Justin Baldoni on paranemas pärast nädalast haiglas viibimist nakkuse tõttu

Dia Deepasupil / Getty Images

Justin Baldoni Ta ütleb, et on “paranemas” pärast nädalast haiglas veetmist infektsiooniga.

40-aastane näitleja The It Ends With Us avaldas esmaspäeval, 10. juunil Instagrami postituses oma tervisliku seisundi, jagades fotot, millel ta lamab haiglavoodis ja kallistab oma naist. Emily Baldonija nende kaks last.

“Mitte midagi sellist nagu infektsioon ja nädal haiglas, et kõike perspektiivi panna,” kirjutas ta pealkirjas. “Jumal on väga hea. Parandatud ja tänulik.”

Ta tänas nii oma “uskumatut arstide ja õdede meeskonda” kui ka “sõpru ja perekonda, kes teadsid, et ma siin olen – tänan teid palvete, külaskäikude ja julgustuse eest. Ja mu naist, mu hingesugulast, selle eest, et ta on nii kangekaelne Ära lahku külili ja maga pingil… Ma armastan sind igavesti.”

Ahaa!  Justin Baldoni naine Emily suudleb enne pikkade juuste lõikamist hüvasti

Seotud: Justini ja Emily Baldoni suhte ajaskaala

Topeltvärav! Justin Baldoni teadis kohe, et naine Emily Baldoni (sündinud Foxler) on see. “Üks asi, mida ma oma emalt õppisin, on usaldada oma intuitsiooni, ma soovin, et rohkem mehi kasutaks seda,” ütles Jane ajakirjale The Virgin alum Makers 2017. aasta oktoobris antud intervjuus. “Tegin sama vea mitu korda, vaadates […]

Paar sõlmis sõlme 2013. aasta juulis ning neil on ühine tütar Maia (9) ja poeg Maxwell (6). Justin kiidab sageli Rootsist pärit Emilyt tema paremaks inimeseks muutmise eest. “Tal oli sügavust ja graatsilisust ja seda vaikset jõudu, millest ma arvan, et olen alati unistanud ja mida ma lihtsalt teadsin [she was The One]” ütles ta tegijatele 2017. aastal.

Pärast Emilyga abiellumist mängis Justin CW sarjas Jane the Virgin, lavastas filmid Five Feet Apart ja Clouds ning käivitas taskuhäälingusaate “Man Enough”. Varsti on näha vastupidist Blake on elus Selle suure ekraani adaptatsioonis Colin HooverSelle romaan “See lõpeb meiega” esilinastub 9. augustil

Raamatutele kohandatud film jälgib Lilyt (Lively), äsja ülikooli lõpetanut, kes armub Ryle’i (Baldoni) nimelise arsti poole, kui ta navigeerib oma isa surmas. Tema romantika Ryle’iga võtab lõpuks ohtliku pöörde, kui Lily esimene armastus Atlas (Brandon Schlenner) astub tagasi tema ellu.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Baldoni, kes on ka projekti tegevprodutsent, nimetas hiljuti Lively esitust “tugevaks, naljakaks ja intelligentseks – kõik, mida naispeategelaselt soovid.”

Ryle’i rolli jaoks: “Ma pidin palju kaevama ja leidsin endas osi, mille olemasolust ma ei teadnudki,” rääkis ta aprillis People’ile, lisades, et film “tuleb tõesti südamest ja sügavusest. Tema hingest.” Mõnes mõttes oli Ryle’i mängimine minu jaoks tõesti tervendav. Minus Justinina oli osi, mille kallal ma arvasin, et oleksin võinud tööd teha ja mille kallal sain terveks, mida ma mõistsin, et mitte.”

“Selle tegelase ja tema sügavuse ja armastuse, rõõmu ja pimeduse tundmaõppimisel hakkasin tegelikult nende enda osadega tegelema,” lisas ta.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *