: Linda Evangelista, Cynthia Nixon ja palju muud

Paljud kuulsused on aastate jooksul rääkinud oma isiklikest võitlustest rinnavähiga. Julia Louis-Dreyfus avalikustas oma rinnavähi diagnoosi Instagrami kaudu 2017. aasta septembris. Umbes aasta hiljem sai ta haigusest edukalt jagu ja naasis VIP-i tööle. “See kõlab kuidagi rumalalt, kuid selles peitub midagi enamat […]

Louis-Dreyfus ütles The New York Timesile, et “Minust targema” loomine julgustas teda rohkem oma eraelust avalikkusega jagama.

“Ma ei teinud midagi sellist. See üllatab mind natuke. Ma olen uskumatult privaatne – ma tõesti olen. Nii et see on imelik,” ütles ta. “Kuid ma ei kahetse seda, mida ma podcastis jagasin, kuid see on minu arvates hea. ”

Louis-Dreyfus lõpetas just 2025. aastal ilmuva Marveli äikese lavastuse, milles ta jätkab oma rolli superspiooni Valentina Allegra de Fontaine’ina. Florence Pugh, David Harbor Ja Sebastian Stan.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *