Kate Hudson on visanud oma nime mütsi, et kehastada eluloofilmis Stevie Nicksit

Scott Dudelson / Getty Images

kui Kate Hudsoni oma Unistused täituvad, kunagi ta mängib Stevie Nicks eluloofilmis.

“Ma arvan, et kõik tüdrukud armastavad rokki,” ütles Stevie pühapäeval, 2. juunil avaldatud intervjuus Rolling Stone’ile. “Kogu tema elukogemust ja muusikat. Fleetwood Mac, kogu teekond enne Stevie’t kuni Stevie’ni? ja tema suhe Lindseyga [Buckingham]? See on nagu triloogia. Seal on palju asju. Minu jaoks on see nagu ülim rock and roll lugu.”

Kuigi Hudson, kes andis eelmisel kuul välja oma debüütstuudioalbumi Glorious, ei sooviks midagi rohkemat kui Nicki rokenrolli saapadesse astuda, on mõningaid kõhklusi. “Kui mul kunagi avaneb võimalus Stevie’t mängida, võib mu perekond minust lahti öelda,” ütles Hudson. “Sest nad ütlevad: “Kas me ei võiks meetodi juurde minna?” Tõenäoliselt jõuan selles rollis kaugele.”

On ka teisi võimalusi. Hudson ütles väljaandele, et tal on “paar” iidolit, mida ta naudiks ekraanil jäljendades, sealhulgas Briti lauljad. Tolmune Springfield. (Springfield suri märtsis 1999 pärast võitlust rinnavähiga. Ta oli 59-aastane.)

Kanye West avalikustas oma valiku A-nimekirjas osaleda tema eluloofilmis

Seotud: Kuulsused paljastavad, milliseid staare nad soovivad eluloofilmis ekraanil mängida

Mängib legende! Kuigi paljudel kuulsustel on aastate jooksul olnud ikoonilised karjääri verstapostid, võib selliste saavutuste nägemine suurel ekraanil taaslootuna olla muljetavaldav. Sellised kuulsused nagu Dolly Parton, Justin Bieber ja Hillary Clinton on nende väheste seas, kellel on juba casting’u ideid, kuigi ametlikult pole filmi tehtud. […]

“Minu jaoks on see ka huvitav elu ja see, et saan korralikult rääkida mütsilugu,” selgitas Hudson. Ta märkis, et Springfield oli üks tema “lemmik” muusikuid oma “häbeliku” loomuse tõttu.

«Tal oli palju lavahirmu. Tõesti huvitav naine,” lisas Hudson. “Ma arvan, et ta nägi vaeva oma seksuaalsuse suhtes avameelsusega. See võis olla väga võimas film.”

Hudsoni kommentaarid tulid mõni tund pärast seda, kui ta tunnistas, et ootas aastaid, et oma esimene plaat välja anda ja muusikasse siirduda, ilma hirmuta või tagasilükkamiseta.

“Tagalükkamisega saan tavaliselt hakkama [and] Mul tekkis näitlejamaailma jaoks väga karm nahk,” rääkis ta selle kuu alguses Varietyle. “Isegi kui asi puudutab, on see nii haavatav, et kui ma tegin seda 20ndate lõpus, siis ma arvan, et inimesed räägivad seda. Mul oli väga raske mitte sisse tulla ja selles vanuses ja seal, kus ma oma elus olen, ei ole mul enam samasugust tagasilükkamise hirmu.

“Ma tõesti tahan seda jagada. Mõistan, et kõiki ei saa võita,” jätkas ta. “Kuid ma ei saa sellest hirmust juhinduda, muidu ei laseks ma kunsti kunagi maailma välja.”

Stevie NicksClayton Coll/Redferns

Kuigi nii Knicks kui Springfield elasid kindlasti värvikat elu, on Hudsonil oma lugu. tütar Goldie Hawn Ja Bill Hudson, Peaaegu kuulus, Kuidas kaotada mees 10 päevaga ja rohkemgi Kate tegi endale Hollywoodis nime. Tema ja ta vend, Oliver Hudson, keda kasvatasid enamasti nende ema ja tema kauaaegne armastus Kurt Russell, kui Han ja Bill sellest loobuvad. (Hon ja Russell jagavad ka poega Watt Russell.)

Saates “Call Her Daddy” maikuus esinedes ütles Kate, et õppis kõike, mida armastusest teab, oma emalt ja kasuisalt. “Nende asjade ümber ei olnud mingit müsteeriumi,” selgitas ta. «Mu vanematele meeldis mõnusalt aega veeta ja me kasvasime üles vaadates, kuidas nad elu nautisid, sõpradega naersid, vahel ulakatest asjadest rääkisid. … Kuid see ühenduse mõistatus ja see, miks me inimestena ühendame, pole kunagi olnud saladus.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Kate kohtus oma esimese abikaasaga, Chris RobinsonKui ta oli 2000. aastal vaid 19-aastane. Paar abiellus vähem kui aasta hiljem ja tervitas oma poega Ryderit 2004. aastal. Pärast nende lahkuminekut 2007. aastal sai Kate Muse’i lauljaks. Matt Bellamy. Paar kihlus 2011. aastal ja tervitas samal aastal oma poega Bingi. Nad lahkusid 2014. aastal ja Kate hakkas käima oma praeguse kihlatuga, Danny Fujikawa, kaks aastat hiljem. Paaril on 2018. aasta oktoobris sündinud tütar Rani.

Kate Hudsoni tutvumislugu Tema kuulsate endiste ajaskaala

Seotud: Kate Hudsoni tutvumisajalugu: tema kuulsate romansside ajaskaala

Danny Fujikawa pole esimene muusik, kes Kate Hudsonile silma jääb. Hudson, kes on eelmisest suhtest poegade Ryderi ja Binghami ema, seostati Fujikawaga esmakordselt 2016. aasta detsembris. Näitlejanna paljastas paari esimesel juubelil, et nad olid enne romantilist suhet olnud sõbrad 15 aastat “Esiteks […]

Oma elule tagasi vaadates käskis Kate saatejuhil “helistada oma issile”. Alex Cooper et ta arvab, et on romantika osas “õigest aru saanud”, märkides, et lõpuks on ta õppinud valima ennekõike “tervet” suhet.

“Minu jaoks on vahendite ja võimalus valida suhetes tervislikum olemine tähendanud, et mul on olnud lihtsam ebatervislikest suhetest välja tulla,” jagas ta, märkides, et see võib olla tema jaoks “väljakutsuvam”. “See, et te ei ole mõeldud kellegagi koos olema, ei tähenda, et te ei saaks luua suurepärast kogemust.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *