Kate Middletoni kuninglikus rollis “May never Come Back” mäletame: allikas

Prints William Andes oma naisest saadik avalike esinemiste ajal endast parima, Printsess Kate Middletonteatas oma vähidiagnoosist märtsi keskel ja tema visiit St. Mary kogukonnahaiglasse 10. mail polnud erand.

Tulevane kuningas kohtus Inglismaa edelaosas asuvas Sitsiilia saarel asuvas rajatises töötajatega ja poseeris fotosid ning andis neile lühidalt ülevaate Kate’i tervisest, öeldes haigla administraatoritele, et Kate’il (42) läheb hästi, enne kui lisas, et nad on kolm last – prints George (10), printsess Charlotte (9) ja prints Louis (6) – olid kadedad, et ta reisis nende lemmikpere sihtkohta ilma nendeta.

Kõigi eelduste kohaselt näib Kate olevat paranemise teel. Oma emotsionaalses märtsikuu teates paljastas printsess, et on ennetava keemiaravi “varajases staadiumis”.

Viimastel nädalatel on teda nähtud nii pereliikmetega kui ka omapäi asju ajamas. “Kate’il on piisavalt tugev tunne, et ta on lastega väga seotud,” jagas üks insaider ajalehe Us Weekly viimases numbris. “Ta on olnud aktiivne lapsevanem.”

Seotud: Printsess Kate läbi aastate: tavainimesest tulevase kuninganna abikaasani

Printsess Kate tegi end läbi kuningliku perekonna ridadest, muutudes kiiresti tavainimesest tulevaseks Inglismaa kuningannaks. Walesi printsess kohtus oma tulevase abikaasa prints Williamiga kolledžis ja paar sõlmis 2011. aastal pärast peaaegu kümmet aastat koos oldud abielu. Nad asusid poissi vastu võtma […]

Teine allikas lisas: “Kate’i paranemine läheb hästi. Ta ei näe palju inimesi, sest ta on vastuvõtlik haigeks jääda ja nad ei taha, et teda ohustataks, kuid temaga on kõik korras.

Sellegipoolest jäävad õhku küsimused tema kuninglike kohustuste juurde naasmise kohta ning viimaste aruannete kohaselt ei alusta ta tööd enne sügisel või isegi järgmisel aastal.

Kate Middletoni paranemise sees: me mäletame tema kuninglikku rolli, mis ei naase kunagiDan Doperalski/Getty; Press Pool/Getty; Adrian Monroy/Getty; AXELLE/FILMMAAGIC; Don Arnold / WireImage

Kui kuninglik abi avalikustas mai keskel, et Kate oli saanud ülevaate uuest raportist, mille avaldas tema varase lapsepõlve sihtasutus, Royal Foundation Center for Early Childhood, kuid Kensingtoni palee pressiesindaja selgitas kiiresti, et see ei tähenda, et ta oleks tagasi tulnud. Töö (Samuti on kinnitatud, et ta ei osale 15. juunile kavandatud iga-aastase Trooping the Colori tseremoonia proovides.)

“Koristasime selle tõesti ära [Kate] Praegu vajab ta taastumiseks ruumi ja privaatsust,” ütles Prasad ja lisas: “Ta naaseb tööle, kui saab arstidelt rohelise tule.”

TK Middletoni pereliikme Kate Middletoni vastus vähile

Seotud: Kate Middleton ja teised kuninglikud perekonnad, kellel diagnoositi vähk

Paljudel Briti kuninglikel peredel on alates nende perekonna valitsemisaja algusest diagnoositud erinevad vähivormid. Buckinghami palee teatas 2024. aasta veebruaris, et kuningas Charles III sai nädal pärast seda, kui ta lubati ühte Londoni kliinikusse eesnäärme suurenemise raviks, diagnoositud vähk. Kingi hiljutise haiglaprotseduuri ajal […]

Teise allika sõnul hindab Kate’i meeskond ümber, mida ta saab naastes enda peale võtta, märkides, et “ta ei pruugi kunagi naasta sellesse rolli, milles inimesed teda nägid”.

Mai lõpus said Kate ja William (41) õnneliku puhkuse Kuningas Charles III ja naine Kuninganna Camilla teatas, et kuninglik perekond lükkab Ühendkuningriigi peaministri järel mõned kihlused edasi Salvei Sunak kutsus juulis korraldama üllatuslikud üldvalimised. (Buckinghami palee ütles, et kuninglikud perekonnad tühistavad sündmused, mis “võivad tähelepanu kõrvale juhtida või valimiskampaaniast kõrvale juhtida.”)

Kate Middletoni paranemise sees: me mäletame tema kuninglikku rolli, mis ei naase kunagi

Kate Middleton. Max Mumby/Indigo/Getty Images

Abinõu on paarile teretulnud. “Teade, et kuninglikud perekonnad ei saa nii palju tööd teha, oli ootamatu, kuid see võimaldab Kate’il ja Williamil rohkem koos aega veeta,” ütles teine ​​allikas. “Nad ühendavad uuesti ja on lähemal kui kunagi varem.”

Viieliikmeline pere peatus peamiselt oma Norfolki suvekodus Anmar Hallis. 10 magamistoaga maamajas, mis asub Sandringhami kinnistul, on bassein ja tenniseväljak ning palju ruumi lastele jooksmiseks ja mängimiseks.

Kuningas Charles III-st printsess Eugenieni – kuninglik pärimisliin

Seotud: Kuninglike pärimisliinide jaotus

Kuninglik pärimisliin on liikunud ja liikunud – aga kus seisavad Briti kuninglikud perekonnad, kui on vaja troonile pääseda? Kuninganna Elizabeth II on olnud Rahvaste Ühenduse juht alates 1952. aastast, mil ta 2022. aasta septembris suri. […]

“Nad veedavad seal perega palju aega,” ütles teine ​​allikas Aastal 2020 paljastas Kate, et tema kõige õnnelikumad hetked olid siis, kui ta oli Williami ja lastega külas ja me kõik oleme räpased.

George, Charlotte ja Louis jäävad varsti pooleks koolist eemale ja neil on töös palju lõbusaid asju, ütles esimene allikas.

Kui ta ei ole ema tööl, on Kate hõivatud toiduvalmistamise ja küpsetamisega. Teine allikas lisab: „See on üks tema omadest [favorite] tegevused.”

Nende sisemine ring on väike ja tihe. Kate ema, Carole Middletonja tema õde, Pippa, “pidev kohalolek,” ütleb teine ​​allikas. (Kate’i nähti varem märtsis koos emaga sõitmas.)

Kate Middletoni suhetes oma perega 323 aastat

Seotud: Kate Middletoni suhetes oma perega aastate jooksul

Christopher Furlong/Getty Images Printsess Kate Middleton oli täielikult uudistes, kui ta ja prints William enne 2011. aastal sõlme sõlmimist kohtusid enam kui kümme aastat. Kuid see, et ta oli kuninglik, ei tähendanud, et ta tõrjus oma perekonna oma elust välja. Tegelikult jääb ta Walesi printsessiks […]

“Middletonid on alati väga lähedased olnud,” lisas kuninglik ekspert. Richard Fitzwilliams. “Kuninglik perekond peab olema väga ettevaatlik [who they let in]Kuid Kate teab, keda usaldada.

Kate saab aega oma kuningliku rolli üle järele mõelda, enne kui lõpuks äri juurde naaseb. Fitzwilliams usub, et avalikkust teavitatakse tõenäoliselt tema tagasitulekukuupäevast, kui ta jääb sügiseni kõrvale.

“Ma loodan [by then we] “Peame vajadusel Kensingtoni paleest kuulma, sest oleksime pidanud varem juhtunust õppima,” selgitas ta vandenõuteooriaid, mis kerkisid esile Kate’i videosõnumini. “Kui teile seda üldse ei öelda ja kuud mööduvad, on ilmselgelt spekulatsioonid ja see võib korduda. Nii et olen kindel, et seda käsitletakse teisiti.”

Kui Kate suudab tagasi minna, “see läheb [based] arsti nõuandel ja seda tasakaalustatakse väga hoolikalt,” ütles Fitzwilliams ja lisas, et tema tervisevõitlus on “ilmselgelt väga kurnav”.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Prints Williami ja printsess Kate’i armsad hetked oma lastega 419

Seotud: Prints Williami ja printsess Kate’i armsad hetked koos lastega

Prints William ja printsess Kate Middleton on kolme lapse uhked vanemad ning aastate jooksul jaganud pisipõnnidega palju armsaid hetki. Paar abiellus Londoni Westminster Abbeys 2011. aasta aprillis, viis kuud pärast kihlumist. William ja Kate tervitasid kolm last: prints George ja printsess Charlotte […]

Pole saladus, et elu avaliku teenistujana võib kuluda ja üks asi, mida Kate peab arvestama, on see, kui palju ta soovib pärast täielikku taastumist võtta. “Tema roll võib välja näha väga erinev,” ütleb teine ​​allikas. “Ta näeb, millise kuju see võtab.”

Kate’i paranemise kohta lisateabe saamiseks vaadake ülaltoodud eksklusiivset videot ja hankige ajalehelettidelt Us Weekly uusim number.

Christina Garibaldi ja Andrea Simpsoni reportaažid

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *