Kas Gordon Ramsay Cornish kaluriküla Rock – kus keskmine maja maksab 1,2 miljonit naela – vajab tõesti 600 000 naela suurust tasandustoetust?

See on miljonäride mänguväljak, mida eelistavad kuulsused, kuninglikud perekonnad ja ülirikkad teise kodu omanikud.

Seetõttu küsivad mõned kohalikud, miks Cornwalli nõukogu andis Rocki ja St Minveri küladele 600 000 naela maksumaksja rahastatud tasandustoetust.

Mereäärne leviala, kus keskmised kinnisvarahinnad tõusid eelmisel aastal 1,2 miljonit naela, on saanud uue rahvamaja ehitamise eest tasu.

Valitsuse tasandusfondist loodetakse kasu saada Suurbritannia vaeseimatele piirkondadele

Kuid kaunis Rocki kaluriküla on üks kallimaid kohti maavara ostmiseks.

Kohalikud elanikud küsivad, miks andis Cornwalli nõukogu Rocki ja St Minveri küladele 600 000 naela maksumaksja rahastatud tasandustoetust

Majaomanike hulka kuulub kokk Gordon Ramsay, kellel on 5 miljonit naela maksev mõis, kust avaneb vaade merele.

Majaomanike hulka kuulub kokk Gordon Ramsay, kellel on 5 miljonit naela maksev mõis, kust avaneb vaade merele.

Rikkaid inimesi meelitavad selle eraldatud lahesopid, hästi varustatud delikatessid ja kallid restoranid üle Padstowi Cameli suudmeala, sealhulgas Rick Steini restoran The Seafood.

Printsid William ja Harry jäädvustati lähedalasuvas Poljetis surfamas.

Majaomanike hulka kuuluvad kokk Gordon Ramsay, kellel on 5 miljonit naela maksev mõis, kust avaneb vaade merele, Fifty Shades of Grey autor EL James, kes buldooseriga lõi bangalo, et teha teed 2 miljonit naela maksvale kaljupealsele hunnikule, ja välisminister Lord Cameron, kes maksis 2 miljonit naela. Lähedal külas puhkemaja.

600 000 naela suurune valitsuse toetus määrati pärast St Minver Community Hub Trusti üleskutset asendada kohalike skautlusrühmade ja jalgpallimeeskondade kasutatavad majakesed.

Grupp on ehituse alustamiseks juba kogunud toetustest veel 300 000 naela.

Eile õhtul küsisid segaduses kohalikud elanikud, miks nad on kvalifitseerunud toetuse saamiseks.

86-aastane Margaret Marshall, kes on selles piirkonnas elanud üle 40 aasta, ütles: “Kas meil on seda tõesti vaja?

„Ma mõistan, miks kohalikud inimesed tunnevad, et teised Cornwalli piirkonnad vajavad rohkem tasandamist.

“Teine pikaajaline elanik Patricia Corr ütles: “See pole õige. Muud Cornwalli osad vajavad palju rohkem võimalusi.

“Kui nad tahavad meid tasandada, siis korraldage majutus, mida saame endale lubada, või perearstikabinet, kuhu saame.”

Mereäärne leviala, kus kinnisvara keskmine hind tõusis eelmisel aastal 1,2 miljoni naela võrra, on saanud uue rahvamaja ehitamise eest tasu (pildil)

Mereäärne leviala, kus kinnisvara keskmine hind tõusis eelmisel aastal 1,2 miljoni naela võrra, on saanud uue rahvamaja ehitamise eest tasu (pildil)

Mõned elanikud aga kaitsesid otsust, öeldes:

Mõned elanikud aga kaitsesid otsust, öeldes: “Me ei ole siin kõik miljonärid”.

Üks naine, kes ei soovinud oma nime avaldada, ütles, et oli 600 000 naela suurusest annetusest täiesti šokeeritud, teine ​​aga kirjeldas seda kui edevusprojekti.

Elanikud juhivad tähelepanu, et kogukonda teenindavad juba praegu palju avalikke hooneid.

87-aastane Maureen Dodd aga kaitses uue hoone plaane: “See on lastele suurepärane ja neil on kohvik, kus vanemad inimesed saavad kohtuda.

“Me ei ole siin kõik miljonärid. Oleme tavalised inimesed, kes töötasid elatise nimel.

Valitsuse 4,8 miljardi naela suurune tasandusfond käivitati 2020. aastal, et parandada Suurbritannia vaeseimate piirkondade infrastruktuuri.

Kohalikele omavalitsustele tehti ülesandeks eraldada toetusi kõige suurema vajadusega piirkondadele selliste tegurite alusel nagu majanduse elavnemine ja kasv, transpordiühendused ja taastumisvajadused.

Cornwalli ja Scilly saarte nõukogudele anti kogukonnaorganisatsioonidele üleandmiseks 137 miljonit naela.

Mõned Cornwalli piirkonnad on Suurbritannia vaeseimate hulgas. Valitsusandmete kohaselt kasvab peaaegu kolmandik Penzance Quays elavatest alla 15-aastastest lastest vaesuses.

Rock on Ühendkuningriigis kõige kallimalt kolmas küla, kus majade hinnad on peaaegu kolm korda kõrgemad kui Cornwalli keskmine

Rock on Ühendkuningriigis kõige kallimalt kolmas küla, kus majade hinnad on peaaegu kolm korda kõrgemad kui Cornwalli keskmine

Kuid Rock on Ühendkuningriigis kõige kallimalt kolmas küla, kus kinnisvaramaakler Yopa sõnul on majade hinnad peaaegu kolm korda kõrgemad Cornwalli keskmisest.

Eile õhtul ütles volikogu pressiesindaja: “Väljastpoolt tajutakse piirkonda luksuslikest mereäärsetest majadest, kuid inimesed ei näe paari jardi kaugusel asuvat puudust.”

Ta ütles, et uus hoone asendab “aegunud” puidust majakesed ja pakub “väga vajalikke ruume ja tegevusi, mis on suunatud neile, kes seda kõige rohkem vajavad”.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *