Kansas City pealikud Rashee Rice’i sõnul õppis ta pärast autoõnnetust palju

Kansas City Chiefsi lai vastuvõtja Rashi riis Tahab edasi liikuda ja kasvada pärast oma suurt autoõnnetust väljaspool hooaega.

“Ma õppisin sellest palju,” ütles 24-aastane Rice ajakirjanikele, kui osales laupäeval, 8. juunil Kansas Citys noorte jalgpallilaagris ESPN-i vahendusel. “Kõik, mida ma teha saan, on küpseks saada ja sellest kasvada. See on minu jaoks samm paremas suunas.”

Rice osales tseremoonial koos kaasvastuvõtjatega Markii Brown, Xavier väärt, Mecole Hardman Ja Sky Moore. Jalgpallur märkis, et pöördus pärast juhtunut toetuse saamiseks meeskonnakaaslaste poole.

«Õnnetusi ja selliseid asju juhtub, aga sa saad ainult edasi liikuda ja sama inimesena ringi käia,» mõtiskles ta. “Püüdke olla positiivne, et kõik saaksid tunda teie armastust ja teie suurt jõudu.”

Seotud: Chiefsi tõusud ja mõõnad taastuvad pärast Super Bowli võitu

Kansas City Chiefs on pärast 2024. aasta Super Bowli võitu olnud hõivatud – ja nad hakkavad juba tööle tagasi. Vaid kolm kuud pärast teise järjestikuse NFL-i meistritiitli saavutamist naasid mitmed meeskonnaliikmed, sealhulgas tagamängija Patrick Mahomes, enne NFL-i hooaega 2024/2025 Chiefsi meeskonda organiseeritud meeskonnategevusteks (OTA). “Töö […]

Märtsi lõpus teatasid korrakaitsjad ajalehele The Dallas Morning News, et õnnetuses osales Rice’ile registreeritud või liisitud auto ning võimud otsisid sportlast taga. Dallase PD ütles toona TMZ-le, et politseinikud kutsuti Corvette’i ja Lamborghini vahelisele mitme sõiduki kokkupõrkele pärast seda, kui mõlemad sõidukid kihutasid Põhja-Kiirteel kõige vasakpoolsel rajal.

Kansas City juht Rashi Rice ütles, et õppis pärast kahe auto õnnetust palju

Rashi riis Ryan Kang / Getty Images

“Juhid kaotasid juhitavuse ja Lamborghini sõitis üle õla ja põrkas vastu keskmist seina, põhjustades ahelreaktsiooni kokkupõrke, milles osales veel neli sõidukit,” lisas politsei. “Lamborghini ja Corvette’i sõitjad põgenesid sündmuskohalt, ilma et oleks kindlaks tehtud, kas keegi vajab arstiabi, või teavet andmata. Dallase tuletõrje andis sündmuskohal abi kahele juhile ning teises sõidukis viibinud kaks inimest toimetati sündmuskohale. kergete vigastustega kohalik haigla Nii uurimine kui ka kahtlusaluste tuvastamine on pooleli.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Mõni päev pärast uudise ilmumist katkestas Rice õnnetuse teemal vaikimise ja vabandas oma tegude pärast.

“Täna kohtusin Dallase PD uurijatega seoses laupäevase õnnetusega. Võtan selles küsimuses oma osa eest täieliku vastutuse ja jätkan koostööd vajalike võimudega,” kirjutas Rice aprillikuu Instagram Story avalduses. “Vabandan siiralt kõigi ees, keda laupäevane õnnetus kannatas.”

Rice’i draftis Chiefs 2023. aastal ja ta alustas samal aastal oma algaja hooajaga. Esimesel hooajal aitas ta meeskonna viia veebruaris Super Bowli LVIII-le. Rice’ile kuulub praegu NFL-i rekord enamiku uustulnuka play-off’i vastuvõttude osas, olles saanud eelmisel hooajal Chiefsi play-off’is 26 söötu.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *