Kas Kyle Cook sunnib oma “Suvemaja” näitlejannade sõbrannasid jooma?

Kyle Cook Noam Galai/Bravo

Suvemaja staarid Kyle Cook Bravo ei hoidnud end tagasi, kui rääkis – ja Loverboyst – taskuhäälingusaates “Trading Secrets”.

2018. aastal tõi Cook oma praeguse naise abiga turule oma alkoholibrändi Loverboy, Amanda Batulaja sõbrad Carl Rudke.

Kui Loverboy on aastate jooksul teinud Suvemajas palju kameesid, siis Cook püstitas rekordi selle kohta, kas ta sundis oma kaasnäitlejaid Bravo sarjas jooma või mitte.

“Ma ei surunud seda kunagi kellelegi peale,” ütles Cook saatejuhile Jason Tartick esmaspäeval, 3. juunil, taskuhäälingusaate episood. “Jah, kas ma loodan, et nad minu konkurendi toodet sisse ei too? Muidugi.”

Cook on olnud Bravo sarja näitlejate liige alates selle esilinastusest 2017. aastal. Ta oli ka osa spinoff-sarjast Winter House, mis esilinastus 2021. aasta oktoobris.

Kerige alla, et näha rohkem pommuudiseid Cooki intervjuust “Kaubandussaladused”:

Kyle Cook vastab põletavale küsimusele Bravo kohta: kas ta teeb Brian Bader/Bravo

Kas Bravo on seotud Loverboyga?

Lühidalt, ei, Bravo ei ole Loverboyga seotud. “Ei, nad ei jama,” ütles Cook. “Tehniliselt võttes saavad nad osa minu kaasavõetud toidust. Kui toimub mingi omandamine ja ma olen endiselt kampaanias.

Cook lisas, et võrgustik ei taha, et inimesed arvaksid, et nad teevad koostööd.

“Kui midagi, kästakse mul seda rikkuda,” ütles ta. “Nad ütlevad: Kyle, palun võta Loverboy särk seljast. Ma küsin: “Mida sa mõtled? Seda ma teen. Ma kannan oma kaupa. Mu naine kujundas selle. [They’ll ask,] “Hei, kas saate need joogid tassi panna?” Kui midagi, siis nad ei taha, et see oleks nagu inforeklaam, sest nad ei taha, et inimesed arvaksid, et oleme Kahus. Nii et see on täiesti vastupidine.”

Cook ütles, et Bravo “ei ühineks kunagi suure kaubamärgiga”, sest siis “lõikab see teistelt võimaluse reklaamida”. Ta lisas: “Seetõttu ei näe te saates kunagi teatud masstoodetud alkoholi, sest alkohol on vaieldamatult Bravo üks suurimaid reklaamide ostjaid.”

Kyle Cook rikub Craig Conoveri ja Loverboy investeerimisdraama ajaskaala

Seotud: Kyle Cook rikub Craig Conoveri ja Loverboy investeerimisdraama ajaskaala

Kyle Cooke jagab oma osa loost – ja ajakavast – sellest, mis tema, Craig Conoveri ja tema ettevõtte Loverboy vahel tegelikult juhtus. 2018. aastal tõi Cook koos oma praeguse naise Amanda Battula ja tema kaaslase Carl Radiga turule oma alkoholibrändi Loverboy. Viis aastat hiljem purgikokteili maastik […]

Kas Kyle Cook teeb filmis “Suvemaja” joogi Loverboy?

Kuigi Cook ütles, et ta “ei sunni kunagi” oma sõpru Loverboyt jooma, tunnistas ta, et lootis, et nad otsustavad jooki rüübata.

“Ma tahan alati, et mu sõbrad seda jooksid, sest nad tahavad armastavat poissi,” ütles ta. “Sel hooajal on olnud palju kordi, kus mind pole isegi kodus, inimesed tulevad sisse ja haaravad Loverboy.”

Kyle Cook vastab põletavale küsimusele Bravo kohta: kas ta teeb Clifton Prescod/Bravo

Kas filmi “Suvemaja” näitlejad maksavad oma alkoholi eest?

Cook jagas, et tema ja tema teised näitlejad maksavad kõigi oma toidukaupade, sealhulgas alkoholi eest.

“Andsin majale aastate jooksul umbes 100 000 dollari väärtuses veini. See on meie jaoks, see on meie sõprade jaoks, see on peo jaoks,” ütles ta ja lisas, et saade “ei maksa dollaritki”.

Cook märkis, et kui seltskond läheb saates restorani, on neil “50-dollariline asi, sest nad paluvad meil õhtusöögile minna või mis iganes see on”.

Nii

Seotud: Kyle Cooke’i armukese juhend suvemaja juriidiliste probleemide kohta

Läbi heade ja halbade aegade. Kyle Cooki ja Amanda Battula isiklikud tõusud ja mõõnad pole kimbutanud ainult nende 2021. aasta pulmi – neid on ähvardanud ka juriidilised probleemid. 2021. aasta septembris abielu sõlminud Suvemaja kostaarid viisid fännid hooaja jooksul oma vastuoluliste pulmaeelsete plaanide kulisside taha. […]

Kas Amanda Batula säästis Loverboy alustamiseks raha?

Cook on eitanud kuulujutte, et tema naine pani raha Loverboy asutamiseks.

“Ma arvan, et Amanda ja selle vahel oli vale suhtlemine Lehekülg [DeSorbo],” ütles ta. “Paige läks omamoodi kampaaniateele, et kui ma seda alustasin, ei maksnud ta mitte ainult arveid, kuna mul polnud sissetulekuallikat, vaid pani ka oma raha algse sõbra ja perekapitali jaoks, mida oli vaja. alustada äri. “

Cook märkis, et Batula andis “lahkelt” aega, et aidata tal “brändi naelutada”.

“Mul on alati olnud mitu sissetulekuallikat. Mina isiklikult, nagu ütlesin, rahastasin esimesed 100 000 dollarit meie arveid makstes,” ütles ta. Kuid ma ei oleks saanud seda teha ilma Amandata. Ta oli niivõrd mõjutaja. Tema sõrmejäljed on kogu esialgsel kaubamärgil ja on seda ka praegu. “

Kyle Cook vastab põletavale küsimusele Bravo kohta: kas ta teeb Jevgeni Golgarsky/Bravo

Kas Kyle Cook aitas filmis “Suvemaja” casting’u või loo juhtimisega?

Cook naeris, kui temalt küsiti, kas tal on saates peale näitleja rolli veel mõni roll.

“Ma tean, et on ikka veel inimesi, kes arvavad, et mul on see hannah [Berner] Vallandamine,” ütleb ta. “See on tegelikult vastupidine, ma ütlesin produtsentidele, et ma filmiksin koos temaga.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Cook aitas aga Suvemaja 1. hooaja castingul. “Sellepärast tunnen ma selle saate üle nii uhkust,” ütles ta. “Ma panustasin sadu tunde, et 1. hooaeg teoks teha, sest oli väga suur võimalus, et seda ei juhtu kunagi, punkt.”

Cook lisas, et ta “aitas tuua” kõiki peale 1. hooaja. Stephen [McGee].

Suvemaja kaheosaline kokkutuleku erisaade algab Bravo neljapäeval, 6. juunil kell 21.00 ET. Teine osa on eetris neljapäeval, 13. juunil kell 21.00 ET.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *