Kathryn Dennise advokaat taotleb DUI juhtumis žürii kohtuprotsessi

Kathryn Dennis. Santiago Felipe / Getty Images

Advokaat selleks Kathryn Dennis Žürii taotles kohut vaid nädalad pärast seda, kui Southern Charm alum arreteeriti Lõuna-Carolinas joobes juhtimise eest.

Asja arutamisele määrati teisipäeval, 4. juunil. Goose Creeki šerifi pressiesindaja ütles kolmapäeval, 5. juunil väljaandele Us Weekly, et tõsielustaar kohtu ette ei ilmunud. “Tema advokaadi vahendusel taotleti kohtuprotsessi jätkamist ja vandekohtu protsessi,” lisas pressiesindaja.

32-aastase Dennise võttis politsei Lõuna-Carolina osariigis Goose Creekis vahi alla 20. mail pärast seda, kui ta sattus kolme autoga avariisse, kinnitas Us Weekly toona. TMZ hankitud dokumentide kohaselt märkisid võimud, et Dennisel olid sündmuskohale reageerides “klaasid silmad ja tema isikust tuli alkoholilõhn”. Väidetavalt oli tal autos ka lahtine konteiner.

Alates 2014. aasta Southern Charmi debüüdist on Denise jõudnud mitmel korral oma ainete kuritarvitamise teemade pealkirjadesse, eriti kui ta oli oma endise eestkosteõiguse võitluses. Thomas Ravenel. 2016. aastal lahku läinud endine paar jagavad tütart Kensi ja poeg Saint.

Seotud: “Southern Charmi” vilistlane Kathryn Dennise tõusud ja mõõnad aastate jooksul

Southern Charm alum Kathryn Dennis on avalikkuse silmis kogenud mitmeid tõuse ja mõõnasid. Endine Bravo staar debüteeris võrgus 2014. aastal, kui esines saate esimesel hooajal Southern Charmi näitlejate “sõbrana”. Fännide lemmiksari naaseb oma teisele hooajale […]

Dennis kaotas laste hooldusõiguse pärast marihuaanatesti positiivset tulemust, kuid 2017. aastal sai ta pärast kaineks saamist tagasi 50/50 hooldusõiguse. Kaks aastat hiljem väitis 61-aastane Ravenel, et Dennis kukkus uimastitestis läbi.

Dennis esitas lepingu muutmise taotluse 2018. aasta oktoobris pärast seda, kui Ravenel arreteeriti 2015. aastal paari vanaemaga toimunud intsidendi tõttu kallaletungi ja teise astme rünnaku eest. 2019. aasta augustis andis kohtunik ajutiselt Dennisele ja Ravenelile korralduse jagada ühist hooldusõigust, kusjuures nende laste esmane hooldusõigus jäi Ravenelile. (Hagi lahendati lõpuks 2019. aastal.)

2021. aasta märtsis kinnitasid Raveneli advokaadid, et juurdepääsukorraldus on taas muutunud, mistõttu Dennis kaotas ajutiselt hooldusõiguse. Tal lubati endiselt juhendada nädalavahetuse külastusi.

Katherine Dennise ja Thomas Raveneli hoolduslahingu galerii

Seotud: Katherine Dennise ja Thomas Raveneli eestkostelahing: mida me teame

koledaks muutumas Kathryn Dennis ja Thomas Ravenel osalevad käimasolevas hooldusõigusvõitluses oma kahe lapse pärast. Endised Southern Charmi kostaarid tervitasid 2014. aasta 1. hooaja lõpus tütar Kensi. Kuna neil kahel jätkus on-off suhe, jäi Denise 2015. aastal teist korda rasedaks. Nad tervitasid sel novembril poeg St. […]

Kogu Southern Charmi jooksmise ajal säilitas Dennis oma meelerahu. 2019. aasta augustis väitis ta, et ei tarvita narkootikume.

“Ma ei suitseta umbrohtu ega tee midagi sellist ebaseaduslikku,” ütles ta Southern Charmi 6. hooaja kokkutuleku ajal, tunnistades, et hakkas uuesti alkoholi jooma. “Siiski ei ole nii, et ma ei joo, kui peole lähen, mitte mingil juhul.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Järgmisel aastal tulistas Dennis sotsiaalmeedia kasutajat, kes küsis, kas ta on kõrgel tasemel.

Cast Southern Charms on kõigi aegade suurim pettus

Seotud: Southern Charmi suurimad skandaalid ja vaidlused

Filmi Southern Charm näitlejad on Bravo fänne lõbustanud alates 2014. aastast, kuid mõnikord varjutavad nende ekraanivälised skandaalid ja vaidlused nende ekraanil toimuvad naljad. Kui Southern Charm esilinastus, mängisid selles Thomas Ravenel, Shep Rose, Cameron Eubanks, Craig Conover, Whitney Sudler-Smith ja Jenna King. Esimesel hooajal kohtub Thomas Catherine Dennisega, kes on temast umbes 30 aastat vanem […]

“Ei. Ja see on ebaviisakas AF,” vastas ta 2020. aasta märtsis. “Ma pole neli aastat kõrgel tasemel olnud. Kas mul ei saa olla huumorimeelt, kui teie, inimesed, arvate, et ma olen kõrgel tasemel?!”

Dennis – kes lahkus Southern Charmist 2023. aasta jaanuaris pärast kaheksat hooaega – palus seejärel, et tema järgijad annaksid talle kaine teekonna jooksul armu. “See on suurim piss, mis mul pärast võõrutusravi on olnud. Tundub, et ma ei suuda olla piisavalt rumal, et mitte inimestele selliseid asju rääkida,” lisas ta. “Las ma elan.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *