Kaley Wright jagab emotsionaalset nekroloogi 3-aastase poja Levi kohta

Callie Wright ja Spencer Wright Callie Wrighti / Facebooki loal

Callie Wright jagas emotsionaalset nekroloogi, mis oli kirjutatud tema ja ta abikaasa auks Spencer WrightTema kadunud poeg Levi.

Callie postitas reedel, 7. juunil Facebooki kaudu lingi Mortuary.org märkmele, märkides, et Levi suri 2. juunil. Ta oli 3-aastane.

“Meie armas poeg Levi Spencer Wright, hellitavalt tuntud kui “Beans”, sündis 24. märtsil 2021 Cedar Citys Utah’ osariigis Spenceri ja Callie Wrighti Beaveris Utahis,” seisis nekroloogis. “Ta suri 2. juunil 2024 pärast kahenädalast viibimist esmases lastehaiglas pärast 21. mail toimunud õnnetust, sõites oma elektrilisel mängutraktoril, mida ta kõige rohkem armastas.”

Sõnum jätkas: “Levi oli oma vanuse kohta erakordselt läbimõeldud ja arvestav, mõtles pidevalt teistele. Tema süda oli puhas, õrn ja suur. Levi jumaldas oma vanemat õde Steelyt ja tema suurimaks rõõmuks oli temaga mängimine. Nad olid kohe parimad sõbrad. Ray oli endiselt osaliselt oma pisivennaga väljas, kuid Levile öeldi sageli, et jätke laps alles, ja kästi alati Gamma majja minna.”

Rodeosaari Spencer Wrighti, naise Callie ja 3 lapse perealbum

Seotud: Rodeosaari Spencer Wrighti, naise Callie ja 3 lapse perealbum

Rodeo staar Spencer Wright ja tema naine Callie Wright on sünnitanud kolm last. Paar läks sõlme 2018. aastal, aasta pärast tütre Steely sündimisega esimest korda lapsevanemaks saamist. Nende pere jätkas laienemist 2021. aastal, kui sündis poeg Levi, millele järgnes poeg Bray […]

Levist jäid vanemad Spencer ja Callie, õed-vennad Steely (5) ja Bra (9 kuud) ning tema vanavanemad, tädid, onud ja nõod.

Kelly Wright jagab emotsionaalset nekroloogi 3-aastase poja Levi kohta pärast tema traagilist surma

Callie Wright Callie Wrighti / Facebooki loal

„Talle meeldis vanaemaga kirikus käia ja ta oli Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kiriku päikesekiir. Levi valdas oma värve, luges seitsmeni ja juhtis raskeid masinaid varakult isa parema käena,” jätkab nekroloog. “Tema isa oli see, kellele ta kõige rohkem alt vaatas; Ta tahtis olla nagu tema ja oli hästi teel. Tal oli kirg traktorite, ekskavaatorite, väike roolirataste ja kõigi raskete masinate vastu ning ta armastas isegi muusikat – tal olid alati Big Green Tractori ja The Excavatori laulud.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Mida Wrighti perekond räägib oma varalahkunud poja Levi kohta

Seotud: Mida Wrighti perekond räägib oma varalahkunud poja Levi kohta

Callie Wrighti/Facebooki loal Enne Levi surma jagasid rodeotäht Spencer Wright ja tema naine Callie Wright värskendusi oma 3-aastase poja terviseteekonna kohta. Beaveri maakonna šerifi büroo avalduse kohaselt sõitis Levy mai lõpus mängutraktoriga jõkke ja kaotas visuaalse kontakti oma perega. Levy […]

Spencer on omakorda rodeotäht, kes koos Calliega viis Levi mais kohalikku haiglasse pärast seda, kui väikelaps sõitis oma mängutraktoriga jõkke. Beaveri maakonna šerifi büroo avalduse kohaselt leiti Levy kiiresti ja sai põllul “elutoetust”. Haiglas tuvastati tal ajuvigastus ja ta pandi eluhoidjale.

“Levy perekond soovib südamest tänada vabatahtlikke ja esmareageerijaid, kes osalesid tema otsingus ja päästmises, samuti laste põhihaigla tähelepanelikku ja kaastundlikku personali,” lõpetas nekroloog.

Spencer ja Callie jätsid Leviga hüvasti selle kuu alguses enne tema surma.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *