Karamo Brown nimetab “Queer Eye” uustulnukat Jeremiah Brenti “nii naljakaks”

Karamo Brown ja Jeremiah Brent Dennis Trusello / Getty Images; Theo Wargo / Getty Images

Karamo Brown Queer Eye pajatas meile iganädalaselt uustulnuka kohta Jeremiah Brent.

“See on põnev, teate nagu, Jeremiah on väga andekas ja väga teotahteline, väga naljakas mees,” rääkis Karamo meile Fairmont Century Plazas toimuval Critics’ Choice Associationi LGBTQ+ kino ja televisiooni avamisel. “Kuna Bobby otsustas lahkuda, on minu arvates põnev, et keegi teine ​​saabub ja ma olen hooajast põnevil. [being] Üks parimaid.”

Kuigi Brown on Queer Eye’i järgmise hooaja pärast põnevil, märkis ta, et Brenti lisamine ei kõiguta asju liiga palju. “Ma arvan, et ta ei mõelnud välja midagi, mida seal polnud,” ütles Brown. “Kuid ma arvan, et see, mida ta teeb, on tal oma stiilitunnetus. Ja minu meelest on põnev näha kedagi, kellel on teistsugune stiilitunnetus. See pole hea ega halb. See on teistsugune ja ma arvan, et see meeldib ka publikule.”

Bobby Burke Queer teatas oma lahkumisest Eye’st 2023. aasta novembris, seeriast on möödunud kuus aastat. Mõni päev hiljem ütles allikas meile, et tema lahkumise põhjuseks oli “see, et ta ei suhtunud näitlejatesse.”

Mis toimub viimase draama Queer I Breaking Down the Stars näitlejatega?

Seotud: Jagame selle filmi “Queer Eye” näitlejatega toimuvast.

Asjad võivad Netflixi Queer Eye kangelaste jaoks paremaks minna, kuid näib, et asjad on saate näitlejate ja meeskonna seas tabanud karmi hoobi. Pärast seda, kui saate sisekujundaja Bobby Burke teatas tõsieluseriaali kaheksandast hooajast, hakkasid pinnale kerkima süüdistused näitlejate vahel tülitsemise ja halva käitumise kohta. […]

Insaider lisas, et lahkuminekule aitasid kaasa “väljakutsed ajakava koostamisega” ja Burke’i “huvi kaotus”.

“Võrgustik ja näitlejad arvasid, et on aeg tuua värsket verd,” ütles allikas. “Tema süda ei olnud selles ja ülejäänud näitlejad hakkasid teda selle pärast pahaks panema.” Teine allikas ütles meile aga, et Burke’il “ei palutud lahkuda” ja “otsus oli sõbralik”.

8. hooaeg oli Burke’i viimane hooaeg Queer Eye sisekujunduseksperdina. Eelmisel kuul rääkis Burke meile oma valikust lahkuda Netflixi armastatud muudatuste sarjast. “Mul oli seitsme aasta jooksul tõesti suurepärane kogemus. Ja teate, minu jaoks oli aeg liikuda edasi muude asjade juurde,» rääkis ta mais.

“Leppisin sellega kaks aastat tagasi New Orleansi lõpus rahu, sest me kõik arvasime, et see on lõpp, ja hakkasin tegelema teiste projektidega,” jätkas ta.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“Seal on mõned skriptitud saated, mida ma arendan,” lisas Burke. “Nii palju lõbusaid asju ja siis loomulikult minu disainifirma. Mul oli see enne Queer Eye’i ja on siiani. See on olnud väga lõbus.”

Olenemata sellest, kas Burke teeb Queer Eye järgmisel hooajal kamee või mitte, ütles Brown reedel meile: “See on minu palgast kõrgem.”

Brown avas ka oma praeguse suhte temaga Carlose medal, kellega ta on käinud alates 2021. aastast “Oleme koos olnud kolm aastat ning oleme põnevil ja õnnelikud seal, kus oleme,” ütles Queer Eye staar Usile küsimusele, kas abielu on tulevikus. “Minu jaoks piisab vaid terves suhtes ilma argumentideta. Teie suhtlus on suurepärane. Näiteks ma ei tea, kas ma tahan seda segamini ajada. Teate, mida ma mõtlen? Nii et me näeme.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *