Kanye West eitab assistendi “alusetuid” seksuaalse ahistamise süüdistusi

Kanye West Bellocqimages/Bauer-Griffin/GC foto

Kanye West eitas ägedalt süüdistusi oma endise abilise seksuaalse ahistamise kohta, Lauren Picotta.

Westi advokaatide kaudu Page Sixile edastatud avalduse kohaselt väitis 46-aastane räppar teisipäeval, 4. juunil, et Pisciotta “sundis teda seksima töö ja muude materiaalsete hüvede nimel” ning seejärel “väidetavalt šantažeeris teda, kui tema ettemaksed lükati tagasi.” “

“Vastuseks nendele alusetutele väidetele esitate proua Picotta vastu hagi,” seisis avalduses. “Enne assistendi ametikoha lõpetamist varastas proua Pisciotta tema mobiiltelefoni, püüdes hävitada tema väidetega vastuolus olevaid telefonikirjeid, mis kõik on säilinud.”

West väidab, et PCOTA vallandati “ebakompetentsuse” ja “ebamõistlike summade nõudmise” pärast, mis sisaldasid lisaks “ambitsioonikale, ebamõistlikule käitumisele” ka 4 miljoni dollari suurust palka.

Jeremy Piven, Harvey Weinstein, Kevin Spacey, seksuaalne väärkäitumine, Hollywood, seksuaalne ahistamine

Seotud: Hollywoodi seksuaalse väärkäitumise skandaalid

Ehkki Hollywood võib pealtnäha olla täiesti särav ja särav, on see tööstus aastate jooksul näinud omajagu skandaale. New York Times ja The New Yorker avaldasid 2017. aastal esimesed uurivad artiklid, milles väideti aastakümneid kestnud seksuaalset rünnakut ja ahistamist rahulolematu filmiprodutsendi Harvey Weinsteini vastu. Varsti pärast seda tõusis Weinstein püsti ja oli kohtu all […]

“Pissotta pakkus Ye’le oma sünnipäeval seksi, millest ta keeldus, saatis Ye’le pealesunnitud alastifotosid, seksuaalseid kirjeldusi ja teda nähti tööajal kontoris vedelemas,” väidavad Westi advokaadid.

West väitis ka, et Picotta üritas teda seksuaalselt sundida maksma Hermèsi Birkini kottide, Lamborghini ja plastilise kirurgia eest. Tema juriidiline meeskond väitis, et PCOTA käitumine oli “täiesti vastuolus sellega, et keegi väitis, et teda on seksuaalselt ahistatud või ta on kogenud vaenulikku töökeskkonda” ja et ta taotles “materiaalset kasu, mõjuvõimu ja tööd sobimatute vahenditega”.

Us Weekly kinnitas esmaspäeval, 3. juunil, et PCIOTA on esitanud Westi vastu hagi lepingu rikkumise, seksuaalse ahistamise, ebaseadusliku töölepingu lõpetamise ja vaenuliku töökeskkonna pärast.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Kõik Kanye Westi Donna vastu esitatud süüdistused

Seotud: Kõik süüdistused on esitatud Kanye Westi Donda Akadeemia vastu

Kanye West on oma kooli Donda Academy pärast silmitsi mitme kohtuasjaga. 2023. aasta aprillis levis uudis, et hagejad Cecilia Haley ja Checkere Byers esitasid Los Angelese ülemkohtusse hagi. Us Weekly saadud juriidiliste dokumentide kohaselt väitis paar, et kool “ei tunnistanud nende kaebusi pärast mitmeid tervise- ja ohutusnõudeid. […]

Taotluses ütles Picotta, et West palkas ta Yeezy moesarja kallal töötama. Ta oli varem ainult fännidele mõeldud modell ja väitis, et lahkus platvormilt pärast seda, kui West palus tal seda teha ja lubas maksta talle hüvitist, mis oli väidetavalt miljon dollarit aastas. Pisciotta väidab, et West hakkas teda tekstisõnumite ja telefonikõnede kaudu seksuaalselt ahistama pärast seda, kui ta OnlyFansist lahkus.

“Vaadake, et minu probleem on selles, et ma tahan vinguda, aga ma tahan, et tüdruk ütleks mulle, kui palju valu neil oli, kui ma neid kuningaks tegin,” seisis ühes Westi väidetavas sõnumis. “Siis ma tahan et ta oleks minu oma.

Hiljem ülendati ta läänes personaliülemaks ja väidetavalt teenis ta 4 miljonit dollarit palka. Picotta vallandati 2022. aasta oktoobris ja talle pakuti 3 miljoni dollari suurust lahkumishüvitist, kuid ta ei saanud paki kätte hoolimata selle vastuvõtmisest.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *