Kas Tom Hanks ja Henry Winkler tülitsevad? Aastakümnete pikkuse draama purustamine

Tom Hanks, Henry Winkler Valerie Macon / AFP Getty Images kaudu; Lionel Hahn / Getty Images

seal on Tom Hanks Ja Henry Winkler Kas olete tõesti aastakümneid kestnud vaidlusse lukus?

Kuulujutud kahe näitleja vahel halvast verest on keerelnud juba aastaid, kuid kumbki pole spekulatsioonile otseselt tähelepanu pööranud. Isegi kui Winkler 2024. aasta maikuu intervjuus Hanksiga oma ajalugu arutas, vaikis ta oma vastuse.

Sel ajal saates “Kuidas ebaõnnestuda” esinedes ütles Winkler, et vaatamata “11-nädalasele ettevalmistusele” vallandati ta 1989. aasta filmis “Turner ja Hooch” Hanksi juhtimisest.

“Olime Carmelis, selles imelises väikeses mereäärses linnakeses California rannikul, otsisime asukohta ja naine tuleb, jumala ees aus, jookseb poest välja ja ütleb: “Henry, Fonz! Oh issand!” Ja ma ütlen: “Ja muidugi sa tead Tom Hanksi,” meenutas ta. “Kui mind 13-päevase filmimise eest vallandati, ütles fotograafia režissöör: “Ma teadsin, et see juhtub sel päeval Carmelis.”

Britney Spears ja Alyssa Milano ootamatu kuulsuste vaen

Seotud: Ootamatu kuulsuste vaen

Kuulsuste tülid on nii põnevad, et sellele teemale on pühendatud isegi auhinnatud Ryan Murphy antoloogiasari. Kuigi mõned A-nimekirja veiselihad tunduvad vältimatud – näiteks Nicki Minaj vs. Cardi B või Jef Holm vs. Arie Luyendyk Jr. – näivad tulevat eikuskilt. Näiteks Freddie Prinze Jr rääkis halvasti […]

Sirvige Hanksi ja Winkleri draamade täielikku ajaskaala aastate jooksul.

“Turner ja Hooch” fiasko

Tom Hanks ja Henry Winkler vaidlevad kümme aastat kestnud draamas selle üle, mis on Turner Hooch

Tom Hanks 1989. aasta filmis “Turner ja Hooch”. Kaanepilt

Winkler vallandati Turner & Hoochi komplektist. Podcasti “Kuidas ebaõnnestuda” ajal ütles Happy Daysi vilistlane alguses Disneyle, et ta pole kindel. [he’s] õiged inimesed” projekti juhtima.

“Kuid teie ego sekkub. Disney pea? Sa tahad hallata. Mängufilm! Oh jumal!” ütles Winkler. “Teine õppetund, mille sain: kui teie instinktid teavad pöörata ja minna teist teed, ärge arvake, et teie instinktid teavad kõike ja teie pea teab mõnda.”

1989. aastal välja antud film oleks olnud Winkleri teine ​​režissööriprojekt, kuid Roger Spottiswoode Pärast seda, kui tema vallandamine võimust võttis.

Tutvuge draamaga Hanksiga

“Ütleme nii, et ma olin Hoochiga parem kui Turner,” ütles Winkler 1993. aastal ajakirjale People antud intervjuus.

vältige küsimust

Kui Winkler oli 2019. aasta oktoobris saates Watch What Happens Live koos Andy Coheniga külaline, küsis helistaja konflikti kohta. Näitleja plaksutab kätega üle kõrvade, teeseldes, et ta ei kuulnud küsimust, enne kui ütles “Tore, suurepärane koos koeraga” ja tegi nalja: “Ma isegi ei mäleta selle filmi pealkirja.”

Tüli ei olnud

Winkler tulistas spekulatsioonid 2020. aasta jaanuaris TMZ-ga vesteldes.

“Mul pole Tom Hanksiga konflikte,” ütles ta. “See, mida kõik räägivad ja mis on tõsi, on kaks erinevat asja.”

“Sõbralik” suhtlus

Tom Hanks ja Henry Winkler vaidlevad kümme aastat kestnud draamas selle üle, mis on Turner Hooch

Tom Hanks, Henry Winkler Max Cissotti/Dave Bennett/Getty Images(2); Leon Bennett / WireImage

Winkler ütles, et 2022. aasta juunis olid asjad tema ja Hanksi vahel “sõbralikud”.

Tom Hanks läbi aastate

Seotud: Tom Hanks läbi aastate

Ameerika kultuuriikoon! Rom-comidest draamadeni on Tom Hanksist saanud üks populaarsemaid filmistaare maailmas. Terminali staar sündis 1956. aasta juulis Californias Concordis ja huvi näitlemise vastu tekkis keskkoolilavastustes esinedes. Hanks õppis teatrit California osariigi ülikoolis. […]

“Ma olen Tom ja Rita [Wilson] Vahetult enne pandeemiat toimunud auhinnagalal ja see oli väga soe, ”ütles ta SiriusXMi raadios Andy.

Ron Howard on kaasatud

Kuulus režissöör ütles, et nii Hanks kui ka Winkler rääkisid temaga oma probleemidest.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“See oli üks neist kahetsusväärsetest asjadest, kus neil oli tõesti tööstiil, mis ei sobinud,” ütles Howard 2023. aasta oktoobris The Guardianile.

Ilmselt loobub Hanksist

Winkler jõudis vaidluse kinnitamisele kõige lähemale “Kuidas ebaõnnestuda” 2024. aasta mais.

“Mul kulus ettevalmistuseks 11 nädalat. Tundsin seda koera, seda loid mastifit ja sain sõpradeks. Staarist ei saanud mu sõpra,” rääkis Winkler Turneri ja Hoochi kohta. Küsimusele, kas ta mõtles Hanksi, vastas Winkler: “Tõenäoliselt mõtlen.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *