Julianna Margulies ei naase 4. hooaja saatesse “The Morning Show”.

Juliana Margulies Apple TV+

Julianna Margulies lahkub uudistetoimetusest – ja riputab oma ajakirjaniku mütsi peast – enne hommikusaate 4. hooaega.

Margulies, kes on ajakirjanik ja Bradley Jacksoni (Reese Witherspoon) endine tüdruksõber Laura Peterson, kes ei naase neljandaks hooajaks, võib Us Weekly kinnitada.

Esmaspäeval, 10. juunil avaldatud Variety raporti kohaselt lükkas 58-aastane näitlejanna tagasi ühe episoodi 4. hooaja kaameo. Väljaanne teatas ka, et Marguliest küsiti ka, kas ta oleks huvitatud potentsiaalselt viiendaks hooajaks naasmisest.

Kohal oli Marion Cotillard

Seotud: “Hommikusaade” 4. hooaeg: kõik, mida peate teadma

The Morning Show 4. hooaeg töötab topelt, et end õigeaegselt tunda. “Saade tuleb välja pärast valimisi,” ütles saatejuht ja tegevprodutsent Charlotte Studd 13. aprillil PaleFesti publikule, lisades, et tal on käsil uue hooaja kirjutamine, kuid tal on raskusi. […]

Marguliese otsus mitte naasta tuli enne, kui ta lõi 2023. aastal laineid oma vastuoluliste kommentaaride pärast Gaza sõja kohta.

Emmy võitja pööras pead 2023. aasta novembris, kui tegi halvustavaid kommentaare mustanahaliste ja LGBTQIA+ toetajate kohta Palestiinas. Margulies nõuab oma ilmumisaega Andy Ostroypodcastist “Tagatuba”, et mustanahalisi on “juute vihkamiseks ajupestud”.

Julianna Margulies ei naase pärast LGBTQ-vaidlusi 4. hooaja hommikusaate juurde

Juliana Margulies Taylor Hill / WireImage

Margulies vaidlustas mustanahaliste ja LGBTQIA+ inimestega, kes rääkisid Iisraeli sissetungi vastu Gazasse, viidates Columbia ülikooli mustanahalisele lesbipaarile, kes korraldas filmiseansi, mis ei lubanud juudi üliõpilastel osaleda.

“Ma olen selle pärast rohkem vihane lesbina kui juudina,” ütles Margulies, “mängides hommikusaates lesbireporterit. “Sest ma tahan neile öelda: sa oled kuningas, sind pole olemas Sa oled madalam kui juudid, sa oled gei, ja sa pöörad selja neile, kes sind toetavad.

Šokeeriv teler lahkub 266 aastat

Seotud: Šokeeriv telerist väljumine

Kõik head asjad peavad lõppema, isegi kui tegemist on teleriga. Aastate jooksul on paljud telestaarid oma rollidest järsult lahkunud — teised on sarjast ilma suurema märkamata välja lõigatud. Anna Faris teatas 2020. aasta septembris, et lahkub pärast peaosa saamist CBSi emast. […]

Hea Naise vilistlane vabandas 2023. aasta detsembris oma väljapuhangu pärast, tunnistades, et ta oli “hirmunud”, et tema kommentaarid on “solvanud mustanahalisi ja LGBTQIA+ kogukondi”, nimetades mõlemat rühma “Ma tõesti armastan ja austan”.

Margulies jätkas: “Ma tahan olla 100 protsenti selge: rassism, homofoobia, seksism või mis tahes eelarvamused kellegi isiklike veendumuste või identiteedi suhtes on mulle vastumeelsed, punkt. Olen kogu oma karjääri jooksul väsimatult töötanud selle nimel, et võidelda igasuguse vihkamise vastu, lõpetada antisemitism, võtta sõna terroristlike rühmituste, nagu Hamas, vastu ja luua ühtne rinde diskrimineerimise vastu. Ma ei tahtnud oma sõnadega täiendavat lõhenemist külvata, mille pärast ma siiralt vabandan.”

Enne oma vastuolulist podcasti esinemist oli The Morning Show saatejuht Charlotte Studt Ta paljastas, et on avatud Marguliese tegelaskujule 4. hooajal. Margulies liitus näitlejatega Laura rollis 2. hooajal ja alustas romantikat Bradleyga, kuid järgmisel hooajal läksid nad lahku. Laura jätkab lugu kogu 3. hooaja jooksul.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Eile õhtu kuum pilt oli Pam Royal

Seotud: Aastateks 2024–2025 uuendatud ja tühistatud telesaated

Kuna võrgud teevad oma programmide kohta otsuseid, jälgime jätkuvalt, milliseid telesaateid on iganädalaselt uuendatud ja tühistatud. Slow Horses oli esimene saade, mis sai 2024. aastal uuenduse. Jaanuari alguses võttis Apple TV+ sarja viiendaks hooajaks, mis põhineb Mickil. […]

“Oleme ruumis väga-väga-väga varakult, aga ma arvan, et tahan uurida [Laura] Rohkem, ”rääkis Studt Varietyle 2023. aasta novembris. “Tema tase. Mitte ainult: “Ma armastan Laurat ja ma armastan Bradleyt ning ta ajab mind mõnikord hulluks!” Ma arvan, et Lauras on midagi enamat.”

Kuigi suurem osa hommikusaate 4. hooajast on alles lõppemas, Marion Cotillard Saate uued näitlejad kuulutati välja selle kuu alguses. 48-aastane Cotillard kehastab Euroopa perekonna nutikat operaatorit Céline Dumonti.

Meie Weekly on võtnud ühendust AppleTV+ ja Margulies esindajaga, et casting-uudiseid kommenteerida.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *