Kas Meghani meigikunstnik Daniel Martin loobub temast Hollywoodi staaride pärast? Hertsoginna “parim sõber” ei ole temaga kaks aastat koos töötanud ja ütleb, et “tegi Nigeeria reisil endale meigi”

Daniel Martinit, keda sageli kirjeldatakse Meghani parima sõbrana ning Archie ja Lilybeti lauljana, on Sussexi hertsoginna kõrval kogu oma kuningliku karjääri vältel olnud.

Kuulsuste jumestaja tsementeeris end ajalooraamatutesse, kui tegi Meghanile meigi tema pulmadeks prints Harryga 2018. aastal – ja töötas temaga koos erinevatel üritustel kahe kuningliku teenistusaasta jooksul.

Kuid tundub, et 51-aastane Daniel distantseerub nüüd Meghanist, kes lasi end oma hiljutise peaaegu kuningliku visiidi ajal Nigeerias soeng ja meik teha.

New Yorgis tegutsev kosmeetik töötab kindlasti siiani megastaaridega.

Tema hiljutised Instagrami postitused näitavad koostööd Rachel McAdamsi, aga ka hetketüdrukute Nicola Coughlani, Olivia Munni, Ali Wongi ja Maya Rudolphiga.

Miks pole ta siis Meghaniga kaks aastat koostööd teinud, hoolimata väitest, et on temaga kogu aeg ühenduses?

51-aastane Daniel võib nüüd ära kolida Meghanist, kes lasi oma hiljutise poolkuningliku visiidi ajal endale soengu ja meigi teha Nigeerias.

Daniel tsementeeris end ajalooraamatutesse, kui tegi Meghanile meigi tema pulmadeks prints Harryga 2018. aastal – ja töötas temaga kahe kuningliku teenistusaasta jooksul erinevatel üritustel.  Meghan on pildil tema pulmapäeval 2018. aastal – Danieliga end meiki tegemas

Daniel tsementeeris end ajalooraamatutesse, kui tegi Meghanile meigi tema pulmadeks prints Harryga 2018. aastal – ja töötas temaga kahe kuningliku teenistusaasta jooksul erinevatel üritustel. Meghan on pildil tema pulmapäeval 2018. aastal – Danieliga end meiki tegemas

Arvatakse, et paar töötas viimati koos 2022. aasta mais, kui Meghan ja Harry külastasid Hollandit Invictus Gamesi jaoks.

Kuid vaatamata Nigeeria reisile, elustiilibrändi turule toomisele ning erinevatele punasele vaibale ja telesaadetele, pole Daniel ja Meghan viimase kahe aasta jooksul koostööd teinud.

Selle kuu alguses ajakirjaga Us Weekly rääkides ütles Daniel, et Meghanil on “rohkem mänguruumi”.

“Ta on nüüd Nigeerias. See on lihtsalt tema. Pole stilisti ega juuksurit. Ta teeb kõike ise ja on selles väga hea.

‘Ma mõtlen, et talle meeldib põsepuna. Ta armastab põski. Talle meeldivad suured kulmud.’

Hiljuti on Daniel Brigerton sõlminud sõpruse staar Nicole Coughlaniga, keda ta kirjeldab kui “õde”.

Hiljuti lasi ta end meikida Brigartoni esilinastuse, Big Mood esilinastuse ja oma Town & Country kaane jaoks.

Arvatakse, et koos kujutatud paar töötas viimati koos 2022. aasta mais, kui Meghan ja Harry sõitsid Hollandisse Invictus Gamesile.

Arvatakse, et koos kujutatud paar töötas viimati koos 2022. aasta mais, kui Meghan ja Harry sõitsid Hollandisse Invictus Gamesile.

Meghan on pildil Nigeerias, kus ta tegi endale ise meigi ja töötas ilma stilistita

Meghan on pildil Nigeerias, kus ta tegi endale ise meigi ja töötas ilma stilistita

Danielle töötas oma Vogue’i võtetel ka Olivia Munniga, samas kui ta töötas Time 100 galal koos Maya Rudolphiga, samuti Dakota Johnsoni, Michelle Yeohi ja Cindy Crawfordiga.

Arvatakse, et Daniel tundis Meghanit rohkem kui kümme aastat, olles kohtunud ajal, mil endine näitlejanna Suitsi kallal töötas.

Kuna Meghanil polnud publitsisti, võttis ta isiklikult ühendust Danieli agendiga The Wall Groupist ja kirjeldas, kuidas neil kahel tekkis “vahetu ühendus”.

“Ma teadsin, mida ta tahab – see oli üks neist asjadest, kus ta vaatas end peeglist ja ütles: “Oh issand, see on see, mida ma olen alati tahtnud, aga ma ei teadnud, kuidas sinna jõuda. ,” ütles ta väljaandele.

Seejärel pidas paar ühendust ja oma endise ajaveebi The Teague kallal töötades palus Meghan Danielle’il teda aidata.

Ta hoidis hertsoginnaga ühendust kogu tema elu jooksul kuninglikus perekonnas Kõrvuti Meghaniga tema pulmapäeval, kui ta oma meiki täiustab.

Arvatakse, et Meghanit nähti viimati koos Martiniga 2022. aasta Invictus Games'il.

Arvatakse, et Meghanit nähti viimati koos Martiniga 2022. aasta Invictus Games’il.

Ta osales ka oma kuulsal beebiõhtul New Yorgis koos selliste kuulsustega nagu Gayle King ja Serena Williams.

Ta oli üks esimesi, kes kohtus Sussexi hertsogi ja hertsoginnaga, kui nad kolisid Frogmore Cottage’i vahetult enne Archie sündi.

Kuninglik perekond üllatas Danielle’i New Yorgis eelmise aasta septembris tema sünnipäeval, kui meigikunstnik avaldas uudise, jagades Instagramis ampsu taldrikust koogikesi.

Kaasnev sõnum oli veel üks viide nende sõpruse lähedusele, kusjuures meikar viitas Sussexi hertsoginnale tema hüüdnimega Meg.

Vahepeal on Daniel töötanud Hollywoodi staaridega, sealhulgas hetketüdruku Nicola Coughlaniga

Vahepeal on Daniel töötanud Hollywoodi staaridega, sealhulgas hetketüdruku Nicola Coughlaniga

Maya Rudolph on veel üks Danieli kliente

Maya Rudolph on veel üks Danieli kliente

Sage meigikunstnik rääkis varem ajakirjale Grazia oma kuninglikust sidemest: “Meghan sunnib mind YouTube’i asjadest õppima. Ta ütleb, et oh ma jälgin seda inimest ja nad tegid seda nii – ja ma olen nagu “Oh okei”.

Varem rääkis ta väljaandele Harper’s Bazaar, et oli enne hertsoginna pulma Londonisse reisimisega liiga hõivatud olnud, mistõttu tal polnud võimalust nende välimust eelnevalt testida – kuigi umbes 17 miljonit inimest oli suurt päeva vaatamas, nii et paar tuli kokku, et planeerige ümberkujundamist suumi abil.

Daniel valis hertsoginna loomuliku välimuse, kuna valgustingimused olid päeva jooksul erinevad.

Ja oma õhtuse vastuvõtu välimuse, Stella McCartney kleidi jaoks valis ta tumeda meigi ja tegi silmadele rohkem definitsiooni.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *