Kantrilaulja Drew Baldridge meenutab emotsioone, mis tekkisid üleöö viiruslikuks muutumisest

Kantritäht Drew Baldridge Ta “nuttis” pärast seda, kui tema laul “Se Karo Mee” levis – aastaid pärast selle esialgset avaldamist.

32-aastane Drew “ei mõelnud sellele eriti”, kui postitas 2021. aasta mais TikToki looga kaasneva video.

“Ma arvan, et kirjutasin [the caption] Kui see saab 3000 meeldimist, panen selle välja reedel – teades, et see ilmub reedel ja lootes, et seda soovib näha vaid 3000 inimest,” rääkis Drew neljapäeval, 6. juunil Nashville’is CMA Festis eksklusiivselt väljaandele Us Weekly. , postitan selle … Ärkasime neljapäeva hommikul [and] Seda on vaadatud peaaegu 10 miljonit.”

Drew jättis selle loo esimest korda maha 2019. aastal kui “erilist” tema ja tema naise vahel. Katherine Baldridge (neiuna Kraus). 2021. aasta mais tantsis Catherine nende pulmas koos isaga ja sellest sai samal kuul hitt. Rohkem kui aasta pärast sõlme sõlmimist otsustas Drew 2022. aasta detsembris loobuda laulu “ümberkujundatud” versioonist, mis sisaldab kaadreid tema pulmast Kathryniga.

@drewbaldridgemusic

Jaga oma isaga ja vaata, mis juhtub.. #shesomebodysdaughter #sinu jaoks

♬ Ütle kellegi tütar, pulmaversioon – Drew Baldridge

Kuna lugu sai hitiks tänu TikTokile, ootas Drew saama kõnesid erinevatelt siltidelt, kuid tal pole “haldurit ega broneerimisagenti – see olen ainult mina,” selgitas laulja Usile.

Ta alustas inimeste koduõues mängimist enne festivaliringile üleminekut 2023. aastal.

“Ma lähen välja ja mängin oma esimest messi… Ma laulan “She’s Somebody’s Girl” ja kõik laulavad seda tagasi,” meenutab Drew. “Ma vaatan oma bassimängijat, kes on minuga olnud kümme aastat, ja ma mõtlen: “Kas sa mäletad inimesi laulmas?” … Seda pole kunagi juhtunud.

Seotud: Kantrimuusika suurim paar

Olgu keskkooli kallikesed või teine ​​võimalus armastuseks, selle riigi paarid on selles pikas perspektiivis. Faith Hillil ja Tim McGrawil on olnud armastuslugu läbi aegade. Nad sõlmisid 1996. aastal sõlme ning tervitasid vastavalt 1997., 1998. ja 2001. aastal tütreid Gracie, Maggie ja Audrey. vaatamata […]

Ainus negatiivne osa Drew üleöö edust on “palju möödalaskmisi” 17-kuuse poja Lyric Leega.

“[It’s] Väga raske. Me läheme tuurile ja mängime raadiosaateid, aga mu naine on rokkstar,” jätkas Drew. “Lihtsalt vaatasin, kuidas ta emaks sai. … [She] Kõik peab olema – ema ja isa –, kui mind enam pole. Võib-olla olen kolm või neli päeva nädalas ära ja tulen koju ja proovin järele jõuda.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Kantristaar Drew Baldridge meenutab, et nuttis pärast seda, kui kellegi tütar üleöö levima hakkas

Drew Baldridge Tibrina Hobson / Getty Images

Drew kiitis oma naist, öeldes, et naine on tema keeristormilise kuulsuse keskel olnud “nii suurepärane ja nii armuline”.

Samuti ütles laulja, et isaks saamine on “inspireerinud” mõnda tema tulevast muusikat.

“Ma tahan oma poega muusika üle uhkeks teha. Ühel päeval, kui ta kuuleb “Ta on kellegi tütar”, tahan, et ta mõtleks, et mu isa kohtleb mu ema nii,” rääkis ta. “See on see, mida ma praegu proovin ja keskendun nende laulude kirjutamisele, mille üle mu poeg võib ühel päeval uhkust tunda.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *