Kantristaar Orville Peck mõtiskleb oma turnee edasilükkamise üle

Orville Peck. Monica Skipper / Getty Images iHeartRadio jaoks

aasta pärast Orville Peck Oma ringreisi enda paremaks muutmiseks edasi lükates avas kantristaar, mida ta sellest otsusest võttis.

36-aastane Peck rääkis ajalehele Us Weekly eranditult mais toimunud iHeartRadio ürituse Can’t Cancel Pride lindistamisel. “Tead, kui ma põlen läbi ja töötan üle ning täidan teiste inimeste ootusi minu suhtes, ei saa ma olla enda parim versioon. Ja nii et ennekõike pean ma olema nii, et saaksin olla kõigi teiste jaoks olemas.”

Peck märkis, et selle aja jooksul aitasid teda mõned tööriistad. “Pidage ajakirjandust, mediteerige,” ütles ta Los Angelese iHeartRadio teatris. „Hakkasin tegelema Transtsendentaalse Meditatsiooniga, mis mulle praegu meeldib. Tegin ayahuascat, mis oli tõesti hämmastav. Ei oska piisavalt soovitada. Nii et jah, ma mõtlen, et olen enda kallal palju tööd teinud.”

2023. aasta juunis jagas Peck emotsionaalset värskendust, et ta oli otsustanud oma saatesse pausi teha. “See oli üks raskemaid otsuseid, mida ma kunagi teinud olen, kuid olen aru saanud, et mu praegune vaimne ja füüsiline tervis ei võimalda mul endast parimat välja tuua,” kirjutas ta toona Instagrami vahendusel, lisades, et tema fännid. “tähendab tema jaoks absoluutset maailma”. “Kuid ma pean võtma selle aja oma vaimu ja keha laadimiseks, et saaksin tagasi tulla tugevamana ja tervemana kui kunagi varem, et teha seda, mida olen nii palju aastaid armastanud.”

Stars Gone Country

Seotud: Kantritähed!

Jee! Sellised staarid nagu Hayden Panettiere, Kelly Clarkson, Nicole Kidman ja Matthew McConaughey on kõik oma mugavustsoonist välja astunud, et jõuda Nashville’i. Klõpsake, et näha mõnda kuulsat nägu, kes on maale kolinud!

Peck, kes on tuntud selle poolest, et kannab laval maski ja ei jaga oma nägu avalikult, märkis, et valik imbub ka tema isiklikku ellu. Küsimusele, kas ta otsis tutvumisrakenduse välimust, vastas Peck: “Mul oli Raya ja mul oli mask.”

Peck lisas, et ta oli LGBTQIA+ kogukonnas “vastumeelne eeskuju”, kuid nüüd on ta selle tiitli omaks võtnud.

“Ma arvan, et nii, kuidas ma seda vaatan, esindan ma žanrit ja kultuuri, millel pole palju nähtavust, ja seega arvan, et kui sa oled selline, on teil vastutus, inimesed ilmselt vaatavad sind üles. ja teil on üks nende oma, “ütles ta. “Nii et ma võtan seda kui väga tõsist vastutust ja ma ei ole enam vastumeelne. Nii et kui ma olen kellelegi eeskujuks, siis olen väga õnnelik.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Country-Star-Orville-Peck-reflects-On-Tühista-Tema-Tuuri

Orville Peck. Monica Skipper / Getty Images iHeartRadio jaoks

Selle kohta, kuidas ta rolli vastuvõtmisesse suhtus, ütles ta meile: “Ma arvan, et lihtsalt selleks, et proovida ja näidata, et saate olla sina ise ja teha kõike, mida soovite igas keskkonnas, olgu see siis muusikažanr, kas see on töökoht. see on töö, mis iganes, minu arvates on oluline inimestele näidata, et laua taga istumiseks ei ole vaja valgust hämardada ega muuta.

Fännid saavad kolmapäeval, 12. juunil kell 20.00 iHeartRadio YouTube’i ja Facebooki lehtedel, Hulu, Revry ja The Advocate’i kanalitel iHeartMedia ja P&G toodetud saatele Can’t Cancel Pride häälestada. Erisaade on voogesitamiseks saadaval kogu Pride’i kuu jooksul.

Kevin Gelmani reportaažiga

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *